18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kastrowanie dzika

toxic5850 • 2017-03-15, 15:04
Pan lapie dzika, nastepnie urywa mu jadra. Dzik probuje sie odgryzc.
Akcja od 2:22

Arahnofobic

2017-03-15, 15:27
a nie mogli go najpierw zabić? Przecież to zwierze cierpi...

Chyba że to kastracja w celu zmniejszenia populacji, zapobiegając rozrodowi tego samca... Powinni chociaż podać coś przeciwbólowego, i powinno być wykonywane w sterylnych warunkach.

miskolargol

2017-03-15, 15:42
Jak bardzo trzeba byc popie**olonym zeby zrobic cos takiego na zywca zyjacemu stworzeniu jak sie k***a pytam?
Wpie**alam miecho i jestem zdania ,ze od tego wiekszosc zwierzat jest na tej planecie zeby wypelniac nasze zoladki ,ale k***a mac troche troche humanitarniej !
Mozna bylo przy piwku postrzelac do zwierzyny w celu uspienia i kastracji ,a tak to idz pan w ch*j.

dziaad

2017-03-15, 15:45
same jądra są mocno unerwione ale dyndają w mosznie (która działa jak "podtrzymywacz") i połączone są cienkimi nasieniowodami i żyłkami z resztą dzika. usunięte już nie bolą bo ich nie ma. ranka goi się bardzo szybko, bóle fantomowe nie występują. popiszczy kilka minut i zapomni o sprawie. może być mu jedynie troszkę żal utraconych jajec:) kto mieszka lub mieszkał na wsi i miał do czynienia z kastracja prosiaków to wie o czym mówię. reszta jak ciekawa to niech se doczyta.

~Velture

2017-03-15, 15:51
O k***a. Obejrzałem to 5min temu i jeszcze mam ból w jajkach. Autentycznie czuję ból w jajach.
I nie, nie żartuję. Serio mnie klejnoty zabolały.

Z jednej strony rozumiem kolesia i to co chce osiągnąć ale z drugiej strony od samego patrzenia mnie boli.
Na miejscu tego dzika chyba bym wolał kulkę w łeb i niech mnie zjedzą niż takie coś abym im się nie wpie**alał na teren i nie płodził.

Ten materiał mnie bardziej boli niż hard sprzed 5 lat.

janlew

2017-03-15, 16:04
Kastrują bo dziki to plaga. Odcinają ogon by wiedzieć że już wykastrowany. Nic mu nie będzie. Nie będzie potem potrzeby ich wystrzeliwania.

kamuha

2017-03-15, 16:18
dzik był młody, wykastrowali go bo gdyby tego nie zrobili to za kilka miesięcy jego mięso nie nadawałoby się zbytnio do jedzenia.

contracts

2017-03-15, 16:23
A nie łatwiej dla zmniejszenia populacji w łeb i na grilla? Przynajmniej sporo ludzi by się nażarło.

b0r000

2017-03-15, 16:58
Coś mi się przypomniało:

kolens88

2017-03-15, 19:11
Jedliście kiedyś mięso ze wsi? Wiecie takie smaczne bez chemii i dodatku wody. Myślicie że jak na wiosce się młode prosiaki kastruje? Po prostu czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. A niekastrowany świniak wali szczynami i jest nie do zjedzenia. mogli go odj***ć ale to ich zwierzak i postanowili go sobie zostawić na potem.
Możecie nie wierzyć ale każdy kawałek wędliny kiedyś cierpiał.

ramzei

2017-03-15, 21:12
Ta kastracja jest po to aby wieprzek pozbył się testosteronu. Testosteron u wieprzy powoduje zbicie mięśni blokuje produkcji tłuszczy, przez to mięsko jest mniej smaczne. Pozbycie się jader poprawia smak dziczyzny :) . Więc jest to bardzo spoko zabieg.

UkrytaPodNickiem

2017-03-15, 21:17
ramzei napisał/a:

Testosteron u wieprzy powoduje zbicie mięśni blokuje produkcji tłuszczy, przez to mięsko jest mniej smaczne. Pozbycie się jader poprawia smak dziczyzny . Więc jest to bardzo spoko zabieg.

wam tez się jaja wycinało żebyście lepiej śpiewali ... :-P

majkel1615

2017-03-15, 21:30
UkrytaPodNickiem napisał/a:

wam tez się jaja wycinało żebyście lepiej śpiewali ... :-P



I kto to mówi :amused: :amused: :amused:

Polemon

2017-03-15, 21:35
Up

Majkel ty też nieźle śpiewałeś w swoim czasie, teraz już wiadomo czemu przynajmniej,.

PhantomMask

2017-03-15, 21:50
dziaad napisał/a:

same jądra są mocno unerwione ale dyndają w mosznie (która działa jak "podtrzymywacz") i połączone są cienkimi nasieniowodami i żyłkami z resztą dzika. usunięte już nie bolą bo ich nie ma. ranka goi się bardzo szybko, bóle fantomowe nie występują. popiszczy kilka minut i zapomni o sprawie. może być mu jedynie troszkę żal utraconych jajec:) kto mieszka lub mieszkał na wsi i miał do czynienia z kastracja prosiaków to wie o czym mówię. reszta jak ciekawa to niech se doczyta.


To, że nie boli to rozumiem z doświadczenia ? Dawno cie wykastrowali ?