18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kenosha - prawda, której nikt ci nie pokaże.

Salieri16000 • 2020-08-27, 23:14
Oto materiał ukazujący poszkodowanego w strzelaninie, pokojowo nastawionego protestanta- Gaigea Paula Grosskreutza, trzymającego telefon komórkowy:









+ 250 pkt. za łatwy dostęp do płynu do płukania ran ;)



Postrzelony typ ze zdjęć powyżej, dopuścił się 26 razy przestępstw sklasyfikowanych jako włamania, a także przenosił i był w posiadaniu broni palnej bez zezwolenia(sic!)

Dla tych co dopiero włączyli odbiorniki: ;)

17-letni chłopiec został oskarżony o zabójstwo pierwszego stopnia, po otwarciu ognia do trzech anarchistycznych uczestników zamieszek, w dwóch oddzielnych incydentach.

Oskarżony, Kyle Rittenhouse, pochodzi z Antiochii w stanie Illinois, zaledwie 34 km od Kenosha w stanie Wisconsin.

>>> Rittenhouse udał się do Kenosha ze swoim AR-15, aby chronić właścicieli małych firm i obywateli, którzy byli ofiarami porzucenia ich przez rząd stanowy i policję. <<<

Materiał uzyskany przez anty-ekstremistyczny organ nadzorujący AntifaWatch przedstawia pierwszą strzelaninę. Na filmie widać zamaskowanego mężczyznę imieniem Joseph D. Rosenbaum ścigającego Rittenhouse i rzucającego coś, co niektórzy twierdzą, że mogło być improwizowanym materiałem wybuchowym (koktajl mołotowa?!), ale nie zostało to jeszcze potwierdzone. Rittenhouse następnie strzelił Rosenbaumowi w głowę, gdy ten szarżował i próbował chwycić karabin. Napastnik później zmarł w wyniku wspomnianej rany postrzałowej.

Wcześniej w nocy Żyd Rosenbaum, był widziany, gdy brutalnie antagonizował do uzbrojonych mężczyzn, krzycząc „Zastrzel mnie murzynu!”

Po zastrzeleniu Rosenbauma tłum anarchistów ścigał Rittenhouse, gdy próbował uciec. Młody człowiek upadł na ziemię, gdy członkowie „antify” zaczęli go atakować. Rittenhouse otworzył ogień do dwóch napastników- jednego uzbrojonego w pistolet.

Jeden z członków gangu, Anthony W. Huber, zmarł po postrzeleniu w klatkę piersiową. Uzbrojony napastnik, Gaige Paul Grosskreutz, doznał makabrycznej rany postrzałowej w ramię, ale przeżył.

Media wkroczyły do ​​akcji, aby przedstawić Rittenhouse'a jako krajowego terrorystę białej supremacji i anarchistów, których zastrzelono jako niewinnych „pokojowych demonstrantów”. Ale fakty podważają tę narrację.

>>> Według publicznych źródeł, Joseph „Jojo” Rosenbaum ma długą kartotekę: <<<

Rosenbaum został skazany w Arizonie w 2002 r. za popełnienie aktu nadużyć seksualnych z dzieckiem.

Zgodnie z jego wpisem do rejestru przestępców seksualnych był przestępcą 3 poziomu, co oznacza, że ​​był narażony na wysokie ryzyko ponownego popełnienia przestępstwa i ogólne zagrożenie dla swojego otoczenia.

Dokumenty Departamentu Więziennictwa stanu Arizona ujawniają, że Rosenbaum spędził 12 i pół roku w więzieniu po tym, jak został skazany za dwa przypadki wykroczeń seksualnych trzeciego stopnia wobec nieletniego i jeden przypadek ingerencji w urządzenie monitorujące. Aby przestępstwo seksualne z nieletnim osiągnęło poziom przestępstwa klasy 3, ofiara musi mieć mniej niż 15 lat.

Bardziej wymowne są 42 odrębne przewinienia dyscyplinarne Rosenbauma podczas uwięzienia. w tym liczne napady, popełnianie aktów seksualnych i prześladowanie, wytwarzanie broni i podpalenia. Następnie został zwolniony w 2016 roku.

Według danych Sądu Okręgowego w Wisconsin, Rosenbaum miał w toku zarzuty złożone w zeszłym miesiącu za pobicie w związku z przemocą domową.


Anthony M. Huber, drugi anarchista, który zginął na miejscu zbrodni, jest promowany jako bohater przez charytatywną firmę Go Fund Me. Jego dziewczyna zebrała na jego nazwisko prawie 70 000 dolarów.

Dokumenty publiczne pokazują, że Huber był w rzeczywistości brutalnym przestępcą z historią znęcania się nad swoimi bliskimi.

W 2012 roku Huber przyznał się do fałszywego uwięzienia z użyciem niebezpiecznej broni i uduszenia jako przemoc w rodzinie. Wygląda na to, że w 2016 r. Naruszył warunki swojego okresu próbnego i został skazany na dwa lata więzienia stanowego, z których większość odbyła się po upływie określonego czasu. Huber został ponownie aresztowany w 2018 roku za pobicie.

Kobieta, która zbiera fundusze na jego nazwisko, Hannah J Gittings, ma obecnie nakaz aresztowania za odmowę użycia alkomatu podczas jazdy po pijanemu i na podstawie cofniętego prawa jazdy.

Gaige P. Grosskreutz, czterdziestokilkuletni anarchista z pistoletem, który został postrzelony w ramię podczas ataku na nastoletniego Rittenhouse, został oskarżony o włamanie i kradzież w 2013 roku. Zaledwie 4 miesiące później naruszył warunek zawieszenia. Ma kolejne aresztowanie z 2017 roku.

Z akt publicznych nie wynika, czy Grosskreutz został kiedykolwiek skazany za przestępstwo. Jeśli tak, posiadanie przez niego broni palnej jest poważnym przestępstwem, za które grozi mu 10 lat więzienia.

Według dziennika medialnego Grosskreutz był zawodowym aktywistą „People’s Revolution” z siedzibą w Milwaukee, bardziej ekstremalnej ucieczki od organizacji pozarządowej Black Lives Matter.

Praktycznie żadne media głównego nurtu donoszące o tym incydencie nie wspomniały o żadnej z tych informacji, gdy donosiły o GrossKreutz, Rosenbaum lub Huber.

Silna antyspołeczna i brutalna passa, której przykładem są te osoby - które były aktywnymi uczestnikami gwałtownych zamieszek i wyraźnymi podżegaczami do strzelanin - jest powszechna wśród szeregowych „antify”.

Dziennikarze zatrudnieni przez elitarne media mogą stanąć po ich stronie, przeciwko 17-latkowi angażującemu się w samoobronę, ale okaże się, czy Ameryka to zrobi.

Na poniższych zdjęciach pokojowo nastawieni protestujący bawią się z Kylem Rittenhousem, a ten z zimną krwią ich zabił... :idzwch*j:



>>> A teraz żryj gruz p*zdeuszu KebabRemover! <<<

M00nSpeLL

2020-08-29, 14:05
Takafura napisał/a:

OK, masz rację że nie wiedział do kogo strzela. Chodziło mi też o szerszy kontekst - skąd się oni wzięli w nocy na tej ulicy i jakie mieli intencje. Z tego co wiemy skrajnie różne...
Ps. Ważne są też fakty: nastolatek nie zasłaniał twarzy, nie atakował i nie prowokował jako pierwszy, po postrzeleniu pierwszego zadzwonił i zgłosił rannego, potem bronił się przed linczem powalony na asfalcie....



On przeszedł tam z innego stanu. Broń posiadał nielegalnie. Nie przyszedł tam jedynie popatrzeć. Jakie mieli intencje? Protestować, zapewne agresywnie wobec policji - ocenę tego pozostawiam każdemu indywidualnie, bo jedni to popierają, a inni nie. Chodzi o to, że kiedy w takim miejscu pojawia się ktoś z bronią, to ludzie mają pełne prawo podejrzewać, że gościu ma zamiar ich rozstrzelać, bo podobne sytuacje miały już miejsce. Możecie to popierać, ale nie róbcie z niego ofiary.
On wiedział po co tam idzie.

Strielok1

2020-08-29, 17:58
M00nSpeLL napisał/a:

On przeszedł tam z innego stanu. Broń posiadał nielegalnie. Nie przyszedł tam jedynie popatrzeć. Jakie mieli intencje? Protestować, zapewne agresywnie wobec policji - ocenę tego pozostawiam każdemu indywidualnie, bo jedni to popierają, a inni nie. Chodzi o to, że kiedy w takim miejscu pojawia się ktoś z bronią, to ludzie mają pełne prawo podejrzewać, że gościu ma zamiar ich rozstrzelać, bo podobne sytuacje miały już miejsce. Możecie to popierać, ale nie róbcie z niego ofiary.
On wiedział po co tam idzie.



Gdyby chcieli zetrzeć sie z policją myślę że mało kogo by to obeszło... oni przyszli tam niszczyć i plądrować cudzą własność... to chyba zmienia postać rzeczy? Sami pracą się nie skalają ale do niszczenia cudzego dorobku życia są pierwsi... nie sądzisz że coś tu jest nie tak?

SupremeLeader

2020-08-29, 21:45
M00nSpeLL napisał/a:

Broń posiadał nielegalnie..



Skąd masz informację że "broń posiadał nielegalnie" daj mi jakiś link do źródła. Ja nie widziałem takiej informacji, ale też nie wertowałem wszystkich informacji o tej sprawie.

M00nSpeLL napisał/a:

Broń posiadał nielegalnie..



Skąd masz informację że "broń posiadał nielegalnie" daj mi jakiś link do źródła. Ja nie widziałem takiej informacji, ale też nie wertowałem wszystkich informacji o tej sprawie.

Takafura

2020-08-30, 11:24
M00nSpeLL napisał/a:

On przeszedł tam z innego stanu. Broń posiadał nielegalnie.(...)


To bardziej skomplikowane. Broń miał legalną, pozwolenie na nią też.
Ale nie w tym stanie w którym była strzelanina - tu wymagają 18 lat. Więc prawo posiadania broni naruszył...

M00nSpeLL napisał/a:

Protestować, zapewne agresywnie wobec policji - ocenę tego pozostawiam każdemu indywidualnie, bo jedni to popierają, a inni nie(...)



Według dziennika „The Hill” reprezentująca Rittenhouse’a kancelaria prawna Pierce Brainbridge, wyjaśniła, że lokalny właściciel salonu samochodowego poprosił nastolatka i jego przyjaciela o ochronę firmy w trakcie protestów, ponieważ poniósł wcześniej straty. Demonstranci plądrowali sklepy i podpalali samochody.

Ps. Rozumiem że popierasz takie formy "protestu" ??

M00nSpeLL

2020-08-30, 15:29
Strielok1 napisał/a:

Gdyby chcieli zetrzeć sie z policją myślę że mało kogo by to obeszło... oni przyszli tam niszczyć i plądrować cudzą własność... to chyba zmienia postać rzeczy? Sami pracą się nie skalają ale do niszczenia cudzego dorobku życia są pierwsi... nie sądzisz że coś tu jest nie tak?



To prawda. Każdy zna imie Floyda, ale nikt nie kojarzy setek innych czarnych, którzy zostali potraktowani nawet w gorszy sposób. Wiesz czemu? Bo tam mieszkańcy posłuchali liberalnych mediów i zostali w domu, zamiast rozpie**olić miasto. Zabójca Floyda pójdzie siedzieć, ale większość z nich jest na wolność właśnie dlatego, że nikt nie zrobił zamieszek.
Amerykanie niestety zdają sobie już sprawę, że klasę rządzącą nie obchodzi ludzkie życie. Obchodzą ich tylko pieniądze, dlatego to jest jedyna i skuteczna forma protestu. Nikt jeszcze nie wywalczył swoich praw przez strajk włoski.
Prawa się zdobywa.



SupremeLeader napisał/a:

Skąd masz informację że "broń posiadał nielegalnie" daj mi jakiś link do źródła. Ja nie widziałem takiej informacji, ale też nie wertowałem wszystkich informacji o tej sprawie.
Skąd masz informację że "broń posiadał nielegalnie" daj mi jakiś link do źródła. Ja nie widziałem takiej informacji, ale też nie wertowałem wszystkich informacji o tej sprawie.



Prawdopodobnie miał tą broń z innego stanu, w którym mieszkał, więc nie mógł jej tam posiadać.




Takafura napisał/a:

To bardziej skomplikowane. Broń miał legalną, pozwolenie na nią też.
Ale nie w tym stanie w którym była strzelanina - tu wymagają 18 lat. Więc prawo posiadania broni naruszył...
Według dziennika „The Hill” reprezentująca Rittenhouse’a kancelaria prawna Pierce Brainbridge, wyjaśniła, że lokalny właściciel salonu samochodowego poprosił nastolatka i jego przyjaciela o ochronę firmy w trakcie protestów, ponieważ poniósł wcześniej straty. Demonstranci plądrowali sklepy i podpalali samochody.
Ps. Rozumiem że popierasz takie formy "protestu" ??



Jak wyżej. To jedyna możliwa forma.

Strielok1

2020-08-30, 19:27
M00nSpeLL napisał/a:

To prawda. Każdy zna imie Floyda, ale nikt nie kojarzy setek innych czarnych, którzy zostali potraktowani nawet w gorszy sposób. Wiesz czemu? Bo tam mieszkańcy posłuchali liberalnych mediów i zostali w domu, zamiast rozpie**olić miasto. Zabójca Floyda pójdzie siedzieć, ale większość z nich jest na wolność właśnie dlatego, że nikt nie zrobił zamieszek.
Amerykanie niestety zdają sobie już sprawę, że klasę rządzącą nie obchodzi ludzkie życie. Obchodzą ich tylko pieniądze, dlatego to jest jedyna i skuteczna forma protestu. Nikt jeszcze nie wywalczył swoich praw przez strajk włoski.
Prawa się zdobywa.
Prawdopodobnie miał tą broń z innego stanu, w którym mieszkał, więc nie mógł jej tam posiadać.
Jak wyżej. To jedyna możliwa forma.



Nie zgodzę się... popatrz na filmiki tutaj, oni nie są zabijani od tak sobie, dla czyjegoś widzimisię... 95% dostaje kulkę dlatego że nie wykonuje poleceń policji, idą w ich stronę, wkładają ręce pod bluzę czy sięgają po coś do samochodu, w kraju w którym policja nie boi się użyć broni i ma w tym zakresie szerokie uprawnienia to proszenie się o śmierć. Odpowiedz mi proszę dlaczego takich problemów nie mają azjaci, arabowie, hindusi czy wreszcie latynosi którzy też w stanach lekko nie mają? Ich życie jest mniej warte? Dlaczego tylko black lives matter? To dopiero jest rasizm... dlaczego Białorusini, którzy są w o wiele gorszej sytuacji nie niszczą miast? Na ostatbie pytanie sam Ci odpowiem... nie niszczą i nie podpalają dlatego że to ich miejsca pracy, ich szkoły, ich i ich rodzin, bliskich i sąsiadów. A całe to śmieszne blm żyje z zasiłków i zbiórek... na nic własnymi rękoma nie zapracowali dlatego nie szanują tego co wypracowali inni.

M00nSpeLL

2020-08-30, 23:05
Strielok1 napisał/a:

Nie zgodzę się... popatrz na filmiki tutaj, oni nie są zabijani od tak sobie, dla czyjegoś widzimisię... 95% dostaje kulkę dlatego że nie wykonuje poleceń policji, idą w ich stronę, wkładają ręce pod bluzę czy sięgają po coś do samochodu, w kraju w którym policja nie boi się użyć broni i ma w tym zakresie szerokie uprawnienia to proszenie się o śmierć. Odpowiedz mi proszę dlaczego takich problemów nie mają azjaci, arabowie, hindusi czy wreszcie latynosi którzy też w stanach lekko nie mają? Ich życie jest mniej warte? Dlaczego tylko black lives matter? To dopiero jest rasizm... dlaczego Białorusini, którzy są w o wiele gorszej sytuacji nie niszczą miast? Na ostatbie pytanie sam Ci odpowiem... nie niszczą i nie podpalają dlatego że to ich miejsca pracy, ich szkoły, ich i ich rodzin, bliskich i sąsiadów. A całe to śmieszne blm żyje z zasiłków i zbiórek... na nic własnymi rękoma nie zapracowali dlatego nie szanują tego co wypracowali inni.



95% osób, które są na filmikach. Jest wiele, które dostaje niewinnie.
Zresztą niewykonywanie poleceń nie jest powodem do zabicia kogoś.

Dlaczego takiego problemu nie mają Azjaci? Bo nie są nieproporcjonalnie częściej zabijani przez policję niż biali, a czarni tak. Bo nie zostali tu przywiezieni siłą, a potem poddanie kilkuset latom dyskryminacji,a a czarni tak. Bo Azjaci są mądrzy i widać wiedza, że bieda jest dziedziczna, dlatego czarne rodziny mają na urodzeniu gorzej.

USA i życie z zasiłków? To nie Europa. Dlaczego tylko black lives matter? Każde życie ma znaczenie, ale w stanach tylko czarne jest tak zagrożone. Jeżeli komuś upie**ala nogę, a ty podchodzisz do niego i mówisz mu, że ma nie beczeć, bo ty się skaleczyłeś w palec, to jesteś kretynem.

SupremeLeader

2020-08-31, 04:01
Skoro już tak się rozpisujesz o proporcjach i o tym jaka rasa proporcjonalnie jest najczęściej zabijana przez policję to zapoznaj się z pracą naukową czarnoskórego profesora Harvardu o nazwisku Rolad. G. Fryer jr. Nie będę go cytował, daję ci dostęp do rzetelnego źródła a nie pustego i niczym nie popartego pie**olenia o "proporcjach"

M00nSpeLL napisał/a:


Dlaczego takiego problemu nie mają Azjaci? Bo nie są nieproporcjonalnie częściej zabijani przez policję niż biali, a czarni tak. Każde życie ma znaczenie, ale w stanach tylko czarne jest tak zagrożone.



A przy okazji poruszę temat tego że tajemnicą poliszynela jest fakt, że czarni w USA mają preferencyjne warunki na uczelniach a mimo to większość je porzuca.
Długo by się rozpisywać na te tematy. Ale Azjaci tym się różnią od czarnych że ci pierwsi chcą cokolwiek w życiu osiągnąć. Czarni siedzą w swoich gettach bo im tak wygodnie. Nie dla tego że zły biały ich strasznie tłamsi, tylko dla tego że oni ni ch*ja nie chcą ruszyć dupy i samemu coś zrobić dla siebie.
Skoro taki tam rasizm to czemu w USA był czarny prezydent mimo że czarni to mniejszość. Czemu mimo wszystko ci czarni którzy chcieli ruszyć dupy z kanapy i pokończyli uczelnie świetnie sobie radzą jako lekarze, prawnicy etc. Zasłanianie własnego lenistwa i sp***olenia rasizmem jest bardzo Wygodne. Czemu wśród czarnych jest tylu młodocianych przestępców? Ich czarni rodzice nie wiedzą o tym co ich pociechy robią? Wybacz ale statystyki jeśli chodzi o ilość dokonywanych przestępstw miażdżą czarnych. Jak już się zapoznasz z opracowaniem naukowym przytoczonego przeze mnie profesora to napisz mi czemu to przypadki zabicia czarnych przez policję są rozdmuchiwane, a o przypadkach białych jakoś żadne media nie płaczą i nikt nie rozpie**ala miast. Granie "rasizmem" jest zajebistą bronią w rękach lewackich mediów i przeciwników politycznych obecnego układu. To nie ma nic wspólnego z troską o czarnych, a wręcz powiedziałbym że długoterminowo bardzo im zaszkodzi.
Śmierć Floyda była rozdmuchana mimo że cały przebieg zdarzenia był dłuższy niż podawały nam to media, z tym też się dogłębniej zapoznaj, w internecie znajdziesz opis z calego przebiegu tej akcji. Ale o egzekucji białego chłopaka przez policjantów w pewnym hotelu to już pewnie nie słyszałeś. Bo media miały to w dupie, w końcu był tylko biały. Teraz nie pamiętam jego nazwiska, jak je sobie przypomnę, to też to tutaj dorzucę. Policjant go zastrzelił mimo że chłopak nie stawiał absolutnie zadnego oporu i wykonał wszystkie jego polecenia. I co? I nic, cisza. Żadnych zamieszek, żadnego poruszenia na Facebooku i Twitterze. Żadnego WLM. "Rasizm" w USA jest napędzany przez samych czarnych, zresztą to oni właśnie są największymi rasistami. Nie tylko w USA, tu gdzie mieszkam jest ta sama śpiewka. Każda kłótnia z czarnymi kończy się wyzwiskami rzucanymi w stronę oponenta i idiotycznym wpie**alaniem argumentu rasizmu.

Strielok1

2020-08-31, 10:46
M00nSpeLL napisał/a:

95% osób, które są na filmikach. Jest wiele, które dostaje niewinnie.
Zresztą niewykonywanie poleceń nie jest powodem do zabicia kogoś.
Dlaczego takiego problemu nie mają Azjaci? Bo nie są nieproporcjonalnie częściej zabijani przez policję niż biali, a czarni tak. Bo nie zostali tu przywiezieni siłą, a potem poddanie kilkuset latom dyskryminacji,a a czarni tak. Bo Azjaci są mądrzy i widać wiedza, że bieda jest dziedziczna, dlatego czarne rodziny mają na urodzeniu gorzej.
USA i życie z zasiłków? To nie Europa. Dlaczego tylko black lives matter? Każde życie ma znaczenie, ale w stanach tylko czarne jest tak zagrożone. Jeżeli komuś upie**ala nogę, a ty podchodzisz do niego i mówisz mu, że ma nie beczeć, bo ty się skaleczyłeś w palec, to jesteś kretynem.



W kraju w ktorym kazdy może mieć broń, czy to legalną czy nie nie wykonywanie poleceń powinno być traktowane jak samobójstwo, sorry dobrze wiedzą czym to się skończy. Nie mam teraz czasu rozpisywać się nad resztą tego co napisałeś, odniosę się do tego później. Ale dlaczego nie odpowiedziałeś czemu takich problemów nie mają latynosi? Też mają silne struktury przestępcze, kartele, gangi, nie są jakoś szczególnie szanowaną grupą społeczną i po prawdzie to oni sa dziś takimi murzynami ameryki, niewolnicza praca, zero perspektyw ze względu na to że wielu z nich przebywa w stanach nielegalnie. Ich życie nie matter? A co z arabami ? Ich też amerykanie mają powody nie kochać. Strasznie wybiórczy ten rasizm...

hagis

2021-11-20, 16:49
Emanuell napisał/a:

Z przykrością zauważam, że:
1wsza ofiara - śmiertelnie postrzelona - miała pseudo mołotowa i biegła na chłopaka chcąc odebrać mu broń, gdzie Kyle uciekał (brzmi ok).
2ga ofiara - śmiertelnie postrzelona - miała deskorolkę. Atakowała go nią - dostała strzał w klatkę piersiową/brzuch (nie brzmi ok)
3cia ofiara - postrzelona w rękę - miała pistolet i nóż (brzmi zajebiście ok)
Chłopak ciągle uciekał (brzmi ok)
Na chłopski rozum:
Za atak deskorolką raczej nie można raczej odstrzelić gościa
Ja tam uważam, że Kyle w wieku 17 last zj***ł sobie życie. Nie mówię, że zrobił źle, ale wątpię, aby go jakikolwiek adwokat całkowicie wybronił. Kolejny młody gniewny, który został ofiarą systemu. Może nawet pokazówkę zrobią z tej rozprawy i mu dowalą wyrok.



O, jednak mi się udało wybronić ;)