18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał na hamaku

~LegendarnyZiom • 2015-04-01, 09:55
Spoko pomysł. :ok:


zgonex

2015-04-01, 15:54
wiecie jakie jest przeciążenie przy upadku 1 kg cegły z wysokości 1m? ok 100G. teraz policzcie sobie dla kogoś kto waży 60 kg. przy takim upadku można złamać nos, szczękę, połamać ręce, żebra, wybić zęby. gdyby na ziemi leżał kamień i walnęłaby w niego głową, już by się nie podniosła. zaraz jakiś debil z hamakiem przed domem spróbuje wkręcić tak siostrę i może doprowadzić nawet do zgonu. to nie jest spoko dowcip. jak ktoś mi nie wierzy to niech spróbuje całą powierzchnią ciała sp***olić się z łóżka.

crazyhavoc

2015-04-01, 19:58
zgonex napisał/a:

wiecie jakie jest przeciążenie przy upadku 1 kg cegły z wysokości 1m? ok 100G. teraz policzcie sobie dla kogoś kto waży 60 kg. przy takim upadku można złamać nos, szczękę, połamać ręce, żebra, wybić zęby. gdyby na ziemi leżał kamień i walnęłaby w niego głową, już by się nie podniosła. zaraz jakiś debil z hamakiem przed domem spróbuje wkręcić tak siostrę i może doprowadzić nawet do zgonu. to nie jest spoko dowcip. jak ktoś mi nie wierzy to niech spróbuje całą powierzchnią ciała sp***olić się z łóżka.



ale ty tak na serio bo nie wiem czy mam sie smiac czy plakac?

natking

2015-04-01, 20:48
Co ma k***a przeciążenie do upadku? :D Zgonex, dowcip nie był śmieszny.

Ko...........ta

2015-04-01, 21:59
Krótko i treściwie. Łap browara :)

~Conscribo

2015-04-01, 22:10
zgonex napisał/a:

wiecie jakie jest przeciążenie przy upadku 1 kg cegły z wysokości 1m? ok 100G. teraz policzcie sobie dla kogoś kto waży 60 kg. przy takim upadku można złamać nos, szczękę, połamać ręce, żebra, wybić zęby. gdyby na ziemi leżał kamień i walnęłaby w niego głową, już by się nie podniosła. zaraz jakiś debil z hamakiem przed domem spróbuje wkręcić tak siostrę i może doprowadzić nawet do zgonu. to nie jest spoko dowcip. jak ktoś mi nie wierzy to niech spróbuje całą powierzchnią ciała sp***olić się z łóżka.



Widzę, że kolega w kasku na plac zabaw chodził.

Albo z pokolenia co nie chodziło wcale.

Pa...........ć

2015-04-01, 23:25
Jeszcze bólu nie zdążyła poczuć a już z foch i krzyk

kszan

2015-04-02, 01:31
Calkiem dobrą dz**ke zmarnowal