18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kastet

Barnellini • 2020-06-19, 15:46
Że kolor skóry jest przypadkowy to nawet nie trzeba pisać. Jak mnie wyprowadzają z równowagi takie filmy. Pieprzone małpiszony. Swoją drogą oglądając filmy ze zwierzętami a dokładnie człekokształtnymi widać zdecydowane podobieństwo charakterów małp i murzynów- złośliwość, złodziejstwo i inne.


janlew

2020-06-19, 15:57
k***a, jak dobrze że u nas nie ma tych j***nych zezwierzęconych anty-białych rasistów. Tfu. Jak tak będą robić to ich w USA zagonią do bawełny, odwiozą z powrotem do Afryki, albo powystrzelają
Normalnie by mi to nie przeszkadzało, tyle że o to chodzi parchom. Czarni to jedyna grupa, która z racji na niewolnictwo, może z parchami jechać jak z gównem i jest to tak samo akceptowane jak ich anty-biały rasizm.
Teraz nawet ja zaczynam się wahać kogo bardziej nie lubię. Tak jak gdy Soros spuścił tabuny muslimów do UE, miałem to samo wahanie. Może to jednak nie faszystowska diaspora i izrael jest zły, ale palestyńćzycy i syryjczycy. ...ale nie, główny sprawca to większe zło, a nie tępe narzędzia w jego rękach

Arathnmor

2020-06-19, 16:32
Kastet, z partyzanta, w skroń... dożywocia przypadkiem sobie nie załatwił?

Essent

2020-06-19, 17:12
Arathnmor napisał/a:

Kastet, z partyzanta, w skroń... dożywocia przypadkiem sobie nie załatwił?



Oko za oko.Nie żadne dożywocia bo sk***iela za darmo utrzymywać nie wolno.

Kepeszek

2020-06-19, 17:57
Oj chyba bambo nie do końca wie co miał na swojej małpiej rączce. Kastetem bombę dostać to gorzej niż bejsbolem. Jeszcze z takiego zamachu aż mu się noga podniosła. Ale no techniki 0 tak samo jak zerem jest zadający cios. j***ć k***y

jebau

2020-06-19, 18:16
Niezmiernie się cieszę, że debile robiący innym krzywdę dają się nagrywać, a potem wrzucać to do internetu

pro_avenger

2020-06-19, 18:39
k***y szmaty, adolf już by zrobił porządek

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-19, 19:25
Coraz bardziej podobają mi się te filmy...

nwonigers

2020-06-19, 19:51
Kepeszek napisał/a:

Oj chyba bambo nie do końca wie co miał na swojej małpiej rączce. Kastetem bombę dostać to gorzej niż bejsbolem. Jeszcze z takiego zamachu aż mu się noga podniosła. Ale no techniki 0 tak samo jak zerem jest zadający cios. j***ć k***y



jak gorzej niz z bejsbola

jajkob

2020-06-19, 20:23
j***ne czarne małpy. Jak w Polsce spotkam jakoś małpę zrobię dokładnie to samo a później temu człekokształtnemu sk***ielowi pokaże ten filmik.

Budrys2000

2020-06-19, 20:54
Kupiłem kiełbasę krakowską

Sriot

2020-06-19, 21:06
@DMT

Byku lepiej nabijać na drewniane pale i transmitować na sadolu do obiadku. :mrgreen:

Dukenstein

2020-06-20, 02:20
sk***ysyna porządne ziomki powinni zakatować młotkiem.

Kepeszek

2020-06-20, 16:56
nwonigers napisał/a:

jak gorzej niz z bejsbola



No normalnie, mniejsza powierzchnia uderzenia a siła duża. Co ty fizyki nie miales? Mimo ze bejsbol to przedluzenie duze i koniec kija znacznie szybciej podróżuje niż pięść to powierzchnia kontaktowa w przypadku kastetu to rekompensuje. Nie bez powodu jest nielegalny w większości krajów. Ten cios na głowę mógł być śmiertelny. Poza tym kij ma jakąś giętkość i trochę tłumi uderzenie a kastet takiej giętkości nie posiada więc jest k***a zabójczy. Jak widzisz kastet w bitce ulicznej-sp***alaj jesli Ci zycie miłe