18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kasacja motopizdeczek

phrontch • 2020-07-02, 20:08
2:0 dla kierowcy




Juzwa

2020-07-02, 20:12
phrontch napisał/a:

2:0 dla kierowcy



2:1 dla kierowcy. Przynajmniej jedna motop*zda sie uchowała.

Kanye_East

2020-07-02, 22:00
Ej, ale mam pytanie. Kiedyś mieszkałem w Szczochlinie (to i tak miła nazwa na gówno, którym jest Lublin), a infrastruktura ssała tam tak, że samochód był koniecznością. Nie było tam jednak motop*zdeczek, stąd małe mam w tej materii doświadczenie, niemniej:
CZY MOŻE MI KTOŚ WYJAŚNIĆ, CZY MOTOp*zd Z MARSA NA DRODZE NIE WIDAĆ? Tego typu wideł na sadolu jest mnóstwo. Auta w ch*j wymuszają i czasem wygląda to jakby premedytacja wchodziła w grę.
Serio, jJak jest z widocznością tego ścierwa na drodze?

Antenil

2020-07-02, 22:15
Zazwyczaj tak, że patrzysz i widzisz jakiś mały punk w pierun daleko od Ciebie, zaczynasz jechać, patrzysz ponownie a ten punkt nagle jest już na Tobie

Konfedernacja

2020-07-02, 22:37
Największa p*zda to akurat siedziała za kierownicą.

chorym

2020-07-02, 23:42
komus sie spoznila pizza

Klexxx

2020-07-03, 00:42
Po co zdziecinniać nazwę, Żadna motop*zdeczka, tylko rasowa MOTOp*zdA

solltys

2020-07-03, 02:22
Kanye_East napisał/a:

Ej, ale mam pytanie. Kiedyś mieszkałem w Szczochlinie (to i tak miła nazwa na gówno, którym jest Lublin), a infrastruktura ssała tam tak, że samochód był koniecznością. Nie było tam jednak motop*zdeczek, stąd małe mam w tej materii doświadczenie, niemniej:
CZY MOŻE MI KTOŚ WYJAŚNIĆ, CZY MOTOp*zd Z MARSA NA DRODZE NIE WIDAĆ? Tego typu wideł na sadolu jest mnóstwo. Auta w ch*j wymuszają i czasem wygląda to jakby premedytacja wchodziła w grę.
Serio, jJak jest z widocznością tego ścierwa na drodze?



Czekaj, napisałeś ze ch*ja masz pojęcie o motocyklistach bo pochodzisz z zadupia, następnie wyciągnąłeś wnioski że w większości to kierowcy pojazdów 4 kołowych wymuszają (bo prawo jazdy znaleźli chyba w chipsach) aby na koniec nazwać motocyklistów ścierwami (mimo ze na swojej wsi nie spotkałeś ani 1 wiec Twoją jedyną motywacją do jechania po nich jest to że "przecież wszyscy tak robią to nie będę gorszy chociaż w sumie ch*j wie po co to robię bo sam wyciągnąłem wnioski że na większości materiałów to kierowcy samochodów są p*zdami umysłowymi"?

bloodwar

2020-07-03, 06:28
Nie zaliczył hattricka :(

DonKutassinio

2020-07-03, 12:20
Ja kiedy jadę SUVem z rodziną to jestem spokojny, ale jak jadę 3 tonowym busem firmowym, to motopedałki musza baaaaardzo uważać. Nie interesuje mnie ich życie, czy kalectwo - w mieście jest 50 km/h więc śmiało zmieniam pasy, wyjeżdżam z podporządkowanych itp - oczywiście zawsze patrzę w lusterko (bo jak wiemy motocykle są wszędzie :) tylko mało sobie z tego co tam zobaczę robię. Jak ktoś zapie**ala ponad 100 na wąskich, miejskich dróżkach to lepiej go skasować zanim kogoś potrąci i zabije, np jakieś dziecko.
Takie życie, live is live jak śpiewał pewien hipis. #MotopedałLiveDontMatter

jebacpisdy

2020-07-04, 06:11
Akurat tu p*zdą jest kierowca samochodu a kierowcy skuterów nie widać żeby zapie**alali z kosmiczna prędkością tym bardziej ze to jakieś gówniane pierdziawki.

Stachu81

2020-07-04, 07:11
Kanye_East napisał/a:

Ej, ale mam pytanie. Kiedyś mieszkałem w Szczochlinie (to i tak miła nazwa na gówno, którym jest Lublin), a infrastruktura ssała tam tak, że samochód był koniecznością. Nie było tam jednak motop*zdeczek, stąd małe mam w tej materii doświadczenie, niemniej:
CZY MOŻE MI KTOŚ WYJAŚNIĆ, CZY MOTOp*zd Z MARSA NA DRODZE NIE WIDAĆ? Tego typu wideł na sadolu jest mnóstwo. Auta w ch*j wymuszają i czasem wygląda to jakby premedytacja wchodziła w grę.
Serio, jJak jest z widocznością tego ścierwa na drodze?



Oni często bardzo ciekawie dobierają ubiór. Takie maskowanie na wypadek jakby ktoś czasem chciał ich zauważyć. Często brak oświetlenia, a poza tym prędkość. Jak masz ruch, gdzie wszyscy jaka koło 50-70 a nagle wyskakuje mało widoczny pojazd cisnący 2 razy tyle, to niestety, ale kończy się później płaczem, że taki młody, że auta są be a motocykle wszędzie i Ty masz za nich myśleć.