18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Red_Devil_1878

2018-12-04, 12:24
Głupi czarny nie pomyślał, żeby zastawić drogę w poprzek

nowynick

2018-12-04, 12:24
i zamiast pozamykać to w klatkach to my wpuszczamy to do Europy... to się nie może źle skończyć...

stach_mysliwy

2018-12-04, 12:31
Dziwne że w pierwszym odruchu jechał do tyłu..... :kkkpotrzask:

Wiewór

2018-12-04, 12:35
Ja bym starał się pie**olnąć chociaż jednego murzyna. Najpewniej celował bym, żeby jebnąć tego z maczetą. Może wpadł by pod koła i pękł z głośnym chrupnięciem.

nowynick

2018-12-04, 12:38
Abraxus napisał/a:

Ja bym starał się pie**olnąć chociaż jednego murzyna. Najpewniej celował bym, żeby jebnąć tego z maczetą. Może wpadł by pod koła i pękł z głośnym chrupnięciem.



nie ma jak stanąć przed kenijskim sądem i ryzykować kenijskie więzienie dla takiego śmiecia...

cys23

2018-12-04, 12:48
dobry niger - martwy niger

saves

2018-12-04, 12:51
Małpy nauczyły się używać narzędzi?

nwonigers

2018-12-04, 14:22
@nowynick to co za zabojstwo niechronionego zwierzecia z rodziny malpowatych w kenii sa wyroki? w kenii sa sady? myslalem ze tam nic poza chatami z gowna nie ma

nowynick

2018-12-04, 14:58
nwonigers napisał/a:

@nowynick to co za zabojstwo niechronionego zwierzecia z rodziny malpowatych w kenii sa wyroki? w kenii sa sady? myslalem ze tam nic poza chatami z gowna nie ma



Żebyś się k***a nie zdziwił, poniżej Nairobi, te chatki z gówna i wynędzniałe warunki to celowy zabieg środowisk lewackich i stowarzyszeń humanitarnych. Dałbyś grosza oglądając takie widoki? (no dobra nie dałbyś na Kenijczyków tak czy owak, jak i ja)



Safari, góra Kenia, piękne widoki, ciepło, ale i deszczowo cały rok gdyby nie k***a murzyny to raj na ziemi... A że prezydent też asfaltowy to raczej legalnie murzyna zabić tam nie można (to już nie jest XVIII wiek)

madufo

2018-12-04, 16:04
Informacyjnie:
Safari jak niebezpieczne w szczególności dla gości z maczetami, bo dzikich zwierząt jest tam od ch*ja.
Tak samo w Kenii jak i w Tanzanii za atak na Mzungu są kary śmierci więc goście sporo ryzykowali.
Dodatkowo po safari jeżdżą patrole uzbrojone po same zęby w grupie około 10 osób polujące na napastników jak ci na filmie oraz na nielegalnych myśliwych.
Tydzień temu byłem na Safari więc można powiedzieć, że "jestem znawcą"

Inna sprawa nowynick - byłeś raz chociaż w Kenii lub Tanzanii zwiedzając cały kraj ? Bo ja tak i uwierz mi na słowo, Neirobi i Der as Salaam to metropolie. 30km dalej masz syf.
Na filmiku masz jak wyglądają "przedmieścia Der As Salaam gdzie jeszcze czasami blachy używają dalej tylko lepianki z gówna - nie znasz się to się nie udzielaj. Bo w internecie ch*j zdziałasz.

Nufrevi

2018-12-04, 16:35
No niestety, dzisiaj znowu dzień bez obiadu ...

Zcarg

2018-12-04, 17:00
Are they still go there xDD

werther

2018-12-04, 17:34
madufo napisał/a:


Dodatkowo po safari jeżdżą patrole uzbrojone po same zęby w grupie około 10 osób polujące na napastników jak ci na filmie oraz na nielegalnych myśliwych.




Ty znasz znaczenie słowa safari?

JedkerTC

2018-12-04, 17:35
Madufo, Muzungu to jakieś ichniejsze określenie turysty?