18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katus Kanibalus

trytodie • 2022-06-25, 20:31
Nie od dziś wiadomo, że kot chętnie opie**oliłby również zwłoki swojego właściciela.




namate

2022-06-25, 23:53
Pitok napisał/a:

Nie wiem co do końca koty mają ze zjadaniem. Podobnie jest jak kociak urodzi się martwy, to kotka go opie**oli.



Może właśnie dokonywał aborcji

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-26, 01:05
Masz kota? Proszę go wyj***ć przez okno. To ja! Wujek dobra rada

nastuh

2022-06-26, 03:14
Kot kotu kotem, albo catem .

SirMajkel

2022-06-26, 09:50
pewnie zostawiła koty na kilka dni, żarcie się skończyło i zadziałał instynkt.

ifheowna

2022-06-26, 10:04
Koty są poj***ne po jednym dniu już wpie**alają ludzkie zwłoki. Psy z kolei dopiero kiedy będą głodować. Jebac koty

dżonyłojlker

2022-06-26, 10:31
ifheowna napisał/a:

Koty są poj***ne po jednym dniu już wpie**alają ludzkie zwłoki. Psy z kolei dopiero kiedy będą głodować. Jebac koty



Słyszałem, że niektóre nawet za życia, gryzą po grdyce stare baby na śnie :roll:

Karboksylator

2022-06-26, 10:53
k***a, kto to drapieżnik i jako drapieżnik będzie wpie**alał mięso. nawet jak to by było mięso innego kota. a wy myślicie, że te wasze azory czy inne reksie to was nie wpie**olą jak przyjdzie głód?

MisiaXD

2022-06-26, 11:34
Karboksylator napisał/a:

k***a, kto to drapieżnik i jako drapieżnik będzie wpie**alał mięso. nawet jak to by było mięso innego kota. a wy myślicie, że te wasze azory czy inne reksie to was nie wpie**olą jak przyjdzie głód?



Nie. Pies właściciela nigdy nie zje prędzej zdechnie z głodu. A koty to pedały co wpie**olą wszystko.

dżonyłojlker

2022-06-26, 11:54
MisiaXD napisał/a:

Nie. Pies właściciela nigdy nie zje prędzej zdechnie z głodu.



Ty to piszesz na poważnie czy jaja sobie robisz? Bo jeśli na poważnie to chyba nie widziałaś tych wszystkich tematów na sadolu gdzie pieski wpie**alały swoich właścicieli. Najbardziej smakują im policzki :-D Człowieka wpie**oli pies, kot, mrówka i człowiek też człowieka wpie**oli, więc te romantyczne przypowieści możesz sobie wsadzić w c*pkę ;-)

Retsam

2022-06-26, 12:10
ch*j wam w dupe za te gejsatdistowskie

odtwarzacze elo

AbsolutnyBrakKarku

2022-06-26, 12:55
Było nawet nie dawno gdzieś się babcia przekręciła i jej 2 psy ją jadły 2 tygodnie zanim ktoś wlazł do mieszkania. Choć wydaje się, że kot cię prędzej opie**oli, ale w sumie ja mam wyj***ne co będzie ze mną, niech żrą całe 120 kg.

7wporzondku

2022-06-26, 17:30
Może żeby się nie zmarnowało
Pitok napisał/a:

Nie wiem co do końca koty mają ze zjadaniem. Podobnie jest jak kociak urodzi się martwy, to kotka go opie**oli.


MisiaXD

2022-06-27, 16:38
KapejloneK napisał/a:

Ty to piszesz na poważnie czy jaja sobie robisz? Bo jeśli na poważnie to chyba nie widziałaś tych wszystkich tematów na sadolu gdzie pieski wpie**alały swoich właścicieli. Najbardziej smakują im policzki Człowieka wpie**oli pies, kot, mrówka i człowiek też człowieka wpie**oli, więc te romantyczne przypowieści możesz sobie wsadzić w c*pkę



Co tam kapusiu. Innym cisnąć możesz a jak ci się odpowie to zgłaszasz komentarze do admina ha ha żal mu cie.

dżonyłojlker

2022-06-27, 17:37
MisiaXD napisał/a:

Co tam kapusiu. Innym cisnąć możesz a jak ci się odpowie to zgłaszasz komentarze do admina ha ha żal mu cie.



Nic nie zgłaszałem, nie jestem kapusiem. Ładnie ci się we łbie popie**oliło, słonko. Nawet nie wiem co mi napisałaś. Gdy ktoś podpie**ala, to pod ostrzeżeniem jest adnotacja, że użytkownik taki a taki poczuł się urażony, a teraz odszczekuj coś napisała.