18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawa o smaku ...

~_Yarko_ • 2020-03-26, 12:18

Dezynfekcja kubka.

Midorya4

2020-03-26, 19:52
Jak coś mu nie pasuje niech się napije kawki w domu albo weźmie w termosie... co za łeb

Hrabia Drapula

2020-03-26, 22:13
z Killera tekst do wszystkiego się znajdzie


lopez_

2020-03-27, 00:13
wilkoala napisał/a:

Dezynfekcja, dezynfekcją bo należy się zabezpieczać wszelkimi możliwymi sposobami, ale strasznie wk***ił mnie tym wyrzuceniem wieczka od kawy na podłodę.
Taki buracki gest pełen pogardy dla człowieka w pracy, chętnie naplułbym mu w mordę.



Za takie rzeczy to teraz z 5 lat można wyłapać. :D

Tom9310

2020-03-27, 00:36
Karmazon napisał/a:

Nie istnieje takie coś jak "opętanie".



Istnieje i wszystko zależy od stanu. Wpierw nawet jeśli dana osoba czuję że "coś jest nie tak" nawet jeśli uda się do egzorcysty, zostanie skierowana na badania psychiatryczne. Jeśli psychiatra nic nie stwierdzi odprawiany jest egzorcyzm.

gaahaa7

2020-03-27, 02:42
wilkoala napisał/a:

Dezynfekcja, dezynfekcją bo należy się zabezpieczać wszelkimi możliwymi sposobami, ale strasznie wk***ił mnie tym wyrzuceniem wieczka od kawy na podłodę.
Taki buracki gest pełen pogardy dla człowieka w pracy, chętnie naplułbym mu w mordę.



Chciał rzucić na ten blat, ale za daleko poleciało... (w sumie lepiej, żeby spadło na podłogę w środku niż przed budynkiem), poza tym przeprosił i podziękował. Ale fakt, mógł się wychylić i odłożyć, a nie rzucać.

stonefenix

2020-03-27, 06:27
wilkoala napisał/a:

Dezynfekcja, dezynfekcją bo należy się zabezpieczać wszelkimi możliwymi sposobami, ale strasznie wk***ił mnie tym wyrzuceniem wieczka od kawy na podłodę.
Taki buracki gest pełen pogardy dla człowieka w pracy, chętnie naplułbym mu w mordę.



Wiesz, człowiek rozumny który chce się zabezpieczyć po prostu weźmie i wyjdzie z domu z termosem lub kubkiem termicznym.

Kawa to nie jest źródło 1 potrzeby żeby latać i kupować na mieście

RoBoTRoN

2020-03-27, 10:01
luja27 napisał/a:

Brytol i wszystko jasne



Tak k***a, Brytol, i kupił tanie auto z Polski z kierą po lewej stronie...

Essent

2020-03-27, 18:14
Jaki ch*j z tym wieczkiem odj***ł ? Ale bym k***ie napluł w głupi ryj.Świnia i wieprz ,ale mnie wk***ił :homer: