18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kask to nie burka

poligon6 • 2018-09-12, 23:46
Brytyjski instruktor jazdy-Liam Bradley- ujawnił w sieci, co spotkało go na jednej z stacji benzynowych. Kiedy chciał zatankowac motocykl, obsługa domagała się od niego zdjęcia kasku. Obsługa uznała kask za niebezpieczny. W tym samym czasie kobieta w burce bez problemu tankowała paliwo, która zakrywała całe jaj oblicze. W tym przypadku nie było niebezpieczeństwa. Lewactwo tak bardzo.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6050159/Motorbike-instructor-accused-Shell-garage-racism-told-remove-helmet.html

kapadocja

2018-09-13, 00:02
"Obsługa uznała kask za niebezpieczny. W tym samym czasie kobieta w burce bez problemu tankowała paliwo, która zakrywała całe jaj oblicze. "

Jak z dyśki komuś przywalisz, mając kask na łowie, to zadasz większe obrażenia, niż gdy masz pysk zawinięty w dywan ;)


Żartowałam... Poj***ni ludzie

* miało być na głowie

IOI

2018-09-13, 08:16
u nas na niektorych stacjach tez tak bywalo, jak gosc zatankuje i sp***oli to przynajmniej jego morda bedzie nagrana.

Sosna84

2018-09-13, 10:45
Spoko. Aktualnie na Miss World Anglię będzie reprezentować ciapata w hidżabie :D
Niech zdychają tam wszyscy...

Essent

2018-09-13, 18:34
poligon6 napisał/a:

która zakrywała całe jaj oblicze



Ale że kto pokazywał jaj oblicze :amused:

modoc

2018-09-14, 06:27
Jeden pies zakaz zakrywania twarzy powinien obowiązywać wszystkich.

hawrras

2018-09-14, 08:05
Naoglądali się filmików z Brazylii i im siadło na psychice.

pakicito

2018-09-14, 19:38
Cytat:

Ale że kto pokazywał jaj oblicze


już obliczam, facet ma dwa jaja

ellsworth

2018-09-14, 20:56
Pociągnę ci strzała z kasku a z jakiejś tam szmaty. Jak dalej będziesz twierdził, ze oba te przedmioty sa tak samo niebezpieczne to nie ma dla ciebie nadziei

dibo1488

2018-09-15, 11:48
no to trzeba chodzic na manify w burkach :)

poligon6

2018-09-15, 12:20
ellsworth napisał/a:

Pociągnę ci strzała z kasku a z jakiejś tam szmaty. Jak dalej będziesz twierdził, ze oba te przedmioty sa tak samo niebezpieczne to nie ma dla ciebie nadziei



A jak ta w szmatach na łbie sie wysadzi? Widac lecisz stereotypem, nie jesteś postepowy.

TimeBandit

2018-09-15, 21:53
Mieszkam w lancashire. 15 min od blackburn. Pracownicy stacji benzynowej to na pewno ciapaci. 50% mieszkańców blackburn to muzłumanie. 90% uczniów w Blackburn to muzłumanie. Angole uciekają na prowincje. Większość miast
w lancashire są przejmowane przez nich. Wymienię kilka: Blackburn, Nelson, Brierfield, Keighley, Bradford, Halifax, Huddersfield, Wakefield, Leeds, Manchester, Oldham, Bolton i inne i to tylko w tym "County". A gdzie reszta?
W radach miast, szególnie tych mniejszych zasiadają muzłumanie, burmistrzowie to muzłumanie. Każde z wymienionych posiada co najmniej jeden meczet oraz jakieś inne ich ośrodki kultury gdzie sie spotykają (jak meczet). W centrum handlowym w blackburn jak sobie na spokojnie stanąć na korytarzu i się rozejrzeć w okół siebie to tak jakby poczuć się w pakistanie. Ninja w burkach na kadym kroku. Ponad połowa ludzi tam robiących zakupy to ciapactwo. Stojąc nie raz w kolejce za nimi myślałem żę się zrzygam. Tak capią.

W takim małym Nelson które zostało oficjalnie oddane przez księcia Karola i Elke pakolom króluje handel narkotykami. Otwierają jakieś tam małe sklepiki do prania kasiory. Wożą się takimi autami, że miejscowi angole nie mogą tego pojąć. Oni nie pracują a mają. Kobiety co nigdy nie pracowały i nie zapłaciły pensa podatku i nie wniosły nic do kraju wychowują po 5 bachorów lub więcej. Zasiłki mają tak ciapki obcykane jak nikt inny. Reszta na nich charuje. W sklepikach osiedlowych co 2 miesiące wymiana pracowników. W jednym co kupowałem 5 piw za pięć funtów "nowy" ciapek się katował aby się doliczyć 5*1. Po 5 minutach wyszło mu 5 funtów, dorzuciłem orzeszki solone co leżały przy kasie i mu móżg zaczął się gotować i dał mi za darmo :D Powaga drodzy Sadole.

Angole chcą ograniczyć napływ pracowników z Europy w szczególności wschodniej, ale nigdy, prze nigdy w TV nie wspomnieli ile to muzłumanów mieszka i na ile doi system.
Ja wracam za max 3 lata bo swojej córki nie wyśle tutaj do przedszkola i kolejno do szkoły. Np. znajomych córka po pierwszych dwóch miesiącach w przedszkolu nakładała sobie chusty na głowe w domu. To było w Luton. Przedszkolanki to same muzłumanki i 90% bachorów to muzłumanie.
Tu na północy córka znajomych cięła sobie ręce od przedśladowań w szkole przez ciapaków i angolii. Były też samobójstrwa wśród nastolatków. Angielskie dzieci wyżywają się na Polakach bo wiedzą, że nic im za to nie grozi. Do ciapatych nie podskoczą. Bo rasizm.

Dużo Polaków co mieszka tu 5 lub więcej lat wrócili, lub będą wracać w najbliżyszym czasie do kraju. Tylko nie pytajcie do czego mają wracać. Sporo osób co znam wybudowało sobie domy. Mają pomysł co dalej zrobić w kraju itp. Wykorzystali to co dała im praca poza granicami. Lepiej żyć w naszej ojczyźnie niż tutaj.