18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wi...........on

2016-08-16, 19:21
Dzisiaj napisał/a:



no no no... nie wymieniaj kielec jak mowisz o miastach to po pierwsze. Tak samo jakby ktos twierdził, ze w sosnowiec to miasto... Po drugie - jesli sie ktos przeprowadzil to jego miast jest tam gdzie mieszka. Moze kibicowac Polsce, i miec w sercu ojczyzne ale z roznych powodow wybral emigracje. Nie musi sie tlumaczyc zaczynajac zdanie : W miescie w ktorym mieszkam, nie na stale bo urodzilem sie w Płocku zobaczylem, ze...
Wiec dobrze napisał : w moim miescie.

:idzwch*j:



Po 1 primo to nie kielec tylko Kielc nieuku! Po 2 primo, Kielce są miastem i stolicą województwa Świętokrzyskiego,ale sądząc po reszcie twojej wypowiedzi, ciężko wymagać znajomości gramatyki... Natomiast jak dla mnie "moje miasto" oznacza miejsce, w którym się wychowałem.
Reasumując: :idzwch*j:

_Kurbaszy_ napisał/a:

malyszkielce k***a nie jąkaj się to po pierwsze a po drugie ch*ja wiesz, to się nie wpie**alaj. jak chcesz zabłysnąć takimi takimi tekstami to to na kwej kwejka... Ycc yc yc yc ;)



Wszechwiedzący chłopaku, olśnij nas zatem bo tutaj widać NIKT NIC NIE WIE. "Ycc yc yc yc" ? Ktoś tu wypomina jąkanie? Może to nowomowa partyjna? :roll:

pinkie222

2016-08-17, 04:37
widelecSpoon napisał/a:



Po 1 primo to nie kielec tylko Kielc nieuku! Po 2 primo, Kielce są miastem i stolicą województwa Świętokrzyskiego,ale sądząc po reszcie twojej wypowiedzi, ciężko wymagać znajomości gramatyki... Natomiast jak dla mnie "moje miasto" oznacza miejsce, w którym się wychowałem.
Reasumując: :idzwch*j:



Wszechwiedzący chłopaku, olśnij nas zatem bo tutaj widać NIKT NIC NIE WIE. "Ycc yc yc yc" ? Ktoś tu wypomina jąkanie? Może to nowomowa partyjna? :roll:



"Po jeden pierwsze, po dwa pierwsza" - matko jedyna, co za analfabeta, i jeszcze pisze o wymaganiach co do gramatyki... co za debil :amused: Elita umysłowa świętokrzyskiego... :D

wi...........on

2016-08-17, 08:20
pinkie222 napisał/a:



"Po jeden pierwsze, po dwa pierwsza" - matko jedyna, co za analfabeta, i jeszcze pisze o wymaganiach co do gramatyki... co za debil :amused: Elita umysłowa świętokrzyskiego... :D



Niby masz 30 lat,a klasyki nie znasz :kawa:

Dżizas_kurde

2016-08-17, 11:46
Cytat:

ale z roznych powodow wybral emigracje.


Głównie z takich że jedyne do czego się nadaje to rzucanie paczkami gdzieś na magazynie , albo praca jako wyrobnik w fabryce "h*jwieczegośtam" jako "starszy śrubkowy" i w polsce za taką prace płaci się najniższą albo jeszcze mniej natomiast tam za taką prace dla takiego tłuka zarabia to samo tylko w funtach...
Do emigracji zmusza go brak wykształcenia, doświadczenia, specjalizacji etc.
Popracuje za granicą nawet i 10 lat na takim stanowisku... i co dalej ? W anglii za to się nie "ustatkuje" a w polsce zbuduje chałupę (może kupi mieszkanie) i samochód.. i będzie chciał znaleźć pracę na miejscu i co ?
- Co pan umie ?
- Mam 10 lat doświadczenia !
- W czym ?
- W przestawianiu kartonu z taśmy na paletę i odwrotnie !