18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Każdy ma swoje zasady wobec poszczególnych ludzi...

~olivier • 2016-09-27, 13:57
Nagranie z jednego z więzień w Wielkiej Brytanii, gdzie skazany za gwałt muslim dostaje nauczkę od współwięźnia...


Siberian_Meat_Grinder

2016-09-27, 19:09
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Więc jak najbardziej ten patus ma prawo uważać się za lepszego napie**alając to gówno
przynajmniej w stopniu minimalnym



nie no OK - gwałciciela niech napie**ala morderca, mordercę złodziej, a złodzieja jakiś alimenciarz albo "rowerowy pijak" ... natomiast my - na wolności - jako element, który nie ma sobie nic do zarzucenia, napie**alajmy alimenciarzy :)

Tassadar

2016-09-27, 20:03
Jedna z piękniejszych rzeczy jakie tu widziałem, sprawiedliwość w czystej postaci. Jeśli czyn jest udowodniony, złapali go za dupę na gorącym uczynku no to brachu, codziennie do oporu takie akcje. Kary za gwałty i morderstwa są kpiną z ofiar i ich rodzin. Generalnie można by ucywilizować prawo i dać wybór rodzinie, co uczynić ze śmieciem społecznym. Wliczając karę śmierci za najcięższe przypadki. Pamiętajmy jednak że baby są przebiegłe, i nie raz urażone są w stanie sfingować taką akcję.

Viperal

2016-09-27, 20:16
Już za sam tekst nad filmikiem dałem piwo.

białywęgorz

2016-09-27, 20:57
Oni tam mają kamery i internet?

Diux

2016-09-27, 22:54
Powinni ten film pokazywać wszystkim ciapatym zanim wsiądą na ponton do Europy...

kadi2794

2016-09-27, 23:00
allah tak chciał :)

waloos

2016-09-28, 00:36
olivier1988 napisał/a:



Masz Stary Pelikanie :ok:

ŹRÓDŁO I

ŹRÓDŁO II



No widzisz, teraz przynajmniej jest jasne. Gdyby autor dodał jakieś źródło to by nie było gadki. Miałeś rację.
Ja się nie raz przekonałem, że nie wszystko w necie to prawda więc jak nie ma pewnika to mam wątpliwości.

hycel

2016-09-29, 02:57
Szkoda, że takie krótkie. Ja już popcorn grzałem.