18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kebab

Ra...........hi • 2017-02-24, 10:08


Ehh, szkoda dobrego kebaba :D

19alko94

2017-02-24, 18:18
niemamskarpet. napisał/a:

Kupujesz kebaba - zasiedlasz araba..............



Pracujący Arab jest ok :D j***ć tych co liczą na zasiłki

muchawzupie

2017-02-24, 19:16
up
W Polsce na zasiłku nawet Ci z Afryki nie chcą zostać. Jadą dalej albo wracają do siebie.
U nas na zasiłkach siedzą lenie i cyganie.

qwerq221

2017-02-24, 20:14
Może mi ktoś wytłumaczyć jakim sposobem to ścierwo dostało ponad 200 piw?

Schiroh

2017-02-24, 20:24
Jakieś 200 osób kliknęło piwo przy filmiku. To proste, ale nie przejmuj się, kiedyś zrozumiesz.

Sz...........an

2017-02-25, 01:02
dziaad napisał/a:

tytuł "Chomik". troszkę ponad pół godziny absurdalnego humoru, na szczęście nie tak głupiego jak komedie z karolakiem czy inne gówna z ostatnich lat. moim zdaniem nawet przyjemnie się to ogląda. a to tylko jedna głupia scena.



Właśnie fragmentami tak przewinąłem. Dziwny film, bo akcja dzieje się we współczesności, a klimaty jakby z PRL. Moim zdaniem jest to nawiązanie do tego, że choć już tyle czasu minęło to dalej jesteśmy jedną nogą w PRLu.


Na temat filmu dokładnie się nie wypowiem bo nie oglądałem ale wydaje mi się, że trzeba go zrozumieć.

Siljorfag napisał/a:

Taa. I k***y chcą ode mnie ściągać podatek za to?? No chyba kogoś popie**oliło. Niech zakodują TVP w cholere, ten pierdyliard kanałów których i tak nie oglądam, a na dodatek powstawać mają jeszcze nowe. Niech się w głowe pie**olną, wole oglądać Netflixa i Youtube... Ale czekaj... I tak będe musiał płacić BO MAM TELEWIZOR W DOMU. No co za k***a debilizm to brak mi słów...




A wiesz co jest najlepsze? Że takie coś wymyśliło PO, a PiS wpadł na jeszcze lepszy pomysł aby właśnie płacić za posiadanie tv w domu.

Ale, że telewizor można wyrzucić to PiS ponoć ma wprowadzić tą opłatę w rachunku za energię.

Bachowski

2017-02-25, 01:57
Paprotek napisał/a:

ale o ch*j tu chodzi? czy to fragment jakiejś "zajebistej polskiej komedii", którą oglądają tylko tłumy idiotów wierzących reklamom?



Nie tylko.
Ci robiący reklamę też to oglądają.
Musimy, k***a....