18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Każdy pomaga jak potrafi

Nikt_nie • 2020-10-26, 20:54
Tylko PiS!! :D



Matt

2020-10-26, 20:57
Piwko leci

plastic

2020-10-26, 22:10
11 września nas tak w h*ja nie zrobili, jak teraz z tymi maskami i wymuszaniem decyzji, które bez wprowadzania paniki nigdy by nie przeszły

YuukiPL

2020-10-26, 23:03
Najlepsza reklama z kowidowstwem jaką widziałam :D

KebabRemover

2020-10-26, 23:32
YuukiPL napisał/a:

Najlepsza reklama z kowidowstwem jaką widziałam



pokaż ćpkę albo cycki w temacie zbiorczym chcesz linka do temaut?

plastic napisał/a:

11 września nas tak w h*ja nie zrobili, jak teraz z tymi maskami i wymuszaniem decyzji, które bez wprowadzania paniki nigdy by nie przeszły



a bill gates niby tworzy sczepionke ale bedzie ludziom czipy wstrzykiwal dla zarobku ub depopulacji ziemii

Gadozer

2020-10-26, 23:59
pie**olicie głupoty..
A depopulacja ziemi jest faktem poczytajcie zainteresujcie się trochę.

....wycofanie gotówki z obiegu będzie prawdziwym początkiem konca

JaTylkonaChwile

2020-10-27, 00:04
Gadozer napisał/a:

pie**olicie głupoty..
A depopulacja ziemi jest faktem poczytajcie zainteresujcie się trochę.
....wycofanie gotówki z obiegu będzie prawdziwym początkiem konca



jaka depopulacja? zaraz bedziesz pisal o plaskiej ziemi!

Bill Gates szczepil jak poj***ny kobiety w Afryce i od tego czasu nastapil gwaltowny spadek przyrostu naturalnego... Podaja to nawet takie zrodla jak wikipedia - ale nieeeeeeeeeeeeeee to tylko teorie spiskowe :D

na filipinach gdzie szczepiono na potege - spadek przyrostu naturalnego :D przyyyyyypadek ! :D

CzerstWybut

2020-10-27, 03:56
JaTylkonaChwile napisał/a:

jaka depopulacja? zaraz bedziesz pisal o plaskiej ziemi!
Bill Gates szczepil jak poj***ny kobiety w Afryce i od tego czasu nastapil gwaltowny spadek przyrostu naturalnego... Podaja to nawet takie zrodla jak wikipedia - ale nieeeeeeeeeeeeeee to tylko teorie spiskowe
na filipinach gdzie szczepiono na potege - spadek przyrostu naturalnego przyyyyyypadek !



Ale że co po szczepionce nie chce się ludziom r*chać, czy biednieją po szczepieniu i nie stać ich na dzieci, albo po szczepieniu wolą sie r*chać w dupe.

:roll:

Japie**ole

janlew

2020-10-27, 09:36
Nie da się raz obejżać. Piwko

Yanush

2020-10-27, 11:50
Miłego dnia :)




AllanAkbar

2020-10-27, 12:34
CzerstWybut napisał/a:

Ale że co po szczepionce nie chce się ludziom r*chać, czy biednieją po szczepieniu i nie stać ich na dzieci, albo po szczepieniu wolą sie r*chać w dupe.

Japie**ole



Powodują bezpłodność, poczytaj jak Izrael sterylizowal czarnych Żydów którzy i migrowali do Izraela z Afryki.

Rasael

2020-10-27, 17:28
:badyl:
Jeśli chodzi o spadek przyrostu naturalnego w Afryce:
1. Ludziom w krajach rozwijających się coraz rzadziej umierają dzieci, to i mniej ich się rodzi.
2. Więcej osób dożywa wieku rozrodczego, więc gdyby dalej kobiety rodziły po 7-14 dzieci szybko zabrakłoby dla nich miejsca.
3. Inwestycja w edukację - to kosztuje, więc myślący ludzie idą w jakość, nie w ilość.
4. Ludzie są coraz lepiej wyedukowani, toteż zwyczajnie wiedzą skąd biorą się dzieci. Nawet u nas to nie zawsze norma.
5. Mniej ludzi słucha też zboczeńców w sukienkach, to też rośnie użycie antykoncepcji.
6. Kobiety dostają więcej praw, idą do pracy zamiast siedzieć w domu i rodzić jak Alieny.

Pewnie w grę wchodzą jeszcze inne czynniki o których nie wiem, ale przynajmniej nie jestem mentalnym zjebem wysrywającym że szczepionki powodują bezpłodność tylko dlatego że nie mam o niczym pojęcia. Ignorancja to nie grzech, ale do k***y nędzy zacznijcie w końcu coś czytać!

:kawa:

focusek

2020-10-27, 20:48
Pokazcie sie na ulicy pisiory zebysmy wiedzieli kogo w p*zde walic a nie sie kryjecie... tak chetnie bym dla pisiora naplul na morde

St...........on

2020-10-27, 21:22
JaTylkonaChwile napisał/a:

jaka depopulacja? zaraz bedziesz pisal o plaskiej ziemi!
Bill Gates szczepil jak poj***ny kobiety w Afryce i od tego czasu nastapil gwaltowny spadek przyrostu naturalnego... Podaja to nawet takie zrodla jak wikipedia - ale nieeeeeeeeeeeeeee to tylko teorie spiskowe
na filipinach gdzie szczepiono na potege - spadek przyrostu naturalnego przyyyyyypadek !



Sorry mate, ale co do Filipin, to bzdura :) Pracuję z ziomkiem z Filipin i tam na potęgę sie produkują, także nie aktualne info masz ;) co do Afryki mogę się zgodzić, tamci za dostęp do wody albo żarcie godzą się na szczepionki przeciwko "malarii" (if u know what i mean ;) )

focusek napisał/a:

Pokazcie sie na ulicy pisiory zebysmy wiedzieli kogo w p*zde walic a nie sie kryjecie... tak chetnie bym dla pisiora naplul na morde



Przestań, częśc z nich jest już dawno wśród demonstrantów, w domach zostali głownie fanatycy, nieliczni fanatycy. (Pisowskie kobiety też mają córki, nikt nie chce podwójnej traumy dla swojej córki- poza pojebami fanatykami).