18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kenosha - prawda, której nikt ci nie pokaże.

Salieri16000 • 2020-08-27, 23:14
Oto materiał ukazujący poszkodowanego w strzelaninie, pokojowo nastawionego protestanta- Gaigea Paula Grosskreutza, trzymającego telefon komórkowy:

+ 250 pkt. za łatwy dostęp do płynu do płukania ran ;)Postrzelony typ ze zdjęć powyżej, dopuścił się 26 razy przestępstw sklasyfikowanych jako włamania, a także przenosił i był w posiadaniu broni palnej bez zezwolenia(sic!)

Dla tych co dopiero włączyli odbiorniki: ;)

17-letni chłopiec został oskarżony o zabójstwo pierwszego stopnia, po otwarciu ognia do trzech anarchistycznych uczestników zamieszek, w dwóch oddzielnych incydentach.

Oskarżony, Kyle Rittenhouse, pochodzi z Antiochii w stanie Illinois, zaledwie 34 km od Kenosha w stanie Wisconsin.

>>> Rittenhouse udał się do Kenosha ze swoim AR-15, aby chronić właścicieli małych firm i obywateli, którzy byli ofiarami porzucenia ich przez rząd stanowy i policję. <<<

Materiał uzyskany przez anty-ekstremistyczny organ nadzorujący AntifaWatch przedstawia pierwszą strzelaninę. Na filmie widać zamaskowanego mężczyznę imieniem Joseph D. Rosenbaum ścigającego Rittenhouse i rzucającego coś, co niektórzy twierdzą, że mogło być improwizowanym materiałem wybuchowym (koktajl mołotowa?!), ale nie zostało to jeszcze potwierdzone. Rittenhouse następnie strzelił Rosenbaumowi w głowę, gdy ten szarżował i próbował chwycić karabin. Napastnik później zmarł w wyniku wspomnianej rany postrzałowej.

Wcześniej w nocy Żyd Rosenbaum, był widziany, gdy brutalnie antagonizował do uzbrojonych mężczyzn, krzycząc „Zastrzel mnie murzynu!”

Po zastrzeleniu Rosenbauma tłum anarchistów ścigał Rittenhouse, gdy próbował uciec. Młody człowiek upadł na ziemię, gdy członkowie „antify” zaczęli go atakować. Rittenhouse otworzył ogień do dwóch napastników- jednego uzbrojonego w pistolet.

Jeden z członków gangu, Anthony W. Huber, zmarł po postrzeleniu w klatkę piersiową. Uzbrojony napastnik, Gaige Paul Grosskreutz, doznał makabrycznej rany postrzałowej w ramię, ale przeżył.

Media wkroczyły do ​​akcji, aby przedstawić Rittenhouse'a jako krajowego terrorystę białej supremacji i anarchistów, których zastrzelono jako niewinnych „pokojowych demonstrantów”. Ale fakty podważają tę narrację.

>>> Według publicznych źródeł, Joseph „Jojo” Rosenbaum ma długą kartotekę: <<<

Rosenbaum został skazany w Arizonie w 2002 r. za popełnienie aktu nadużyć seksualnych z dzieckiem.

Zgodnie z jego wpisem do rejestru przestępców seksualnych był przestępcą 3 poziomu, co oznacza, że ​​był narażony na wysokie ryzyko ponownego popełnienia przestępstwa i ogólne zagrożenie dla swojego otoczenia.

Dokumenty Departamentu Więziennictwa stanu Arizona ujawniają, że Rosenbaum spędził 12 i pół roku w więzieniu po tym, jak został skazany za dwa przypadki wykroczeń seksualnych trzeciego stopnia wobec nieletniego i jeden przypadek ingerencji w urządzenie monitorujące. Aby przestępstwo seksualne z nieletnim osiągnęło poziom przestępstwa klasy 3, ofiara musi mieć mniej niż 15 lat.

Bardziej wymowne są 42 odrębne przewinienia dyscyplinarne Rosenbauma podczas uwięzienia. w tym liczne napady, popełnianie aktów seksualnych i prześladowanie, wytwarzanie broni i podpalenia. Następnie został zwolniony w 2016 roku.

Według danych Sądu Okręgowego w Wisconsin, Rosenbaum miał w toku zarzuty złożone w zeszłym miesiącu za pobicie w związku z przemocą domową.


Anthony M. Huber, drugi anarchista, który zginął na miejscu zbrodni, jest promowany jako bohater przez charytatywną firmę Go Fund Me. Jego dziewczyna zebrała na jego nazwisko prawie 70 000 dolarów.

Dokumenty publiczne pokazują, że Huber był w rzeczywistości brutalnym przestępcą z historią znęcania się nad swoimi bliskimi.

W 2012 roku Huber przyznał się do fałszywego uwięzienia z użyciem niebezpiecznej broni i uduszenia jako przemoc w rodzinie. Wygląda na to, że w 2016 r. Naruszył warunki swojego okresu próbnego i został skazany na dwa lata więzienia stanowego, z których większość odbyła się po upływie określonego czasu. Huber został ponownie aresztowany w 2018 roku za pobicie.

Kobieta, która zbiera fundusze na jego nazwisko, Hannah J Gittings, ma obecnie nakaz aresztowania za odmowę użycia alkomatu podczas jazdy po pijanemu i na podstawie cofniętego prawa jazdy.

Gaige P. Grosskreutz, czterdziestokilkuletni anarchista z pistoletem, który został postrzelony w ramię podczas ataku na nastoletniego Rittenhouse, został oskarżony o włamanie i kradzież w 2013 roku. Zaledwie 4 miesiące później naruszył warunek zawieszenia. Ma kolejne aresztowanie z 2017 roku.

Z akt publicznych nie wynika, czy Grosskreutz został kiedykolwiek skazany za przestępstwo. Jeśli tak, posiadanie przez niego broni palnej jest poważnym przestępstwem, za które grozi mu 10 lat więzienia.

Według dziennika medialnego Grosskreutz był zawodowym aktywistą „People’s Revolution” z siedzibą w Milwaukee, bardziej ekstremalnej ucieczki od organizacji pozarządowej Black Lives Matter.

Praktycznie żadne media głównego nurtu donoszące o tym incydencie nie wspomniały o żadnej z tych informacji, gdy donosiły o GrossKreutz, Rosenbaum lub Huber.

Silna antyspołeczna i brutalna passa, której przykładem są te osoby - które były aktywnymi uczestnikami gwałtownych zamieszek i wyraźnymi podżegaczami do strzelanin - jest powszechna wśród szeregowych „antify”.

Dziennikarze zatrudnieni przez elitarne media mogą stanąć po ich stronie, przeciwko 17-latkowi angażującemu się w samoobronę, ale okaże się, czy Ameryka to zrobi.

Na poniższych zdjęciach pokojowo nastawieni protestujący bawią się z Kylem Rittenhousem, a ten z zimną krwią ich zabił... :idzwch*j:>>> A teraz żryj gruz p*zdeuszu KebabRemover! <<<

Pralpunkt

2020-08-27, 23:15
Czyli młody strzelał w samoobronie
Pięknie wyjdzie z pierdla

pnaj

2020-08-27, 23:44
Wygląda na to że wszyscy którzy się nawinęli święci nie byli. Aktywiści stawiają na wysokie standardy swoich członków.

banerr

2020-08-27, 23:59
No i wyrwał chwasty. Brawo!

gazowany_spirytus

2020-08-28, 00:27
Wyrwał chwasty lecz niestety pójdzie za to siedzieć.

Belvedere

2020-08-28, 00:44
Zdjęcia gitarka, ale do samego tekstu i opisu przeszłości kryminalnej przydałyby się jakieś źródła bo każdy może coś takiego opisać. Chodzi mi o wybronienie artykułu przed przepranymi łbami osób, które tak bardzo bronią BLM.

Angeusz

2020-08-28, 00:48
Ładnie to nam poskładałeś. Łap piwerko.

Hefajstos78

2020-08-28, 01:02
Belvedere napisał/a:

Zdjęcia gitarka, ale do samego tekstu i opisu przeszłości kryminalnej przydałyby się jakieś źródła bo każdy może coś takiego opisać. Chodzi mi o wybronienie artykułu przed przepranymi łbami osób, które tak bardzo bronią BLM.Proszę bardzo. Dzięki uprzejmości @juzefhultaj z tematu ,,17 letni bohater"


Salieri16000

2020-08-28, 01:07
Belvedere napisał/a:

Zdjęcia gitarka, ale do samego tekstu i opisu przeszłości kryminalnej przydałyby się jakieś źródła bo każdy może coś takiego opisać. Chodzi mi o wybronienie artykułu przed przepranymi łbami osób, które tak bardzo bronią BLM.Gdybym chciał zamieścić linki do stron z których korzystałem, to mój post byłby dwa razy dłuższy...

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwiska osób uczestniczących w zajściu i prześledzić kilka stron, które rzetelnie opisują osoby oraz wydarzenia. Artykuły z których korzystałem przy wyborze najistotniejszych informacji, były pisane przez obiektywnych, a zarazem dociekliwych autorów. Dane dotyczące popełnionych przestępstw przez "pokojowych manifestantów" są w sieci ogólnodostępne i nie powinieneś mieć problemu, aby je odszukać i sprawdzić...

Zapewne znajdą się tacy jak KebabRemover, którzy będą psioczyć na ten mój powyższy post, nie będą zgadzać się z przedstawionymi powyżej faktami, a także będą insynuować, że zdjęcia zostały spreparowane, jednak takim zawodnikom mówię: "sajonara" ;)

Zi...........in

2020-08-28, 01:14
Pierwszy zastrzelony to pedofil. Dzieciak powinien mieć swój pomnik.


Wiewór

2020-08-28, 01:21
Obcieli mu ta lape czy nie?

M00nSpeLL

2020-08-28, 02:00
No i dobrze, że miał spluwę. Szkoda, że tego dzieciaka nie odj***ł, który i tak ma już swoje za uszami.