18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Każda to zrobi

ZDMZaurJerzy • 2016-02-12, 07:24
Wiek tu nie ma znaczenia. Każda uwielbia to robić.


RYJ23

2016-02-13, 12:19
widac po mordzie ze kretynka

binladden

2016-02-13, 14:52
@NieLubjeLudzji Teraz to doj***łeś pod sam korek. Wiadomo, że każdemu chce się r*chać i seks nie jest niczym nienaturalnym czy wstydliwym. Ale zachowania typu udawanie robienia loda publicznie były zarezerwowane dla kurew, nie dla zwykłych kobiet. Teraz ta granica się zaciera. Co robi kobieta prywatnie i z kim to jest jej sprawa ale pokazywanie tego publicznie to nie jest żadne przeciwstawianie się katolskiej propagandzie tylko zwykłe kurewstwo. Powiem więcej, bardziej szanuję k***y, dla których to jest praca, niż idiotki, które się tak lansują dla "popularności" i po 3 lance na jednej imprezie pucują za free.

voidinfinity

2016-02-13, 15:55
binladden napisał/a:

i po 3 lance na jednej imprezie pucują za free.



Spinasz się jakbyś sam musiał pucować :krejzi:

saikomiki

2016-02-13, 21:03
Jest popyt, jest podaż.

Misiek_KRK

2016-02-13, 22:47
voidinfinity napisał/a:



Spokojnie dziadku, za czasów twojej młodości oznaczało to dokładnie to samo. ...


I powiedział to pajac młodszy o 7 lat.

voidinfinity napisał/a:


...

Inna sprawa, to taka że babki same lgną do facetów którzy traktują je jak szmaty, tylko niewielki procent ma dość oleju w głowie, żeby nie rzucać się na pierwszego lepszego ch*ja który się podstawi.

Po prostu większość ludzi to debile, bez względu na płeć - a wszystkim chce się r*chać.


Laski lgną do facetów a Ty dalej sam walisz konia?
Nie większość ludzi to debile, tylko Ty jesteś debil.
Chciałeś dowartościować się, a wyszło, że jesteś nieudacznikiem i ciotą.

voidinfinity

2016-02-13, 23:44
Misiek_KRK napisał/a:


I powiedział to pajac młodszy o 7 lat.



Nie chodzi o wiek, tylko o poglądy :-P

Misiek_KRK napisał/a:


Laski lgną do facetów a Ty dalej sam walisz konia?
Nie większość ludzi to debile, tylko Ty jesteś debil.
Chciałeś dowartościować się, a wyszło, że jesteś nieudacznikiem i ciotą.



Czy ja narzekałem na brak towarzystwa? :-P
Po prostu mnie nie dziwią różne zabawy ludzi.

Misiek_KRK

2016-02-14, 00:38
voidinfinity napisał/a:



Po prostu mnie nie dziwią różne zabawy ludzi.


Jak będziesz miał swoje dzieci to będziesz patrzył na to inaczej.
Też byłem młody, głupi i robiłem naprawdę idiotyczne rzeczy.
Niektórych żałuje, ale większości nie. Ale nikt nie nagrywał mnie w kompromitujacych sytuacjach.

voidinfinity

2016-02-14, 03:12
Misiek_KRK napisał/a:


Jak będziesz miał swoje dzieci to będziesz patrzył na to inaczej.



Ja bym się za bardzo nie przejmował. Kiedy te pokolenia dorosną, zmienią się też normy społeczne.

Kislowy_wampir

2016-02-14, 04:21
@ up Misiek_KRK Niektórych żałuje, ale większości nie. Ale nikt nie nagrywał mnie w kompromitujacych sytuacjach.


No właśnie kiedyś ludzie nie wrzucali wszystkiego do neta :) Co prawda jestem młodszy sporo od Ciebie, ale popieram Twoje poglądy. Nie bronię nikomu seksu, po prostu w necie jest pełno filmików jak dziewczyna kocha się z swoim facetem i nawet nie jest świadoma że frajer to nagrywa po to by wrzucić do neta. Najgorsze jest to, że po takiej akcji nawet porządna i szanująca się kobieta dostaje łatkę zwykłej szmaty.

voidinfinity

2016-02-14, 13:22
Kislowy_wampir napisał/a:

Najgorsze jest to, że po takiej akcji nawet porządna i szanująca się kobieta dostaje łatkę zwykłej szmaty.



Dostają taką łatkę od was - obrońcy moralności :krejzi:

Martwicie się, że konserwy takie same jak wy zobaczą choćby ww. śmieszny filmik i sobie pomyślą "Ale szmata, ale kurew, ale dz**ka".

Ale wiecie...to tylko w waszych głowach tak się dzieje. Większość jest normalna.

Kislowy_wampir

2016-02-17, 23:52
voidinfinity,

Chyba mnie nie zrozumiałeś :P i nie wyrywaj pojedynczych zdań z całości :)

voidinfinity

2016-02-18, 00:33
Kislowy_wampir napisał/a:

voidinfinity,

Chyba mnie nie zrozumiałeś :P i nie wyrywaj pojedynczych zdań z całości :)



O k***a, ten komentarz był tak dawno temu, że kompletnie nie pamiętam o co chodzi, a nie chce mi się wnikać. W razie co sorki ;-)