18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kartofelek na Śląsku.

Zapi93 • 2016-07-10, 18:05
Wesoły kartofelek zwiedza okolice zamieszkania ,,opcji niemieckiej" :idzwch*j:

Misiek_sadol

2016-07-11, 07:53
Wszystkie wrogo nastawione dzieciaczki do Ślązaków, to nie nasza wina, że budzicie się rano z ku**em w d**pie i musicie się wyżyć na kimś kogo nie znacie. Urodziłem się na Śląsku więc mogę stwierdzić iż jestem Ślązakiem, natomiast 60%-70% ludzi tu mieszkających to są pokolenia osób, które przyjechały ze wsi za chlebem. Tak tak takiej samej wsi skąd teraz klikacie, dzięki Śląsku macie prąd i przemysł, macie teraz możliwość walić gruchy do monitora. Zapomniałem o Ibiszu i jego LTE, jemu też moglibyście być wdzięczni.
Rodowity Ślązak (chociaż po śląsku się nie dogadam)

InnyName

2016-07-11, 08:57
_Bronek_Komar_ I tak bym Cię rozj***ł...



Nie wiem co jest śmiesznego w tym kolesiu, chleje browary i ogląda mecze, czasem narzeka na kaca, no nudą lekka wieje, kto co robi..

ul...........rt

2016-07-11, 09:31
Wieje ch*jem na kilometr

Cybek89

2016-07-11, 10:19
Jestem ze Śląska, ciągle brudny, wpie**alam węgiel na obiad, mam niemiecko brzmiące nazwisko, dziadka Helmuta i płynnie władam gwarą. A jeśli komuś to się to nie podoba to może ssać pałki. Nic wam do tego huehuehue. To samo mówie do Ślązaków mających ból dupy do Goroli. Make Peace Not War

avalanch

2016-07-11, 10:32
MasterExploder666 napisał/a:



Niby masz w profilu te 28 a piszesz jak gimbus, który od niedawna wakacji doświadczył...


Myślę że żaden gimbus by tak nie napisał, ja nie użyłem do tego wulgaryzmów ;P
I dopiero dziś urlop zacząłem :P