18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kevin Bacon nie żyje

freaky • 2020-01-15, 15:47
Ale fanów słynnego amerykańskiego gwiazdora filmowego muszę uspokoić, gdyż chodzi o jakiegoś cieplucha.

Cytat:

Ciężko uwierzyć, że ta zbrodnia wydarzyła się naprawdę. Mark D. Latunski (50 l.) odpowie za morderstwo młodego fryzjera, poznanego za pośrednictwem randkowej aplikacji Grindr. Szczegóły tego mordu, które właśnie ujawniono, szokują. Noszący polskie nazwisko potwór z Michigan w Boże Narodzenie poderżnął 25-latkowi gardło, powiesił do góry nogami pod sufitem, wykastrował, a potem ugotował i zjadł jego genitalia.

Bliscy 25-letniego sodomity z miejscowości Swartz Creek w Michigan zgłosili jego zaginięcie w Boże Narodzenie, kiedy nie pojawił się w ich domu i nie zepsuł tym samym tradycyjnego rodzinnego śniadania. Współlokatorka Bacona twierdziła, że mężczyzna w Wigilię pojechał na randkę z mężczyzną, którego poznał dzięki aplikacji Grindr. Kevin był bardzo podekscytowany tą nową znajomością. Nie mógł wiedzieć, że spotkanie zmieni się w prawdziwy horror z tragicznym finałem.

Cztery dni po zaginięciu zboczeńca policja odnalazła jego samochód na parkingu w Morrice w hrabstwie Shiawassee w Michigan i trafiła stamtąd do domu Latunskiego przy W. Tyrrell Road. W piwnicy funkcjonariusze zastali rzygogenny widok. Nagie zwłoki Bacona zwisały głową do dołu z sufitu. Mężczyzna miał poderżnięte gardło oraz wycięte genitalia. Jak podało NBC News, detektyw James Moore zeznał, że Latunski powiedział policjantom, że dźgnął 25-latka w plecy, potem poderżnął mu gardło, obwiązał linę wokół kostek i podwiesił pod sufitem. Przyznał się też, że odciął jądra mężczyzny, ugotował je i zjadł.

Latunski został oskarżony o morderstwo i okaleczenie zwłok. Sędzia 66th District Court w Corunna, MI zdecydował, że zostanie w areszcie. Z danych policji wynika, że mężczyzna miał na koncie kilka incydentów. W listopadzie przesłuchano go po tym, jak z jego domu uciekł ubrany w skórzany strój zakrwawiony mężczyzna, który ostatecznie nie wniósł oskarżeń. Według portalu Mlive 50-latek ma udokumentowane problemy psychiczne, męża i czwórkę dzieci z byłą żoną. – Nic nie wskazuje na to, że ma na koncie inne ofiary – powiedział cytowany przez portal por. David Kaiser z Michigan State Police. Latunski miał ponownie stanąć przed sądem 14 stycznia.



Ofiara
spoiler


Kat
spoiler

siwybis

2020-01-15, 22:39
35i napisał/a:

Za Pokraka zawsze piwko.
Nie wiem dlaczego, ale zawsze sobie wyobrażałem, że pod maską Pokraka kryje się nasze Słońce Narodu J.K.



Ja bym mu bardziej życzył doznań jakich w tej piwnicy doświadczył Marcellus Wallace :)

Reyser

2020-01-15, 22:49
Popie**olone jak lato z radiem :lol: :lol: :lol:

roman970227

2020-01-15, 22:55
Kuźwa ten kat z wyglądu przypomina jakiegoś mordercę czy ch*j wie kogo.
Mówcie i piszcie co chcecie ale pedalskiego wieloryba mi nie żal. Zawsze to mniej pomyleńców :lol:

Insaner

2020-01-15, 23:08
Generalnie nie mam nic do homo, bo uważam że dorośli ludzie mogą robić w łóżku co im się podoba o ile jest na to obopólna zgoda i to ich sprawa, ale to kolejny dowód na to, że masa z tych ludzi nie jest normalna.
Co trzeba mieć w głowie, żeby przez internet umówić się z jakimś starym dziadem na "randkę" w piwnicy? Nawet jeśli chodzi tylko o jakąś formę zaspokojenia seksualnego to jest to dewiacja na poziomie umawiania się ze staruszką w pampersie.

Jakoś mi tego człowieka nie szkoda, trzeba być skończonym idiotą aby wpakować się w coś takiego ;-)

radek225

2020-01-15, 23:12
Nawet nie wiem, kto to jest Kevin Bacon. Aż musiałem wygooglować kto to. I fakt, grał w wielu filmach, które widziałem, ale typa za Chiny ludowe nie kojarzę. Dla mnie gwiazdor to Will Smith, Tom Cruise, Eddie Murphy, Bruce Willis, Keanu Reeves, Al Pacino, Jack Nicholson, a nie podrzędny aktorzyna grający 3 i 4 planowe role. No, ale w Polszy gwiazdorem nazywa się Zdenia Martyniuka, więc w czym problem nazywać tak mało znanego i mało popularnego aktora.

Co do tego zarżniętego pedała, to gdyby nie napisali, ile ma lat, to bym powiedział, że ma 40 -45 lat. Typ już prawie cały wyłysiały, do tego gruby (jak 3/4 brytoli z resztą), z podwójnym podbródem, wygląda na o 20 lat starszego niż w rzeczywistości był. Wystarczy trochę o siebie zadbać, a nie iść do chirurga plastycznego, by odjąć sobie 5-10 lat. Ja o 6 lat starszy od pedała wyglądałbym przy nim, jak nastolatek. Przej***ne, by zacząć łysieć, zanim Twój organizm się ostatecznie ukształtuje, bo przyjęło się, że ludzki organizm rośnie i kształtuje się do 25-26 roku życia. Ten, co go zaszlachtował wygląda, jak Charles Manson. Tylko mu swastykę na czole zrobić.

dżonyłojlker

2020-01-15, 23:38
radek225 napisał/a:

Przej***ne, by zacząć łysieć, zanim Twój organizm się ostatecznie ukształtuje



Na to akurat nie ma się wpływu, bo to geny. Miałem kumpla który był już mocno łysy w wieku 17. lat. W klasie w technikum też miałem jednego cepa który był do połowy łysy, i to już od pierwszej klasy, czyli 15 lat. Jak już ktoś łysieje to trzeba mieć trochę "godności" i oj***ć się na pałę, a nie odpie**alać jakieś zaczeski, czy inne gówna.

freaky

2020-01-15, 23:53
radek225 napisał/a:

Nawet nie wiem, kto to jest Kevin Bacon. Aż musiałem wygooglować kto to. I fakt, grał w wielu filmach, które widziałem, ale typa za Chiny ludowe nie kojarzę. Dla mnie gwiazdor to Will Smith, Tom Cruise, Eddie Murphy, Bruce Willis, Keanu Reeves, Al Pacino, Jack Nicholson, a nie podrzędny aktorzyna grająca 3 i 4 planowe role.




Mr.Diesel

2020-01-16, 07:46
A wystarczyło zostać księdzem...

stachh

2020-01-16, 08:27
Do master chefa z nim

mianas

2020-01-16, 08:33
35i napisał/a:

Za Pokraka zawsze piwko.
Nie wiem dlaczego, ale zawsze sobie wyobrażałem, że pod maską Pokraka kryje się nasze Słońce Narodu J.K.



po co ci łajzo wyobrażenia masz bidronia na widelcu nie oszukuj się..

lukzee

2020-01-16, 12:00
Ale ten Liam Neeson zdziadział.

shoe5maker

2020-01-16, 20:40
Henboh napisał/a:

Nie przewidział tego?



Mam jego inne fotki