18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kibic do Smudy

Yq...........ll • 2012-06-16, 23:13
Po meczu z Czechami kibic wystosowuje apel do Smudy

glodnymaciek

2012-06-16, 23:40
korreq napisał/a:

a moim zdaniem ma racje, meczu nie widzieliście ? atakowali, a raczej atakował sam lewandowski, ani w ofensywie nikogo, a jak bronic trzeba było to też ch*j.
Ten cały mecz był o wszystko więc cały mecz powinni napie**alac


No, a jak. Za pięknym byłoby w filmiku widzieć jednego idiotę, a pod komentarzami żadnego. Może źle to ująłem i przesadziłem z tym "za piękne", raczej nie realne chciałem nadmienić.

zuberos

2012-06-16, 23:41
Ludzie byliśmy w grupie śmiechu.Nikt słabszy nie mógł się nam trafić chyba że Irlandia ale nie przesadzajmy.Do innej grupy jakiej byśmy nie trafili otrzymalibyśmy srogi wpie**ol.Czy mamy zachowywać się jak Irlandia?k***a przecież mają w grupie Włochów,Hiszpanów i Chorwatów.Jak dla mnie może z tymi ostatnimi byśmy mieli szanse na remis.Irlandia kibicuje do końca bo nastawiła się na wpie**ol i raczej nie ma opcji na wyjście z grupy.A My mieliśmy realne szanse...i powinniśmy wyjść z tej grupy.Nasi piłkarze byli znacznie lepszej klasy,grają w bardziej prestiżowych klubach niż Grecy czy Czesi, ale niestety zaj***liśmy.Czy wina Smuda czy piłkarzy?Jeden ch*j.I sztab i drużyna zaj***ła.

Milan397

2012-06-16, 23:44
k***a też nie pie**olcie,nie wszyscy to sezonowcy ja od początku miałem zdanie że Smuda to dyzma nie trener, i tego się trzymałem.k***a zmiany spóżnione Brożek k***a co nie grał cały rok i nawet w Celtiku w meczach o pietruszke nie grał ale ch*j cały czas te same błędy,na ch*j ten Wolski był powołany po co Polanskiego zmieniał,dlaczego od razu nie zagrał Grosikiem na skrzydle i Obraniakiem w środku :( Wstyd k***a pierwsze 30 minut wyglądało to dobrze a potem jeb butla jak z Grecją,k***a kończymy na ostatnim miejscu w najsłabszej grupie,szanse,nadzieje jak nigdy,rezultat jak zawsze,dlaczego k***aaa!

ZnawcaDzemu

2012-06-16, 23:44
@Larv tylko czekalem az ktos mi w necie znajdzie szczekajacego kota. Może i my Polacy również mamy szanse nauczyc sie czegoś czego nikt by sie po nas nie spodziewał.

bravoteampolska

2012-06-16, 23:51
forest1600 napisał/a:

przynajmniej jak my lecimy na dno to rosje ciagniemy za soba xD


Tak zawsze można powiedzieć .
ch*j że kraj idzie na dno , przecież na Ukrainie mają jeszcze gorzej .
A takiego ch*ja dałbym piłkarzykom po 3 tys zł brutto i niech zapie**alają po boisku .
Tak się litujecie , ale oni za darmo nie grają nie robią tego ze względów patriotycznych

wudun

2012-06-16, 23:56
Jak Smuda odejdzie to wracamy do początku., i tak co 2 lata. Jedyna szansa w tym aby dali jemu czas do MŚ. To jest słabość naszej kadry co dwa lata nowy trener. Powinien być zachowany cykl czteroletni jak to jest na całym świecie. Mecz zj***li;)

artiks2

2012-06-16, 23:57
Cudowne podsumowanie :shock:

Fajczak

2012-06-16, 23:57
j***ni malkontenci...

Chrishardkor

2012-06-16, 23:57
Kibic do Smudy? Kibic? Przecież to tylko kolejny polaczek...

anonymousm

2012-06-17, 00:04
Dla Niemiec grają chłopaki z całego świata, które nauczyły się w Niemczech tak świetnie grać. Polska musi ściągać "Polaków"z zagranicy, gdzie nauczyli się grać.
Gdybyśmy wyszli z grupy, byłoby to największe nieszczęscie, jakie mogłoby spotkać polską piłkę, którą trzeba wstrząsnąć. Nie wstrząśnie się polską piłką, kiedy trzeba dawać odznaczenia państwowe zasłużonym weteranom ćwierćfinału.
A co do kibica, typowy ryczący polaczek.

dwakilo

2012-06-17, 00:05
Jakie to przezabawne. Ci którzy piłką interesują się na co dzień wiedzieli, że ze Smudą nic nie ugramy. Ale nie k***a! Wymalowani Janusze stadionowi wedzieli swoje: wygramy! ch*ja! Wielcy k***a znawcy którzy mecz oglądają tylko kiedy Polska gra na jakichś mistrzostwach. ch*j wam w dupę Janusze!
Na szczęście za kilka tygodni rusza liga.

Ba...........co

2012-06-17, 00:07
Jedziecie po Smudzie ale... zbudował drużynę młodych zdolnych piłkarzy, grali jak równy z równym, bez obciachu. Przyjdzie po nim Skorża, będzie rozwijał drużynę, więc jeszcze w tym roku zobaczymy gole naszej reprezentacji w eliminacjach. Sezonowcy oczywiście tego nie zobaczą, ale pojawią się na MŚ w Brazylii i znowu będą szczekać, że ch*joza, że łamagi, że przej***li znowu itp... A ten kibic to niech wypie**ala za Odre kostkę układać, bo nawet się wypowiedzieć nie potrafi.

LordSinatuo

2012-06-17, 00:08
przynajmniej daleko do domu nie maja :ok:

dwakilo

2012-06-17, 00:09
Dlaczego powiedział: Deutschland uber alles? Dlatego:



ch*ja wiecie o piłce więc nie komentujcie, że źle mówi!