18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kastetem po łbie...

~DMT • 2019-01-17, 05:41
Rumuński polityk dostaje oklep...

Cytat:

On January 14, 2019, an older man was savagely attacked and beaten on the stairwell of an apartment building in the city of Galati in Romania. The attacker was armed with a dagger.

The victim is a member of PSD (Partidul Social Democrat/ Social Democrat Party). It is unclear why he was attacked, but the source of the video says it may have been motivated by hatred for Christians:

This is part of the anti-Christian predetermined scenario: escalating chaos and social insecurity by relaxing legal coercion to calling and accepting an iron-handed government that puts chains completely on us.

Romania, much as the rest of Europe, also has a problem with the gypsies, or as they are called on the old continent – the Roma people. They are anti-white racists who have been terrorizing the indigenous white population for decades.




ag...........th

2019-01-17, 08:39
Ostatnio:
W niemczech gość z AFD dostał srogi wpie**ol.
W Rumuni pan z PSD dostał srogi wpie**ol.
W Polsce niezrzeszony pan z PO dostał kose w brzuch.


nowynick

2019-01-17, 08:45
agoth napisał/a:

Ostatnio:

W niemczech gość z AFD dostał srogi wpie**ol.

W Rumuni pan z PSD dostał srogi wpie**ol.

W Polsce niezrzeszony pan z PO dostał kose w brzuch.



a jak jakiemuś politykowi w Polszy 4.0 w budowie serio się wklep należy to nie ma nikogo... ;)

Serio, to bardzo zabawne jak politycy doprowadzają do takiej nienawiści wśród motłochu, że giną ludzie. Dajemy się dymać z prawej i lewej i napuszczać na siebie. Dadzą nam karabiny to będziemy strzelać do siebie i mordować czyjeś dzieci, bo rodzice głosowali na PSL, a w tym czasie Schetyna, Kaczyński i Kamysz będą walić wódę na zapleczu Parlamentu. Ich k***a jebie w jakiej są partii byle u koryta, a my się przez tych ch*jów coraz bardziej nienawidzimy.

#OwsiakZostań

~DMT

2019-01-17, 08:59
nowynick napisał/a:

a jak jakiemuś politykowi w Polszy 4.0 w budowie serio się wklep należy to nie ma nikogo...



Co my tu mamy? Nawoływanie do przemocy wobec polityków?


:amused:

nowynick

2019-01-17, 09:04
:roll:

tylko do tych zj***nych :amused: Jak się któryś poczuje znaczy zj***ny ;)

~Velture

2019-01-17, 10:09
Bym coś napisał ale nie chcę pobudki o 6 rano. :krejzi:

Ca...........on

2019-01-17, 10:16
Miejsce polityki jest nie na sadisticu, tylko w Wypie**alajtamtowie, I naprawdę mam serdeczną prośbę do wrzucających. Jak chcecie się nurzać w szambie, to nie wynoście tego zwyczaju z domu, dobrze?

russian-roulette

2019-01-17, 10:36
Nie szanuję polityków. Brawo on

Caramon napisał/a:

Miejsce polityki jest nie na sadisticu, tylko w Wypie**alajtamtowie, I naprawdę mam serdeczną prośbę do wrzucających. Jak chcecie się nurzać w szambie, to nie wynoście tego zwyczaju z domu, dobrze?


co ty taki delikatny jesteś??

Rozjebie

2019-01-17, 20:21
@ Caramon - Materiał przedstawia srogi oklep, który nasycił moje oczy, a nie debatę polityczna. Idz płakać gdzie indziej

Ca...........on

2019-01-17, 21:51
@up @2up Materiał spoko. Rozczuliły mnie te komentarze powyżej i do nich się odnosiłem.

GerardBacher

2019-01-17, 22:04
Piwko sie nalezy,jeszcze nie widzialem materialu z pobiciem przy uzyciu kastetu,myslalem ze trwa to troche krocej.

Konikmamy

2019-01-17, 23:17
Kastet, piękna sprawa. Mam w domu, nie noszę nie używam, ale jako kajdan mialby prezencje.

PanAndrzej666

2019-01-18, 23:14
u nas skuteczniej z politykami walczą

Shoshonnek

2019-01-19, 20:15
Ale zdajesz sobie sprawę że dagger ni w ch*j ni w oko nie da się przetłumaczyć na kastet? No chyba że jesteś zawodowym lektorem/tłumaczem filmów z zagarmanicy. ch*jowe źródło albo jakiś debil używał google translate...