18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

BIORESWOJE

2013-02-25, 06:59
temu co to sprzatal ma u mnie dozywotni props.

zwirz13

2013-02-25, 07:47
gówniana sprawa

Breakdrowser

2013-02-25, 08:08
Po jaką cholerę trzymasz szklankę na dywaniku łazienkowym przy wejściu do prysznica.
Piwo za materiał własny :D

Ra...........it

2013-02-25, 09:38
Raczej: kibel wysrał

Dobrze że rolka jest...

~tip.top

2013-02-25, 09:51
Ale ktoś miał parcie na porcelanę :shock:

Dee_Loc

2013-02-25, 10:02
well, shit happens...

Moby_Dick

2013-02-25, 10:55
HEhe parę latek temu w święta Bożego Narodzenia, w bloku a dokładnie w tej klatce co ja mieszkam była podobna akcja. Siadamy do stołu (wigilia), nagle ktoś napie**ala do drzwi! Otwieram a tam sąsiad z parteru cały mokry, zgrzany itp z tekstem - nie spuszczajcie wody w toalecie! Coś się gdzieś w rurach zapchało i wybija! Mieszkam na drugim piętrze, jest wigilia ni wezwać służby od tych spraw ni co. Mija parę minut sąsiad znów napie**ala w drzwi- zdyszany z tekstem błagam pomóżcie! Schodzimy na dół a tam jawnie całe gówno wypływa przez wierzch z kibla na podłogę aż do przedpokoju. Jego żonka lata z wiadrem, dzieciaki ze szmatami itp. Nagle wybiega sąsiad z pierwszego piętra na klatkę schodową - k***a u mnie też już wybija.... Ja chwila zawiachy i myśl o k***a ja następny będę (2 piętro w tym samym pionie), a już na pierwszym zaczyna wybijać!.. Wszyscy zapie**alamy po piętrach, włażąc do sąsiadów i przerywając i m wigilie z tekstami - nie używajcie wody, nie spuszczajcie wody w toalecie, bo gówno wybija.. (każde spuszczenie wody szło na dół a potem się cofało i wyłaziło kiblami na dole) Sąsiad popierdzielił do piwnicy i zakręcił całą wodę. Taki to terror świąteczny był hehe. Dosłownie gówniane święta :D dwa piętra zawalone gównem i szczynami (łazienki i przedpokoje), reszta bez bieżącej wody... Cieszyłem się tylko że nie zdążyło do mnie dojść te "gówno". Pierwszy dzień świąt przyjechała ekipa do tej awarii i udało się naprawić. Sprawcą były wrzucone do kibla zużyte pampersy (obstawialiśmy niegrzeszącą inteligencją sąsiadkę z 4 piętra, ta miała taki talent żeby wyrzucać pampersy do kibla i wodę spuszczać) Wszystko poszło na dół i z kilka sztuk zapchało wszystko. Te święta będzie pamiętać cały pion w mojej klatce :D i kojarzyć jako gówniane święta. Shit happens :D

shogo

2013-02-25, 11:27
właśnie się kanapkami zajadam

Piero

2013-02-25, 11:31
Gówno mnie to obchodzi

BAJA91

2013-02-25, 11:31
Za materiał własny... :lol:

Kalor

2013-02-25, 11:37
Gówniany temat... ;/

JapaQniu

2013-02-25, 11:53
k***a ! akurat jem sniadanie !