18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kebaby

CrazyEdek • 2021-02-19, 18:09
Tłumacz przysięgły.


grandl

2021-02-19, 22:49
Czerstwy napisał/a:

Sowity buzdygan w sranie śmieciom takim jak Wy, oglądających patostreamerów, dającym im hajs i atencje. Ścierwo powinno zdechnąć z przepicia i przećpania po cichu w swoich norach, a zjeby jak Wy znajdują rozrywke w oglądaniu tego gówna. Jeszcze powtarzacie te zj***ne teksty na okrągło jak mantry, wyjebcie sobie tatuaż na czole z żuberkiem bożym tępe ch*je. To gorsze niż oglądanie big brothera, seriali z polsatu, kabaretów, Eurowizji i słuchanie disco-polo. Ale się zagotowałem. Zdarłbym wam pyski o asfalt za to pedalstwo które sobą prezentujecie.



A niech oglądają i wpłacają! Patologia i żulernia dzięki temu wychodzi na swoje a oglądający tylko zmieniają kanał na nowy bo nagle ulubieniec przestał rzucać bluzgami oraz chlać a kupuje dom i znajduje dziunie. Internet niejednego spod mostu wyciągnął wysoko a ci co temu przyklaskują i dają pieniądze nadal żyją w intelektualnym i materialnym gównie rzucając starymi tekstami wyżej wymienionych.

pro_avenger

2021-02-20, 06:51
Nitroztorby napisał/a:

Spaniała wypowiedź, dziękuję dla ciebie, całe te. Na ten temat to chciałem powiedzieć.



Twoja też wspaniała wypowiedź, daje do myślenia o twoim intelekcie.

se...........ed

2021-02-20, 08:01
Hektor napisał/a:

ooooooo k***a jaki ty mqdry



Dokuczajq dla jego

Czerstwy napisał/a:

Sowity buzdygan w sranie śmieciom takim jak Wy, oglądających patostreamerów, dającym im hajs i atencje. Ścierwo powinno zdechnąć z przepicia i przećpania po cichu w swoich norach, a zjeby jak Wy znajdują rozrywke w oglądaniu tego gówna. Jeszcze powtarzacie te zj***ne teksty na okrągło jak mantry, wyjebcie sobie tatuaż na czole z żuberkiem bożym tępe ch*je. To gorsze niż oglądanie big brothera, seriali z polsatu, kabaretów, Eurowizji i słuchanie disco-polo. Ale się zagotowałem. Zdarłbym wam pyski o asfalt za to pedalstwo które sobą prezentujecie.



Zamknij tom dupe k***a

Maras0803

2021-02-20, 17:01
sedziazgred napisał/a:

Dokuczajq dla jego

Zamknij tom dupe k***a



Ja pie**ole co za zjeb. Idź cygańska k***o gruz zbierać.

se...........ed

2021-02-20, 18:41
Maras0803 napisał/a:

Ja pie**ole co za zjeb. Idź cygańska k***o gruz zbierać.



Teras nie.

qwerq221

2021-02-20, 20:13
co to k***a jest?

donger

2021-02-21, 21:32
Rozyk00 napisał/a:

a co ty k***a obudziles sie ze spiaczki po roku ? Juz Janek zdazyl zejsc po kebaby, zjesc je, zachorowac i umrzec. Spoczywaj w pokoju Janku .



To, że masz tylko internetowe życie nie znaczy, że inni też takie mają. Ja pierwszy raz to oglądam