18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kenosha - geneza strzelaniny

yaneks • 2020-08-26, 23:35
Były już dziś podobne filmiki, ten dość dobrze obrazuje skąd się wzięło całe zajście.
17-letni Kyle Rittenhouse jest już aresztowany.
Na facebooku cenzura, od ok. 30 minut są już zablokowane wszelkie tagi zawierające "kyle rittenhouse".
Oczywiście nie będzie z tego wielkiej zadymy bo żaden czarny niestety nie ucierpiał.
1:40 prosi.
1:58 dostaje.


Eknen

2020-08-27, 07:39
Jakim zjebem genetycznym trzeba być, żeby gonić kogoś z bronią w kraju gdzie prawo do samoobrony jest święte jak Biblia?


aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-27, 08:17
1:25 do końca słychać "Call Police".
Tę "Police", którą chcieliby zlikwidować???
Tę "Police", której posterunek chcieliby spalić, jak słychać na początku filmu???

yaneks

2020-08-27, 08:47
KebabRemover napisał/a:

haha a po ch*j protestować?
obie strony niech siedza w domu, o co te k***y walczą hahahaha protesty przeciwko rasizmom xd hahaha a niech zdychaja, i ta banda pedałów z automatami w tych hełmach wojskowych co oni mysla ze sa na wojnie? a dokoła nie uzbrojeni ludzie xD jak te pedaly od asg co bawia sie w wojsko bo wiedza ze nie maja do czynienia z prawdziwymi starymi brodatymi talibami co łby ucinają na żywca i by ich mogli rozerwać na strzępy z granatnika czy serią z kałacha, a tutaj to zawsze przyjedzie policja xD ten co strzelał to ten 17 latek co jest teraz bohaterem prawicy? hahaha a no ch*j ciota tam szła w wojsko sie bawić strzelać do nie uzbrojonych ludzi? psycholek mały rozpieszczony mają mu dać podobno dożywocie, ja bym dał kare smierci sk***ielkowi, jak smiesznie uciekał w tej czapeczce z daszkiem do tyłu jak kevin rozrabiaka oj jak słodko xD pedałek zasrany strzelać do ludzi sie zachcialo i jeszcze sie potknął o własne nogi i wyj***ł to go dopadli i zaczal znowu walić do nieuzbrojonych z karabinka bo on taki silny, taki kozak wojna uuu wojna uuuuu strzelam do talibów uzbrojonych po zęby xD i ten lewak jak stękał z tą rączką rozerwaną temu też dobrze to po ch*j tam lazł się bić o nygusów mam nadzieje ze rączka do amputacji i nastepnym razem jak będzie podcierać dupe lewą rączką pomyśli sobie na ch*j mu to było zwalczanie rasizmu jak rasizm trwa od tysięcy lat i będzie trwa do póki w ziemie kometa nie pie**olnie xD a on myślał że coś zwojuje a tylko stracił rączkę. a ja mem bekę jak na to patrze przy herbatce. obie strony niech zdychnie ich jak najwęcej, te pedały w kaskach jakby w iraku byli strzelający do nieuzbrojonych ludzi i druga strona miłośnicy czarnóchów j***ć ich wszystkich równo z prawa i lewa hahahahhahaha co za piękne czasy, ludzie zbyt ciotowaci/kontrolowani przez światowe rządy/mizerni by zacząć kolejną wojnę światową ( a widać jak dawno nie było to już ponad 70 lat oni chcą tego tak desperacko) więc ograniczają się do wojowania na stacjach benzynowych i trafiają do pierdla na dożywocie lub tracą rączki a ja sobie na to wszystko patrzę przy herbatce xD
kto ta 17 letnia p*zda co chciała zobaczyć jak to jest na wojnie ale się boi żeby do niego też nie strzelali to się wyżyła na nieuzbrojonych wielbicielach murzynów? te pedły w kaskach wojskowych jakby byli jednostkami specjalnymi w iraku? kto? by tak samo piszczeli jak ten co mu rączkę rozerwało jakby im przyszło walczyć z prawdziwym wojskiem tak samo uzbrojonym, zamiast tego przedłużają sobie ku*aski zakładając te kaski i panosząc się z tymi ich karabinkami,. ciekawe ile pedałów od ASG w polsce by się takich znalazło jakby i u nas zalegalizowali dostęp do broni, a na ch*j to komu? taki pedałek potem cie ustrzeli na parkingu bo wczesniej strąbisz a potem będzie sp***alał i potykał się o własne nogi jak ta p*zda, niby dożywocie ma dostać i dobrze k***ie kurewce małej w wojenke sie chciał bawić do wojska nie przyjęli bo ciota to sobie strzela do ludzi bez broni cwaniaczek mały xD



Nie zesraj się.

Budrys2000

2020-08-27, 09:02
Szkoda chlopaka, 17 lat to piekny wiek do r*chania kolezanek z klasy a nie gnicia w pierdlu.

zwierzak30

2020-08-27, 09:47
Żeby kózka nie skakała,to by kulki nie dostała. :)

Karlito90s

2020-08-27, 10:30
Eknen napisał/a:

Jakim zjebem genetycznym trzeba być, żeby gonić kogoś z bronią w kraju gdzie prawo do samoobrony jest święte jak Biblia?



"17-year-old Kyle Rittenhouse has been charged in the shooting deaths of two anti-racisms protesters in Kenosha"
prawo do samoobrony może i jest święte, ale nie po tej stronie barykady.

KebabRemover

2020-08-27, 10:48
Eknen napisał/a:

Jakim zjebem genetycznym trzeba być, żeby gonić kogoś z bronią w kraju gdzie prawo do samoobrony jest święte jak Biblia?



zginą za swoje lewackiej ideologie,
tamten zdychnie jak KŚ dostanie za swoją prawacką ideologie i każdy będzie zadobolony.
niech się wybijają sk***ysyny wzajemnie po ch*j z domu wychodzili, chcieli rozrywki to dostali jeden z dziurką w głowie, drugi z urwaną rączką (ale śmiesznie stękał) i trzeci mam nadzieje KŚ dostanie jak mu się do ludzi bezbronnych strzelać zachciało xD to nie norwegia że dostanie cele osobną tylko dostanie cele z murzynami i będą ruhać w kichę białaska niewinnego xD taki sfany będzie w pierdlu nie założy czapeczki z daszkiem na tył i nie będzie miał swojego fajnego karabinka zobaczymy jaki tam będzie wtedy cfany xD

Karlito90s napisał/a:

"17-year-old Kyle Rittenhouse has been charged in the shooting deaths of two anti-racisms protesters in Kenosha"
prawo do samoobrony może i jest święte, ale nie po tej stronie barykady.



prawo do obrony to by miał jakby siedział na piździe w domu i zastrzelił któregoś jak mu na trawnik wejdzie, widać czekał miesiącami i się doczekać nie mógł to wziął swój fajny karabinek i poszedł cfany do bezbronnych ludzi strzelać to teraz ma, został bohaterem i męczennikiem tylko szkoda dla niego jaką cene przyjdzie mu zapłacić jak go teraz będą w pierdlu murzyny z getta j***ć w kiche pod prysznicem xD

T3RMINATOR napisał/a:

Człowieku nie spociłeś się jak to pisałeś!?



już wcześniej byłem spocony

Adae

2020-08-27, 13:04
Nagranie i tak jest uciete wczesniej. 5 sekund przed tym widac, jak koles w czerwonym goni typa z karabinem i rzuca w niego czyms podpalonym (molotov?).

Plena samoobrona, ale jak juz ktos u gory napisal, nie po tej stronie, "pokojowych" protestantow wspieraja juz nawet w Polsacie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Solorz-%C5%BBak


Wiewór

2020-08-27, 13:17
Karlito90s napisał/a:

"17-year-old Kyle Rittenhouse has been charged in the shooting deaths of two anti-racisms protesters in Kenosha"
prawo do samoobrony może i jest święte, ale nie po tej stronie barykady.



Zarzuty nie oznacza skazany. Nie w USA. Murzyny się uspokoją, że dostał zarzuty a za miesiąc prokurator powie, że to była obrona konieczna i go puszczą.

mazga50

2020-08-27, 17:01
Nareszcie przestali się pie**olić z tym gównem antifowskim. Cały ten BLEM to bojówki Sorosa i reszty żydów.

Halibut

2020-08-27, 18:00
Wiewór napisał/a:

Zarzuty nie oznacza skazany. Nie w USA. Murzyny się uspokoją, że dostał zarzuty a za miesiąc prokurator powie, że to była obrona konieczna i go puszczą.



Założę się o swój własny dom, samochód i żonę, że zrobią z młodego kozła politycznego i pójdzie siedzieć na długie lata. To jest USA. Tam z powodu poprawności politycznej tworzą się takie fikoły intelektualne, że głowa mała. Patrz O.J. Simpson...

picolo

2020-08-27, 19:12
I bardzo k***om dobrze.

KebabRemover

2020-08-27, 22:19
mazga50 napisał/a:

O.J. Simpson



tylko że ten cały wasz bohaterek rittenhouse też mi wygląda na żYDka i nazwisko żYDkopodobne to nie wiem. no w sumie wg religii żYDków zabić czarnego czy zółtego czy Białego to nic nawet ich bożek za to nie karze piekłem, bo to wszystko goje czytaj zwierzęta to sobie żYDek mały zabił lewackiego sk***ysynka. no mi on wygląda na żYDka i zachował się jak typowy żYDek, strzela i zabija, potem sp***ala potyka się o własne nogi a cały świat robi z niego ofiarę, coś mi to bardzo przypomina żYDków patrz Palestyna

mazga50 napisał/a:

Nareszcie przestali się pie**olić z tym gównem antifowskim. Cały ten BLEM to bojówki Sorosa i reszty żydów.



do ciebie miało być powyższe nie wiem co się odj***ło

Budrys2000

2020-08-28, 12:04
Halibut napisał/a:

Założę się o swój własny dom, samochód i żonę



A kto by się chciał zakładać o twoją żonę?