18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie pytona

Niedzwiedz23 • 2017-04-05, 19:51
Karmienie pytona świnką :D

dr.benzoesan

2017-04-06, 08:44
To jest wąż a nie hiena żeby padliną karmić

Ci co są za tym żeby nie karmić żywym mięskiem swoich przytulanek, albo Ci co piwka dawali żeby właściciela tam wrzucić proponuję:

-skrolujesz na samą górę strony
-pod swoim avatarem klikasz "edytuj"
-zjeżdżasz na sam dół strony
-klikasz "Usuwanie swojego konta w serwisie Sadistic.pl" (w dolnym lewym rogu)
-na środku strony klikasz "Generuj kod dezaktywacyjny"
-wpisujesz kod w następnym poniższym okienku
-w okienku podpisanym "Powód usunięcia konta (widoczny dla administratora):
"
wpisujesz:

"Jestem miękką cipą i zraziły mnie materiały na stronie która z zasady ma mocne i rażące materiały. Popłakałem się i boli mnie serduszko jak patrze na dziejącą się krzywdę zwierząt (ludzi nie - bo nie lubię ludzi i nie wychodzę z piwnicy przez to). Uciekam na kwejka oglądać kotki i pieski co się nie zjadają i więcej tu nie wrócę!

BigCohones

2017-04-06, 10:06
Świnkę zepsuł....głupek, a za jakiś czas mogły być takie piękne steki z karkówki... mniam...

waloos

2017-04-06, 10:43
@dr.benzoesan ale wiesz dlaczego ludzie się przypie**alają? Bo węże są takim zwierzęciem, że jedyną radością z ich posiadania jest zobaczenie jak coś zabija.
To dlatego debile muszą karmić czymś żywym i to nagrywać bo w innym wypadku wąż im się nudzi. I dla tego ludzi to wk***ia. Gdyby ten wąż był jakimś przyjacielem człowieka, jakoś się do niego przywiązywał, reagował na niego, to karmienie żywcem zrozumiałbym na 100%. Tylko, że tak nie jest - wąż to jest j***na sznurówka, która całe życie leży wygrzewając się przy lampie, i od czasu do czasu coś wpie**oli. To już nawet rybki są ciekawsze bo więcej się ruszają!

Zcarg

2017-04-06, 10:59
kotem to bym obejrzał szkoda różowego ^^

ePeeL

2017-04-06, 12:58
dr.benzoesan napisał/a:


"Jestem miękką cipą i zraziły mnie materiały na stronie która z zasady ma mocne i rażące materiały. Popłakałem się i boli mnie serduszko jak patrze na dziejącą się krzywdę zwierząt (ludzi nie - bo nie lubię ludzi i nie wychodzę z piwnicy przez to). Uciekam na kwejka oglądać kotki i pieski co się nie zjadają i więcej tu nie wrócę!



Skoro uważasz, że nie gustuje w wielkich jaszczurkach bez nóg, które wpie**alają dzikie zwierzęta, nie zabraniam wam tego oglądać, a uważasz mnie za cipę tylko dlatego, że mi się to nie podoba to mam prośbę. Wez rozbieg i jebnij barana w ścianę.

veritaz

2017-04-06, 13:35
po co hodować takie sk***ysyństwa?

dmnunited

2017-04-06, 14:00
a taka była ładna...

Co...........nt

2017-04-06, 17:06
Co za zbior debili na sadolu jak zwykle... Wiekszosc ofiar napie**alania i gwaltow przez starych ktorzy jeszcze sa w okresie nieswiadomosci spowodowanej patologia... Oczywiste jest to ze nie bylo potrzebne wrzucanie zywej swini zeby zdechla przez uduszenie i to bylo tylko po to zeby popatrzec sobie na jej cierpienie... Ale czytajac komentarze tych idiotow to mam ochote patrzec jak oni zdychaja w podobny sposob.... Wiec k***a w gruncie rzeczy jestem taki sam jak ten gosc co wrzucil ta swinie. I wez normalnie zyj.

NafazowanyKoleś

2017-04-06, 17:44
Ja pie**ole.. codziennie ginie ileś tam milionów zwierząt (i ileś tam tysięcy ludzi) a wy i tak będziecie pie**olić o tej świni.

Jeśli chcecie jakichś praktycznych powodów dla których popieram hodowlę takich zwierząt i karmienie ich świniami czy inną karmówką - to pomyślcie. Ile jest tych zasranych świń na planecie? Pewnie więcej niż ludzi. Naturalne środowisko węży czy innych zwierząt drapieżnych się zmniejsza coraz bardziej, pytony póki co zagrożone wyginięciem nie są, ale pewnie nie dużo im brakuje. Jak już ktoś chce oglądać jak pyton dusi świnię to niech ogląda, jeśli przyczynia się dzięki temu do zachowania jakiegoś gatunku to czemu nie.

Hodowla to nie tylko sztuka w akwarium. To też hodowle w celu pozyskiwania skór (buty czy torebki). Lepiej żeby sobie wyhodowali niż latali po dżungli i trzebili naturalną populację nie? No a w hodowli wąż też musi żreć. Co za różnica czy zabije w lesie czy w niewoli? Niech im dają te świnie, one i tak nie wyginą bo są nam za bardzo potrzebne.

adriancium

2017-04-06, 18:38
@veritaz
Np. Na szynkę. Mozna tez schabowego ojebac tudzież zrobic pyszna wędzona kiełbaskę.


W............R.

2017-04-06, 19:43
@ups Język służy do porozumiewania się, a nie szczekania z nastawieniem, że gówno mnie obchodzi zdanie drugiego człowieka. Myślę, że to jest największy mankament w obecnym stadium rozwoju cywilizacji... Ludzie zacietrzewili się w swoich poglądach - nieważne jakie one są... I będzie z tego wojna, jakiej świat jeszcze nie widział. Dlaczego? Po co? Bo jeden debil z drugim przedkładają swój tupet nad porozumienie z drugim człowiekiem... Ech...

marrow

2017-04-06, 20:21
Ja pie**ole, znowu wielcy, oburzeni obrońcy zwierząt, którzy w niedzielę ze smakiem zjedzą schabowego! Świnki wpie**alane przez was również przechodzą katusze zanim trafią na wasz talerz.
Tygodniowy prosiętom obcina się na żywca ogony, przyjemne co?

Samice większość życia spędzają w takich kojcach, bez możliwości obrócenia się. Ich jedyną rolą jest rodzenie dzieci. Pierwszy raz są zapładnianie kiedy mają około 8 miesięcy. Produkują 4 - 7 miotów, a po 3 - 5 latach są ubijane na mięso.

Niestety masowa produkcja świnek pochłania wiele ofiar.

Smacznego sadole! :lol:

topor666

2017-04-06, 22:22
Nawet nie pokazał jak ją wpie**ala :(

Crystecki

2017-04-07, 11:16
Hazio napisał/a:

Wrzucić właściciela tam na żywca.



A co, cipcia zabolała bo świnka robi kwik kwik?

ePeeL

2017-04-07, 12:01
Crystek93 napisał/a:



A co, cipcia zabolała bo świnka robi kwik kwik?



A co, cipcia zabolała, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie i kogoś może to nie jarać jak Ciebie?