18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karzeł-pedofil może więcej

natking • 2017-11-17, 14:59
Okrzyknięty przez brytyjskie media karłem-pedofilem Bryan Anthony Bowen składał nastoletnim dziewczynkom niemoralne propozycje i namawiał je do wysyłania mu swoich nagich zdjęć. Do więzienia jednak nie trafi. Brytyjski sąd wymierzył mu karę w zawieszeniu, bo uznał, że pobyt za kratami mógłby być dla 26-latka „bardzo trudny”.



Pochodzący z Welshpool Bryan Anthony Bowen zaczepiał dziewczyny na Facebooku. Wszystko wyszło na jaw, gdy jedna z nich zgłosiła sprawę policji. Gdy karzeł odezwał się do niej po raz pierwszy miała 15 lat. Wysłał jej wiadomość i zaproponował seks. Był przy tym wulgarny. Brytyjka go zablokowała, jednak jakiś czas później 26-latek znów do niej napisał. Śledczy zajmujący się sprawą ustalili, że nękał nie tylko ją. Na komputerze mężczyzny odnaleźli wiadomości, które wysyłał 13-latce. Zaproponował jej spotkanie, dopytywał czy ma chłopaka, a także prosił, by wysłała mu swoje nagie zdjęcie. Pisał, że „jest piękna i seksowna”.

Bryan Anthony Bowen został zatrzymany. Z jego tłumaczeń wynikało, że oceniał wiek obu dziewczyn na więcej niż 16 lat. Usłyszał zarzuty dotyczące nakłaniania dzieci do seksu. W sądzie w Mold zapadł wyrok w jego sprawie. Karzeł jednak wymigał się od więzienia. Przedstawiciele Temidy skazali go na 48 tygodni więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Sędzia Rhys Rowland opisał oskarżonego jako osobę „małego wzrostu i niedojrzałą emocjonalnie”. Dodał, że pobyt za kratami mógłby być dla mężczyzny „bardzo trudny”.

Bryan Anthony Bowen został objęty policyjnym dozorem. Jego nazwisko znalazło się również w rejestrze przestępców seksualnych.

Źródło: https://www.kryminalnapolska.pl/2017/11/17/karzel-pedofil-nekal-dziewczynki-wiezienia-jednak-trafi/


tigerqaz

2017-11-19, 10:49
Nie posadzą go do paki bo jakby go zaczęli wszyscy walić, to każdy by dostał po kilka lat do odsiadki za pedofilię :D

t1ger_delta

2017-11-19, 18:36
Równość wobec prawa? Nie słyszałem, jestem za niski, jestem poniżej tego poziomu!

Azus

2017-11-19, 23:35
Co za łeb

natking

2017-11-20, 00:51
ellsworth napisał/a:

Ja pie**olę, jaka pedofilia? Pedofilia to pociąg do osób PRZED ROZPOCZĘCIEM DOJRZEWANIA PŁCIOWEGO. Takiej 13 latce (już o 15 latce nie mówiąc) on mógłby dziecko strzelić! Gdzie tu pedofilia? Nie odróżniasz obcowania płciowego z osobą poniżej wieku przyzwolenia od pedofilii?


Nie uważałeś na biologii w szkole, prawda? :) Poza tym pedofilię określa dojrzewanie psychiczne na równi z biologicznym.

ellsworth

2017-11-21, 17:57
natking napisał/a:


Nie uważałeś na biologii w szkole, prawda? :) Poza tym pedofilię określa dojrzewanie psychiczne na równi z biologicznym.


Bzdury opowiadasz, to dotyczy wyłącznie sprawy biologicznej. Chcesz mi powiedzieć że ktoś kto r*cha osobę ociężałą umysłowo, która mimo dorosłego wieku ma poziom rozwoju intelektualnego na poziomie dziecka to pedofil?!?

natking

2017-11-21, 23:11
ellsworth napisał/a:


Bzdury opowiadasz, to dotyczy wyłącznie sprawy biologicznej. Chcesz mi powiedzieć że ktoś kto r*cha osobę ociężałą umysłowo, która mimo dorosłego wieku ma poziom rozwoju intelektualnego na poziomie dziecka to pedofil?!?



Wiek graniczny współżycia seksualnego ustala się, biorąc pod uwagę średni rozwój psychiczny i biologiczny dziecka. Nie bierze się pod uwagę wszelkich odchyleń, przede wszystkim tych ekstremalnych. Normalne, zdrowe dziecko dojrzewa psychicznie i fizycznie, w danej kulturze, w pewnym wieku - i to jest ta granica. Nie bierze się pod uwagę płci, nawet wiedząc, że dziewczynki dojrzewają biologicznie szybciej niż chłopcy. A skoro jesteśmy tutaj, to z tym nieuważaniem na biologii chodziło mi o to, że fakt, iż taka 12-latka może mieć dziecko, nie znaczy, że urodzi to dziecko bez komplikacji. Mimo że ma owulację, jej ciało i narządy płciowe mogą nie być jeszcze odpowiednio wykształcone. Jeśli patrzylibyśmy z perspektywy możliwości zajścia w ciążę, to wiedz, że nawet niektóre 9-latki byłyby do tego zdolne. Najmłodsza matka miała 5 lat. r*chałbyś? ;)

Edit. A taka jest definicja: "[osoba w wieku chronionym] nie jest w stanie podjąć ważnej prawnie decyzji w przedmiocie zgody na podjęcie z nią określonych czynności seksualnych, nie rozpoznaje bowiem należycie wszelkich jej realiów i implikacji. Każdy, kto podejmuje te czynności z taką osobą, narusza tym samym jej wolność seksualną nie dlatego, że narusza jej wolę w tym względzie (małoletni może bowiem na czynności takie zezwalać, a nawet je inspirować), lecz dlatego, że ofiara takiego czynu nie jest w stanie wyrazić prawnie relewantnej decyzji". Jak widać nawet według prawa nie jest to biologia, lecz przede wszystkim psychika.

marinis

2018-01-22, 00:49
Temat jest kontrowersyjny, ale 80-90 procent osób nie ma pojęcia co to jest pedofilia.

W skrócie można napisać, że tego zaburzenia nie ocenia się prawnie, ale biologicznie.
Prawo nie ustala pedofili, a jedynie wiek tak zwanej zgody na seks.

Gdy dziewczyna wykazuje wyraźne cechy dojrzewania płciowego, to coś takiego jak pedofilia przestaje istnieć i tyle.
W grę może wchodzić tylko nielegalny seks z małoletnią poniżej odpowiedniego wieku.

Gdyby założyć że seks z 13-14 latką to pedofilia to w dawnych czasach połowa społeczeństwa to chyba byli pedofile, gdyż z takimi dziewczynami regularnie i legalnie uprawiano seks i w podobnym wieku rodziły dzieci.

natking napisał/a:


chodziło mi o to, że fakt, iż taka 12-latka może mieć dziecko, nie znaczy, że urodzi to dziecko bez komplikacji.


To prawda gdyż może mieć problemy z urodzeniem dziecko, ale w przypadku takiej 14-16 latki to zazwyczaj te problemy są już znikome.