18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Każda to zrobi

ZDMZaurJerzy • 2016-02-12, 07:24
Wiek tu nie ma znaczenia. Każda uwielbia to robić.


Misiek_KRK

2016-02-12, 07:45
niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego teraz laski są tak głupie, żeby dać się tak poniżać.
Kiedyś kobiety miały do siebie szacunek i faceci potrafili to docenić. Bzykali szmaty, a żenili się z szanującymi siebie. A teraz czym głupsza tym lepsza

IOI

2016-02-12, 08:53
popsula caly efekt pokazujac swoja morde ...

voidinfinity

2016-02-12, 19:05
Misiek_KRK napisał/a:

niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego teraz laski są tak głupie, żeby dać się tak poniżać.



Poniżające to jest robienie za minimalną krajową, a nie kręcenie śmieszkowych filmów.

Misiek_KRK

2016-02-12, 21:36
voidinfinity napisał/a:



Poniżające to jest robienie za minimalną krajową, a nie kręcenie śmieszkowych filmów.


Jak miałem 18 lat ( czyli 20 lat temu) to klepnięcie dziewczyny w tyłek uznawano za zaszczyt chamstwa i najczęściej kończyło się plaskaczem. Dzisiaj klepnięcie laski w dupę uznawane jest za pokazanie zainteresowania dziewczyną i że ma się chęć ją przelecieć. Wolałbym robić za minimalną i mieć szacunek do siebie.

Johnny135

2016-02-13, 01:23
Żarty z podtekstem, boże jak śmiesznie.

trebeter

2016-02-13, 06:47
Misiek_KRK napisał/a:

niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego teraz laski są tak głupie, żeby dać się tak poniżać.
Kiedyś kobiety miały do siebie szacunek i faceci potrafili to docenić. Bzykali szmaty, a żenili się z szanującymi siebie. A teraz czym głupsza tym lepsza



nie wydaje mi się, zwyczajnie nie było tyle kamer i aparatów

wildu88123

2016-02-13, 06:49
Misiek_KRK napisał/a:

niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego teraz laski są tak głupie, żeby dać się tak poniżać.
Kiedyś kobiety miały do siebie szacunek i faceci potrafili to docenić. Bzykali szmaty, a żenili się z szanującymi siebie. A teraz czym głupsza tym lepsza


Wcale nie jest powiedziane, że ma co do niej poważne zamiary ;p może będzie tak jak piszesz - wybzyka i rzuci.
Może i nie żyje dostatecznie długo, żeby mieć jakiś szerszy obraz jak to kiedyś wyglądało, ale spokojnie mogę powiedzieć, że dzisiaj wk***ia mnie to promowanie debilizmu pod płaszczykiem przebojowej i "pozytywnie zakręconej" osoby...

NieLubjeLudzji

2016-02-13, 06:52
A tam pie**olicie. Dlaczego dzisiejsze laski sie tak zachowują? Bo im sie chce bzykać. Kiedyś kobieta musiała robić z siebie jakaś wielka cnotkę niewydymke, bo niedoj***ne katolskie społeczeństwo nie moglo zaakceptować tego, ze ludzie lubią sie j***ć. A kobiety to już w ogóle! Delikatne kwiateczki które trzeba chronić przed zboczeńcami. A gdy nikt nie patrzył to dawały dupy równie dobrze co dzisiejsze. I to bez znaczenia czy były to wiesniary z plebsu czy wielkie damy.

Dzisiaj już nikt nie udaje, ze seks to zło konieczne. Laski po prostu robią to co zawsze chciały robić. Warto pamietać, ze te całe tabu wokół seksu i niechęć do wszystkiego co cielesne to pozostałości głęboko zakorzenionej średniowiecznej katolskiej propagandy, a nie naturalna kolej rzeczy.

~sensualna

2016-02-13, 09:42
Misiek_KRK, czasy się zmieniły, ale to może wynika z tego że faceci już nie mają szacunku do kobiet...

Volfodzio

2016-02-13, 09:48
NieLubjeLudzji i niech im wyjdzie na zdrowie.

Do marudzących, wciąż możecie sobie dymać szmaty (to te co publicznie pokazują ile są warte), a żenić się z tymi, które robiły co im się podobało ale nie koniecznie pod publiczkę.

KumanPL

2016-02-13, 10:57
sensualna@ Jest to zarowno nasza, jak i wasza wina. Gdybyscie wy kobiety (nie wszystkie) bardziej siebie szanowaly i nie dawaly soba pomiatac, rowniez i my faceci bysmy was szanowali. Jednakze problemu nalezy szukac na wieksza skale i osobiscie uwazam, iz jest nim to, ze garsciami czerpiemy przyklady z kultury zachodu i wlasnie takich durnych filmikow, gdzie nierzadko murzyni ustanawiaja standardy, ktore unizaja kobieca godnosc. Kazdy z tu obecnych slyszal juz klasyczne "bitch" wlasnie w ich wykonaniu. Powinnismy zaprzestac (o ironio) malpowania takich zachowan i brac przyklad z naszej kultury i historii, gdzie kobiety byly szanowane.

voidinfinity

2016-02-13, 12:03
Misiek_KRK napisał/a:


Jak miałem 18 lat ( czyli 20 lat temu) to klepnięcie dziewczyny w tyłek uznawano za zaszczyt chamstwa i najczęściej kończyło się plaskaczem. Dzisiaj klepnięcie laski w dupę uznawane jest za pokazanie zainteresowania dziewczyną i że ma się chęć ją przelecieć.



Spokojnie dziadku, za czasów twojej młodości oznaczało to dokładnie to samo. Dzisiaj po prostu suczki nie widzą nic zdrożnego w zwykłym bolcowaniu. Czy to dobrze, czy źle? Sam byłeś kiedyś młody i chętnie byś poduczył jak ci hormony zaczęły szaleć. Teraz pewnie sam masz dzieci, np. córkę i drżysz, że będzie opie**alać gały na lewo i prawo.

Misiek_KRK napisał/a:

Wolałbym robić za minimalną i mieć szacunek do siebie.



Skoro tak twierdzisz :amused: Jak dla mnie nie ma nic bardziej uwłaczającego niż praca za pieniądze, nie pozwalające normalnie żyć. Wtedy nagle wszystko staje się problemem - każdy najdrobniejszy wydatek typu dziura w zębie albo rozsypujący się płaszcz.

qhash

2016-02-13, 12:07
Misiek_KRK napisał/a:

niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego teraz laski są tak głupie, żeby dać się tak poniżać.
Kiedyś kobiety miały do siebie szacunek i faceci potrafili to docenić. Bzykali szmaty, a żenili się z szanującymi siebie. A teraz czym głupsza tym lepsza



bo do mycia mądrym potrzebny jest mózg

sensualna napisał/a:

Misiek_KRK, czasy się zmieniły, ale to może wynika z tego że faceci już nie mają szacunku do kobiet...



skończ pie**olić

voidinfinity

2016-02-13, 12:08
sensualna napisał/a:

Misiek_KRK, czasy się zmieniły, ale to może wynika z tego że faceci już nie mają szacunku do kobiet...



Nie pie**ol bebe.

Ja osobiście mam szacunek ale do konkretnych osób. Dlaczego mam mieć szacunek do ciebie tylko dlatego że masz p*zdę?

Inna sprawa, to taka że babki same lgną do facetów którzy traktują je jak szmaty, tylko niewielki procent ma dość oleju w głowie, żeby nie rzucać się na pierwszego lepszego ch*ja który się podstawi.

Po prostu większość ludzi to debile, bez względu na płeć - a wszystkim chce się r*chać.