18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karma.

KrisCFC • 2015-06-13, 21:45
Gangsterka pełną gębą...zapomniał tylko, że kaptur nie dodaje nieśmiertelności... :amused:

Śmiało oglądać od 0:20 ;)

TheXArczi

2015-06-13, 22:03
Jedno złodziejskie ścierwo mniej. Piwo ! :D

RockyWood

2015-06-14, 02:11
nie żebym był jakiś anty-życiowy

ale mam szczerą nadzieję że umarł.

mygyry

2015-06-14, 08:48
I to jest k***a wspaniałe, takich ludzi powinni odznaczać, za odj***nie kogoś kto nie umie żyć w wspołeczeństwie

Trimeresurus

2015-06-14, 09:24
Ale w drugiej połowie filmu to wyraźnie widać, że słucha ostatniej płyty Magika :amused:

____

2015-06-14, 09:29
chociaż trochę sprawiedliwości na tym świecie, mam nadzieje że kiedyś u nas też będzie można odj***ć bandziora w swojej obronie

Noside

2015-06-14, 09:45
Szybka, sprawna akcja i powolna, bolesna śmierć. Tak powinni być traktowani bandyci w tym kraju. A nie im dają posadki na Wiejskiej, a potem przerzucają do UE jak dupa się pali. :evil:

albazsanagycjib

2015-06-14, 10:20
Jeśli to kaptur nieśmiertelności, to daje.

bleansen

2015-06-14, 10:21
@niemamskarpet.
To tak samo miałby bandyta broń i by Ci strzelił na powitanie, tak żebyś nawet nie zdążył swojej broni wyjąć. Ale ch*j przecież jesteś magikiem i specjalistą ze strzelnicy, byś ją wyjął i wyj***ł trzech w mgnieniu oka.

1q2wwww

2015-06-14, 10:35
@bleansen Bandyta, jak sama nazwa wskazuje jest bandytom. Ma wyj***ne na ustawy, prawo i legalizacje. Obecnie praktycznie żaden obywatel nie ma broni do obrony, a bandyta z racji tego ze jest bandyta mieć ja może... Gdyby bron miał każdy, sytuacji o których wspomniałeś byłby jedynie promil, gdyż takich pojebów znalazłoby się niewielu, a reszta bałaby się odj***nia ze strony ofiary lub tez zwykłego przechodnia. Takie moje zdanie.

Asgarot

2015-06-14, 10:35
@bleansen bandyta ma cały czas łatwy dostęp do broni i nie przejmuje się czymś takim jak pozwolenie na jej posiadanie. twój argument jest skrajnie głupi.

KrisCFC

2015-06-14, 10:36
bleansen napisał/a:

@niemamskarpet.
To tak samo miałby bandyta broń i by Ci strzelił na powitanie, tak żebyś nawet nie zdążył swojej broni wyjąć. Ale ch*j przecież jesteś magikiem i specjalistą ze strzelnicy, byś ją wyjął i wyj***ł trzech w mgnieniu oka.



Udajesz głupiego? Bandyci jeśli chcą to mają broń na zawołanie, ich jebie czy jest legalna czy nie. Problem jest w tym, że póki broń jest nielegalna dla normalnych obywateli, napad z bronią w ręku skończy się ucieczką złodzieja, a gdyby broń była legalna, napad ten na 90% skończyłby się zgonem złodzieja, lub jego obezwładnieniem, bo 1 złodziej nie upilnuje X ludzi, którzy mają broń.

dziarski

2015-06-14, 11:51
przekonaliście mnie, chodzenie z gnatem w skarpecie na zakupy to byłby dobry pomysł

KrisCFC

2015-06-14, 16:41
Rebeliant_ZPF napisał/a:

KrisCFC: Jesteś krótkowzrocznym debilem



Debilem w tej rozmowie jest ten kto bez powodu wyzywa innych ;)

P.S. Polecam poczytać o Texasie.