18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaskader...

~DMT • 2020-03-23, 11:44
Taki niskobudżetowy...


Halman

2020-03-23, 11:48
i taka bezmózga k***a się połamie dla zabawy i będzie żądać prawdziwej pomocy w szpitalu...

MenSa

2020-03-23, 11:52
Trzymał się jak mógł swego drzewa genealogicznego, ale gałąź której się trzymał wątła była.... :ciasteczkowy2:

Pieszczoch25

2020-03-23, 13:59
HAL9000/2 napisał/a:

i taka bezmózga k***a się połamie dla zabawy i będzie żądać prawdziwej pomocy w szpitalu...



Ej panie sztywny, a pan nie byłeś dzieckiem i nie miałeś dziwnych pomysłów na zabawę???

Karboksylator

2020-03-23, 14:00
to nie miało prawa się udać. przód pojazdy był za nisko w porównaniu do muldy

PojebanaNazwaUzytkownika

2020-03-23, 15:15
Szkoda że nie było po drodze jakiejś studzienki, o którą mógłby zahaczyć :-|

Iquito

2020-03-23, 15:20
Pieszczoch25 napisał/a:

Ej panie sztywny, a pan nie byłeś dzieckiem i nie miałeś dziwnych pomysłów na zabawę???



Dziwnych, czyli debilnych? Nie. Jak komuś przed takimi wyczynami się przypomni, że w sumie to ma mózg i może wpaść na coś fajniejszego i przy tym bezpieczniejszego, to właśnie nie skończy sztywny. Znałam gościa, który się w podobny sposób przejechał po lesie, też z gałęzią, ale na sankach - na zakręcie niefortunnie walnął głową w pieniek, po nim. Ten ma kask, ale jak zabraknie szczęścia i się uszkodzi to rzeczywiście poleci z płaczem do szpitala zawracając dupę lekarzom.

mareczex093

2020-03-23, 15:32
Iquito napisał/a:

Dziwnych, czyli debilnych? Nie. Jak komuś przed takimi wyczynami się przypomni, że w sumie to ma mózg i może wpaść na coś fajniejszego i przy tym bezpieczniejszego, to właśnie nie skończy sztywny. Znałam gościa, który się w podobny sposób przejechał po lesie, też z gałęzią, ale na sankach - na zakręcie niefortunnie walnął głową w pieniek, po nim. Ten ma kask, ale jak zabraknie szczęścia i się uszkodzi to rzeczywiście poleci z płaczem do szpitala zawracając dupę lekarzom.




No weź już przestań.



Hrabia Drapula

2020-03-23, 19:47
myślałem że kolesie z samochodu puszczą gałąź, a ten siłą pędu na nią najedzie jak się zablokuje i w kask mu wejdzie, niestety :(

Stefansuchar

2020-03-23, 20:33
Wyścig ścigaczy podczas zawodów na Tatooine.