18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Karny

~Velture • 2019-04-08, 09:40
Piłka nożna to pedalstwo i jak wiemy kobiety są bardziej pedalskie od facetów bo lubią ku*asy to zgodnie z zasadami matematyki dwa minusy dają plus czyli film nie jest pedalski :krejzi:


russian-roulette

2019-04-08, 10:24
Mam nadzieję, że chociaż sobie kark skręcił

David-kun

2019-04-08, 13:11
Ciekawy opis. Nigdy na to nie patrzyłem z takiej perspektywy... łap piwo Sokratesie, otworzyles mi oczy

Halman

2019-04-08, 13:13
Velture napisał/a:

dwa minusy dają plus czyli film nie jest pedalski



ale chodzi o plusy dodatnie czy ujemne? :amused:

wudun

2019-04-08, 13:19
Dała gościowi do zrozumienia że ma przestać grać małpę a ma w końcu ją wyr*chać :D

mygyry

2019-04-08, 14:04
Jeżeli kobiety są pedalskie a faceci lesbijscy to wszystko gra

GwałcicielKuz

2019-04-08, 15:53
Cały dzień bym jej te spocone dupsko lizał

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-08, 16:22
Fajna pupcia stoi na bramce mogłaby mi ztrzepac konia dupOM,aż wyjda jelita.Tak naprawdę to pedaltwo to nagrywanie tysiąca sytuacji,żeby przypadkiem coś się udało tam po dwóch tygodniach,ale w sumie dla tej c**y to by się może poświecił.pod warunkiem,żeby nagrała film,ze mną od pasa w dół,a ona od pasa w górę z ch*jem w mordzie z tysiącem prób(Teraz diabelski śmiech) do porzygania się(Teraz mina zamyślona i diabelski śmiech do 3 minut)

Alicjontko

2019-04-08, 18:47
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Fajna pupcia stoi na bramce mogłaby mi ztrzepac konia dupOM,aż wyjda jelita.Tak naprawdę to pedaltwo to nagrywanie tysiąca sytuacji,żeby przypadkiem coś się udało tam po dwóch tygodniach,ale w sumie dla tej c**y to by się może poświecił.pod warunkiem,żeby nagrała film,ze mną od pasa w dół,a ona od pasa w górę z ch*jem w mordzie z tysiącem prób(Teraz diabelski śmiech) do porzygania się(Teraz mina zamyślona i diabelski śmiech do 3 minut)



Słodki Jezu...co z tobą nie tak? Niech sobie ludzie nagrywają ile razy chcą, ale...Jezu...

Rozjebie

2019-04-08, 18:50
Alicjontko napisał/a:

Słodki Jezu...co z tobą nie tak? Niech sobie ludzie nagrywają ile razy chcą, ale...Jezu...



Dobry wariat - nie podcinaj mu skrzydeł :D