18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karzeł-pedofil może więcej

natking • 2017-11-17, 14:59
Okrzyknięty przez brytyjskie media karłem-pedofilem Bryan Anthony Bowen składał nastoletnim dziewczynkom niemoralne propozycje i namawiał je do wysyłania mu swoich nagich zdjęć. Do więzienia jednak nie trafi. Brytyjski sąd wymierzył mu karę w zawieszeniu, bo uznał, że pobyt za kratami mógłby być dla 26-latka „bardzo trudny”.



Pochodzący z Welshpool Bryan Anthony Bowen zaczepiał dziewczyny na Facebooku. Wszystko wyszło na jaw, gdy jedna z nich zgłosiła sprawę policji. Gdy karzeł odezwał się do niej po raz pierwszy miała 15 lat. Wysłał jej wiadomość i zaproponował seks. Był przy tym wulgarny. Brytyjka go zablokowała, jednak jakiś czas później 26-latek znów do niej napisał. Śledczy zajmujący się sprawą ustalili, że nękał nie tylko ją. Na komputerze mężczyzny odnaleźli wiadomości, które wysyłał 13-latce. Zaproponował jej spotkanie, dopytywał czy ma chłopaka, a także prosił, by wysłała mu swoje nagie zdjęcie. Pisał, że „jest piękna i seksowna”.

Bryan Anthony Bowen został zatrzymany. Z jego tłumaczeń wynikało, że oceniał wiek obu dziewczyn na więcej niż 16 lat. Usłyszał zarzuty dotyczące nakłaniania dzieci do seksu. W sądzie w Mold zapadł wyrok w jego sprawie. Karzeł jednak wymigał się od więzienia. Przedstawiciele Temidy skazali go na 48 tygodni więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Sędzia Rhys Rowland opisał oskarżonego jako osobę „małego wzrostu i niedojrzałą emocjonalnie”. Dodał, że pobyt za kratami mógłby być dla mężczyzny „bardzo trudny”.

Bryan Anthony Bowen został objęty policyjnym dozorem. Jego nazwisko znalazło się również w rejestrze przestępców seksualnych.

Źródło: https://www.kryminalnapolska.pl/2017/11/17/karzel-pedofil-nekal-dziewczynki-wiezienia-jednak-trafi/


nowynick

2017-11-17, 15:07
Żaden to honor wklepać karłowi, ale jak ktoś z Was tam gdzieś obok niego mieszka i mu wklepie późną listopadową porą to ma u mnie bro ;)

ProVVe

2017-11-17, 15:08
j***na paranoja... Co oni k***a chcą tam kurort robić?

os...........wo

2017-11-17, 15:08
Za co miał siedzieć ? Za pisanie głupot do dziewczynek ?

poligon6

2017-11-17, 15:09
Czyli jakby do tego był jeszcze nieokreślonej płci, uchodźcą, murzynem, żydem, feminista, lewakiem, to co wtedy by się stało bo nie ogarniam. Jakas j***na dopłata do molestowania?

Noside

2017-11-17, 15:15
Po prostu wyrywał panienki o swoim wzroście...

natking

2017-11-17, 15:17
osztyk***o napisał/a:

Za co miał siedzieć ? Za pisanie głupot do dziewczynek ?



Sam nie wiem, ale mam pomysł. Weź spróbuj popisać trochę, a później nam zrelacjonuj, co powiedział sąd i jak zareagowali współwięźniowie w celi. Dla dobra wszystkich tutaj zebranych :amused:

WeedLover

2017-11-17, 15:23
Ten gif to najlepszy komentarz dla tej informacji.


100Burned

2017-11-17, 15:51
Wszystko wszystkim ale wiele 13 latek się pruje równo, nie zawsze z rówieśnikami. Bez różnicy czy po wsiach czy miastach. Moja znajoma w drugiej klasie gimbazy słynęła z trzaskania gały posiadającemu wówczas bymywy koleżce, który już 20 lat skończył. Nikt problemu nie robił z jednej, prostej przyczyny- nikt jej do niczego nie zmuszał. Niestety (z punktu widzenia normalnego faecta) wiele 15 latek już ch*ja w ustach miało. Znalezienie dziewczyny bez bagażu doświadczeń jest mega ciężkie.

Wiadomo, takich zjebów jak ten karzeł trzeba ścigać i piętnować, ale przyznacie że jest delikatna różnica pomiędzy zwyrolem co bije i gwałci 6 letnie dziecko a przyjebem co flirtuje z tępą, głupią, niedoświadczoną życiowo 13 letnią siksą, której hormony buzują i szuka bolca.

Ni...........ny

2017-11-17, 15:52
U nas to się z takimi nie pie**olą, od razu przenoszą na inną parafię :amused:

poligon6

2017-11-17, 15:57
@up Albo zakładaja firmy PR-owe ja Tymuchowicz i korzystaja z opieki polityków

natking

2017-11-17, 17:16
100Burned napisał/a:

Wszystko wszystkim ale wiele 13 latek się pruje równo [...] wiele 15 latek już ch*ja w ustach miało.


Mimo wszystko warto pamiętać, że doświadczenie zawsze działa na korzyść i taka gówniara zapewne - cóż, sam nie miałem styczności - robi to bardzo nieprofesjonalnie. Tak więc "szkoda szczępić ryja" ;)

Btw. w Watykanie do niedawna można było sobie puknąć 12-tkę na legalu: https://www.wprost.pl/416174/W-Watykanie-nie-mozna-uprawiac-juz-seksu-z-12-latkami

~Velture

2017-11-17, 17:29
100Burned napisał/a:

Wszystko wszystkim ale wiele 13 latek się pruje równo, nie zawsze z rówieśnikami. Bez różnicy czy po wsiach czy miastach. Moja znajoma w drugiej klasie gimbazy słynęła z trzaskania gały posiadającemu wówczas bymywy koleżce, który już 20 lat skończył. Nikt problemu nie robił z jednej, prostej przyczyny- nikt jej do niczego nie zmuszał. Niestety (z punktu widzenia normalnego faecta) wiele 15 latek już ch*ja w ustach miało. Znalezienie dziewczyny bez bagażu doświadczeń jest mega ciężkie.

Wiadomo, takich zjebów jak ten karzeł trzeba ścigać i piętnować, ale przyznacie że jest delikatna różnica pomiędzy zwyrolem co bije i gwałci 6 letnie dziecko a przyjebem co flirtuje z tępą, głupią, niedoświadczoną życiowo 13 letnią siksą, której hormony buzują i szuka bolca.


Ok spoko. Rozumiem twój tok rozumowania.
Oglądałem na sadolu mnóstwo filmów jak bezmyślny biały jechał do arabusów z własnej woli a potem oni mu podrzynali gardło. Nikt tam nie robił problemu z jednej prostej przyczyny - nikt ich nie zmuszał aby jeździli do ciapakolandów.

13 lat to j***na 6 klasa podstawówki więc mi nie pie**ol tutaj bo róznica fizyczna między 12-13 latkiem a 15-16 latkiem jest w ch*j ogromna.

Napisze ci to wyraźniej: 13 LAT TO SZKOŁA PODSTAWOWA.

Zrozumiałeś już?

Jeśli nie to łap pierwszą fotkę z wyników googla na frazę "zdjęcie klasowe 6 podstawówki"
No którą byś r*chał w swoim bmw? Może więcej niż jedną?

natking

2017-11-17, 17:43
@up, jak bym brał tę pośrodku w trzecim rzędzie, wygląda na wyrośniętą :krejzi: