18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaskader w Parku Linowym! czyli "On się przypiął do kam

eed3k • 2017-04-15, 16:29
Doman - nasz kanałowy James Bond pokazuje w filmie instruktażowym jak nie należy przypinać się w parku linowym!

Halman

2017-04-15, 16:31
eed3k napisał/a:

Doman - nasz kanałowy...


oczywista dyskwalifikacja

kokos_123

2017-04-15, 18:22
dobrze że miał wodę pod spodem, konstruktorzy pewnie nawet nie przewidzieli, że ktoś może się tak przypiąć. Ale od teraz, będzie tam widniała kartka z instrukcją, dzięki temu panu.

Krak

2017-04-15, 19:16
W USA po takiej akcji nie musiałby pracować do końca życia....adwokaciny rozszarpałyby gościa od parku linowego.

Co...........nt

2017-04-15, 19:59
Jaki wk***iajacy smieszek.... No prawie tam doszedl od tej jakze zabawnej sytuacji... Nie znosze takich debili... Na sile sie smieja wydzierajac sie przy okazji i brzmi to tak sztucznie.... Potem w tym uposledzonym umysle jest jedyny temat w kolko powtarzany jak sie z czyms zaj***les az do domomentu gdy sam zrobi blad... Ale wtedy k***a wszyscy winni tylko nie on... Do odciecia takie zwierzatka.

~zsakuł

2017-04-15, 20:08
Co za amator to nagrywał ja jebe. Dobrze, że nie pionowo jeszcze.

burzyk

2017-04-15, 20:58
Consument napisał/a:

Jaki wk***iajacy smieszek.... No prawie tam doszedl od tej jakze zabawnej sytuacji... Nie znosze takich debili... Na sile sie smieja wydzierajac sie przy okazji i brzmi to tak sztucznie.... Potem w tym uposledzonym umysle jest jedyny temat w kolko powtarzany jak sie z czyms zaj***les az do domomentu gdy sam zrobi blad... Ale wtedy k***a wszyscy winni tylko nie on... Do odciecia takie zwierzatka.



Zarejestrowałem się specjalnie po to, żeby Ci odpisać cwaniaczku. Skoro już ulżyłeś swojemu penisowi pisząc tego typu komentarz w Internecie, to wyjaśniam Ci, że:
1. Śmiech (mimo, iż faktycznie irytujący) był całkowicie naturalny. Znamy się od lat i taka już nasza natura, że niebezpieczne sytuacje z naszym udziałem nas, nie wiedzieć czemu, bawią dopóki finalnie wszystko kończy się dobrze.
2. Wyzywając mnie od debili, pokazałeś siłę. Szkoda tylko, że nie nauczyłeś się poprawnie pisać. Interpunkcja i jakakolwiek składnia są Ci obce.
3. Pisząc część o w kółko powtarzanym czymś, byłeś już chyba tak nieprzytomny, że nawet Ty sam nie wiesz o co Ci chodziło. Ciężko się więc do tego ustosunkować.

Następnym razem chociaż spróbuj poznać człowieka, zanim jakkolwiek wypowiesz się na jego temat, bo jak widać Twoja intuicja zawodzi na całej linii.

kalijanek

2017-04-15, 21:35
up@ tak bardzo się przejmujesz opinią innych ludzi? Wyluzuj

burzyk

2017-04-15, 21:37
kalijanek napisał/a:

up@ tak bardzo się przejmujesz opinią innych ludzi? Wyluzuj



Jestem bardzo wyluzowany, niestety naturalny pociąg do dyskusji wziął górę :D Może doczekam się jakichś argumentów :)

Tafariel

2017-04-15, 21:50
burzyk napisał/a:



Jestem bardzo wyluzowany, niestety naturalny pociąg do dyskusji wziął górę :D Może doczekam się jakichś argumentów :)



Jesteś tak wyluzowany, że wyj***łeś całą litanię do typa, który ma cię tak samo w dupie jak ty jego :homer: Tak jak Tiger miał wyj***ne na hejterów tak bardzo, że nagrał 15 minutowy filmik o tym :amused:

Kali111

2017-04-15, 22:08
2xup@ zamknac te mordy cwe*e

mega_lis

2017-04-16, 01:36
Tiger ma z tego jakiekolwiek pieniądze a burzyk jest po prostu frajerem

priest3k

2017-04-16, 02:01
"nie wieżę fto co widziałem" - jestę debilę i tego nie nagraUem. Pienć dla kameżysty i dla kaska tera... wincyj nie pije.

WhiteWolf1980

2017-04-16, 05:59
@burzyk Nie pie**ol tylko zamykaj japę na drugi raz jak będziesz coś nagrywał :mrgreen:

Co...........nt

2017-04-16, 10:52
@burzyk przepraszam ostatnio chodze i scrolluje znerwicowany ale moze przypomnisz sobie moje slowa zanim zaczniesz tak wydzieraj ten glupi emocjonalny ryj... fajnie ze masz teraz konto i smacznego jajka...