topic

Kenosha - prawda, której nikt ci nie pokaże.

Salieri16000 • 2020-08-27, 23:14
Oto materiał ukazujący poszkodowanego w strzelaninie, pokojowo nastawionego protestanta- Gaigea Paula Grosskreutza, trzymającego telefon komórkowy:

+ 250 pkt. za łatwy dostęp do płynu do płukania ran ;)Postrzelony typ ze zdjęć powyżej, dopuścił się 26 razy przestępstw sklasyfikowanych jako włamania, a także przenosił i był w posiadaniu broni palnej bez zezwolenia(sic!)

Dla tych co dopiero włączyli odbiorniki: ;)

17-letni chłopiec został oskarżony o zabójstwo pierwszego stopnia, po otwarciu ognia do trzech anarchistycznych uczestników zamieszek, w dwóch oddzielnych incydentach.

Oskarżony, Kyle Rittenhouse, pochodzi z Antiochii w stanie Illinois, zaledwie 34 km od Kenosha w stanie Wisconsin.

>>> Rittenhouse udał się do Kenosha ze swoim AR-15, aby chronić właścicieli małych firm i obywateli, którzy byli ofiarami porzucenia ich przez rząd stanowy i policję. <<<

Materiał uzyskany przez anty-ekstremistyczny organ nadzorujący AntifaWatch przedstawia pierwszą strzelaninę. Na filmie widać zamaskowanego mężczyznę imieniem Joseph D. Rosenbaum ścigającego Rittenhouse i rzucającego coś, co niektórzy twierdzą, że mogło być improwizowanym materiałem wybuchowym (koktajl mołotowa?!), ale nie zostało to jeszcze potwierdzone. Rittenhouse następnie strzelił Rosenbaumowi w głowę, gdy ten szarżował i próbował chwycić karabin. Napastnik później zmarł w wyniku wspomnianej rany postrzałowej.

Wcześniej w nocy Żyd Rosenbaum, był widziany, gdy brutalnie antagonizował do uzbrojonych mężczyzn, krzycząc „Zastrzel mnie murzynu!”

Po zastrzeleniu Rosenbauma tłum anarchistów ścigał Rittenhouse, gdy próbował uciec. Młody człowiek upadł na ziemię, gdy członkowie „antify” zaczęli go atakować. Rittenhouse otworzył ogień do dwóch napastników- jednego uzbrojonego w pistolet.

Jeden z członków gangu, Anthony W. Huber, zmarł po postrzeleniu w klatkę piersiową. Uzbrojony napastnik, Gaige Paul Grosskreutz, doznał makabrycznej rany postrzałowej w ramię, ale przeżył.

Media wkroczyły do ​​akcji, aby przedstawić Rittenhouse'a jako krajowego terrorystę białej supremacji i anarchistów, których zastrzelono jako niewinnych „pokojowych demonstrantów”. Ale fakty podważają tę narrację.

>>> Według publicznych źródeł, Joseph „Jojo” Rosenbaum ma długą kartotekę: <<<

Rosenbaum został skazany w Arizonie w 2002 r. za popełnienie aktu nadużyć seksualnych z dzieckiem.

Zgodnie z jego wpisem do rejestru przestępców seksualnych był przestępcą 3 poziomu, co oznacza, że ​​był narażony na wysokie ryzyko ponownego popełnienia przestępstwa i ogólne zagrożenie dla swojego otoczenia.

Dokumenty Departamentu Więziennictwa stanu Arizona ujawniają, że Rosenbaum spędził 12 i pół roku w więzieniu po tym, jak został skazany za dwa przypadki wykroczeń seksualnych trzeciego stopnia wobec nieletniego i jeden przypadek ingerencji w urządzenie monitorujące. Aby przestępstwo seksualne z nieletnim osiągnęło poziom przestępstwa klasy 3, ofiara musi mieć mniej niż 15 lat.

Bardziej wymowne są 42 odrębne przewinienia dyscyplinarne Rosenbauma podczas uwięzienia. w tym liczne napady, popełnianie aktów seksualnych i prześladowanie, wytwarzanie broni i podpalenia. Następnie został zwolniony w 2016 roku.

Według danych Sądu Okręgowego w Wisconsin, Rosenbaum miał w toku zarzuty złożone w zeszłym miesiącu za pobicie w związku z przemocą domową.


Anthony M. Huber, drugi anarchista, który zginął na miejscu zbrodni, jest promowany jako bohater przez charytatywną firmę Go Fund Me. Jego dziewczyna zebrała na jego nazwisko prawie 70 000 dolarów.

Dokumenty publiczne pokazują, że Huber był w rzeczywistości brutalnym przestępcą z historią znęcania się nad swoimi bliskimi.

W 2012 roku Huber przyznał się do fałszywego uwięzienia z użyciem niebezpiecznej broni i uduszenia jako przemoc w rodzinie. Wygląda na to, że w 2016 r. Naruszył warunki swojego okresu próbnego i został skazany na dwa lata więzienia stanowego, z których większość odbyła się po upływie określonego czasu. Huber został ponownie aresztowany w 2018 roku za pobicie.

Kobieta, która zbiera fundusze na jego nazwisko, Hannah J Gittings, ma obecnie nakaz aresztowania za odmowę użycia alkomatu podczas jazdy po pijanemu i na podstawie cofniętego prawa jazdy.

Gaige P. Grosskreutz, czterdziestokilkuletni anarchista z pistoletem, który został postrzelony w ramię podczas ataku na nastoletniego Rittenhouse, został oskarżony o włamanie i kradzież w 2013 roku. Zaledwie 4 miesiące później naruszył warunek zawieszenia. Ma kolejne aresztowanie z 2017 roku.

Z akt publicznych nie wynika, czy Grosskreutz został kiedykolwiek skazany za przestępstwo. Jeśli tak, posiadanie przez niego broni palnej jest poważnym przestępstwem, za które grozi mu 10 lat więzienia.

Według dziennika medialnego Grosskreutz był zawodowym aktywistą „People’s Revolution” z siedzibą w Milwaukee, bardziej ekstremalnej ucieczki od organizacji pozarządowej Black Lives Matter.

Praktycznie żadne media głównego nurtu donoszące o tym incydencie nie wspomniały o żadnej z tych informacji, gdy donosiły o GrossKreutz, Rosenbaum lub Huber.

Silna antyspołeczna i brutalna passa, której przykładem są te osoby - które były aktywnymi uczestnikami gwałtownych zamieszek i wyraźnymi podżegaczami do strzelanin - jest powszechna wśród szeregowych „antify”.

Dziennikarze zatrudnieni przez elitarne media mogą stanąć po ich stronie, przeciwko 17-latkowi angażującemu się w samoobronę, ale okaże się, czy Ameryka to zrobi.

Na poniższych zdjęciach pokojowo nastawieni protestujący bawią się z Kylem Rittenhousem, a ten z zimną krwią ich zabił... :idzwch*j:>>> A teraz żryj gruz p*zdeuszu KebabRemover! <<<

krzys1

2020-08-28, 03:55

Tutaj w o wiele lepszej jakości, gdzie WYRAŹNIE widać pistolet w ręku napastnika.edmund

2020-08-28, 07:54
dzięki za temat i mam nadzieję że mlody wyjdzie niedługo bo jednak odstrzelił pasożyty

cedrikk

2020-08-28, 07:58
+10 punktów dla chłopaka. A to dopiero początek wk***ienia porządnych obywateli

Emanuell

2020-08-28, 12:27
Z przykrością zauważam, że:
1wsza ofiara - śmiertelnie postrzelona - miała pseudo mołotowa i biegła na chłopaka chcąc odebrać mu broń, gdzie Kyle Rittenhouse uciekał (brzmi ok).
2ga ofiara - śmiertelnie postrzelona - miała deskorolkę. Atakowała go nią - dostała strzał w klatkę piersiową/brzuch (nie brzmi ok)
3cia ofiara - postrzelona w rękę - miała pistolet i nóż (brzmi zajebiście ok)
Chłopak ciągle uciekał (brzmi ok)

Na chłopski rozum:
Za atak deskorolką raczej nie można raczej odstrzelić gościa
Ja tam uważam, że Kyle Rittenhouse w wieku 17 last zj***ł sobie życie. Nie mówię, że zrobił źle, ale wątpię, aby go jakikolwiek adwokat całkowicie wybronił. Kolejny młody gniewny, który został ofiarą systemu. Może nawet pokazówkę zrobią z tej rozprawy i mu dowalą wyrok.

Adae

2020-08-28, 13:16
Przy okazji, po nazwiskach ofiar mozecie zauwazyc, ze Bolszewicy nigdy nie zgineli i od 3 tysiecy lat probuja dokonac zemsty na Europejczykach. Na szczescie, prawdziwy narod wybrany rowniez wciaz istnieje i wszedzie z nimi walczy :) .

M00nSpeLL

2020-08-28, 14:41
Adae napisał/a:

Przy okazji, po nazwiskach ofiar mozecie zauwazyc, ze Bolszewicy nigdy nie zgineli i od 3 tysiecy lat probuja dokonac zemsty na Europejczykach. Na szczescie, prawdziwy narod wybrany rowniez wciaz istnieje i wszedzie z nimi walczy .bolszewicy? w usa jest co najwyżej antifa anarchistyczna, a do anarcholi bolszewicy strzelali.

I przypominam: typ przyjechał z bronią, którą trzymał nielegalnie w ręku, trzeba na prawdę być albo trollem, albo człowiekiem zupełnie pozbawionym umiejętności wnioskowania, żeby nie rozumieć, że to ten gość od początku był, zagrożeniem, a cały dalszy ciąg zdążę był dlatego, że ludzie się go wystraszyli do czego mieli pełne prawo i chcieli się przed nim obronić, natomiast on się przed nikim nie bronił, on pojechał atakować.

Grymson

2020-08-28, 16:53
Dla tego uwazam AK-47 za lepsza bron. Dlaczego? Po takim strzale ku*asiasz do konca zycia by sie podcieral lokciem :D

~KIERR3

2020-08-28, 18:33
Jak ktoś cie napaierdala deskorolką a masz w łapie ar 15 to się będziesz rękami zasłaniał ? W obronie koniecznej pod wypływem stresu możesz użyć przedmiotu niewspółmiernego do zagrożenia.

Konfedernacja

2020-08-28, 19:44
"k***y, złodzieje i bandyci są elementem bliskim nam ideowo" - W. I. Lenin - Ulianow. Żyd.

Takafura

2020-08-28, 20:55
M00nSpeLL napisał/a:

trzeba na prawdę być albo trollem, albo człowiekiem zupełnie pozbawionym umiejętności wnioskowania, żeby nie rozumieć, że to ten gość od początku był, zagrożeniem, a cały dalszy ciąg zdążę był dlatego, że ludzie się go wystraszyli do czego mieli pełne prawo i chcieli się przed nim obronić, natomiast on się przed nikim nie bronił, on pojechał atakować.Poczytaj kim były "ofiary", ile spraw i wyroków miały za sobą. Po drugie co ich sprowadziło na tą ulicę - widziałeś splądrowane sklepy, palące się domy, samochody... Nie wiem jak z Twoimi umiejętnościami wnioskowania czy trollowaniem ale odwracasz kota ogonem. Zagrożeniem dla porządku i zwykłych mieszkańców byli ci lewacy siejący rozp***uchę anie ten skaucik z bronią.

El Caudillo

2020-08-28, 22:01
Dla Kyle'a szacunek. Mama nadzieję, że swojej nie będę musiał używać w walce z jakąś dziczą nigdy ... chociaż ;)

Monczka

2020-08-28, 22:14
Emanuell napisał/a:

Za atak deskorolką raczej nie można raczej odstrzelić gościa
Ja tam uważam, że Kyle Rittenhouse w wieku 17 last zj***ł sobie życie. Nie mówię, że zrobił źle, ale wątpię, aby go jakikolwiek adwokat całkowicie wybronił. Kolejny młody gniewny, który został ofiarą systemu. Może nawet pokazówkę zrobią z tej rozprawy i mu dowalą wyrok.oczywiscie ze go wybroni

M00nSpeLL

2020-08-29, 01:20
Takafura napisał/a:

Poczytaj kim były "ofiary", ile spraw i wyroków miały za sobą. Po drugie co ich sprowadziło na tą ulicę - widziałeś splądrowane sklepy, palące się domy, samochody... Nie wiem jak z Twoimi umiejętnościami wnioskowania czy trollowaniem ale odwracasz kota ogonem. Zagrożeniem dla porządku i zwykłych mieszkańców byli ci lewacy siejący rozp***uchę anie ten skaucik z bronią.To nie ma znaczenia. On wiedział wcześniej, że mieli wyroki? Przyszedł tam z innego stanu nielegalnie z bronią właśnie po to, by strzelać do ludzi.

Konfedernacja napisał/a:

"k***y, złodzieje i bandyci są elementem bliskim nam ideowo" - W. I. Lenin - Ulianow. Żyd.Lenin miał mieszane pochodzenie. Żydem był jego dziadek, a żydostwo dziedziczy się po matce. Jego matka była chrześcijanką. Babcia ze strony matki miała pochodzenie niemiecko - szwedzkie. Nie wiem też, skąd wziąłeś ten cytat. Chętnie poznam jego źródło. Jestem pewien, że typ z konfederacji jest bardzo dobrze zaznajomiony z dziełami Lenina.

dabster

2020-08-29, 02:33
Nie przyjechał strzelać do ludzi tylko bronić lokalną społeczność i ich sklepy przed zdziczałymi aktywistami bLM niszczącymi i plądrującymi wszystko co na ich drodze. Widzisz normalni ludzie odpuściliby po prostu na widok uzbrojonego typka ale nie ta dzicz, oni musieli szaleć i zmusili go do ostateczności.

Takafura

2020-08-29, 10:00
M00nSpeLL napisał/a:

To nie ma znaczenia. On wiedział wcześniej, że mieli wyroki? Przyszedł tam z innego stanu nielegalnie z bronią właśnie po to, by strzelać do ludzi(...)


OK, masz rację że nie wiedział do kogo strzela. Chodziło mi też o szerszy kontekst - skąd się oni wzięli w nocy na tej ulicy i jakie mieli intencje. Z tego co wiemy skrajnie różne...

Ps. Ważne są też fakty: nastolatek nie zasłaniał twarzy, nie atakował i nie prowokował jako pierwszy, po postrzeleniu pierwszego zadzwonił i zgłosił rannego, potem bronił się przed linczem powalony na asfalcie....