18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zeto88

2016-09-16, 20:07
Typ się wk***ił bo mu jakaś p*zda środkowy blokowała. W niemczech też tak jeżdżą. Mogą być nawet 4 pasy i ch*j, prawy często wolny a trzy następne zapchane. Wyprzedzić nie wyprzedzisz więc jedyne co pozostaje to zjechać na prawy i przyspieszyć. Niektórzy nigdy się nie nauczą. Takich powinni ścigać.

jbone

2016-09-16, 21:03
Henboh napisał/a:



Nie ma to, jak mieć wąty do buraków i cepów, a reprezentować poziom gówna.

Bo jacyś idioci jeżdżą w Warszawie, to wszystkim z Warszawy porysuje samochody. Mam dla ciebie nowinę, ch*jowi kierowcy są wszędzie, nie bądź nietolerancyjny, rysuj wszystkie fury. Ale zacznij od swojej (o ile ją posiadasz), bo pewnie święty na drodze nie jesteś (nawet jeżdżąc komunikacją miejską).




kolego ja najpierw patrzę na rejestrację później ćwiczę.nie rób ze mnie tępego debila...

Hrabia Drapula napisał/a:

@jbone ty sobą reprezentujesz taki poziom że nawet do Warszawy się nie nadajesz, nie zniżę się do twojego poziomu i nie naubliżam ci, to miasto wygląda tak przez takich jak ty, jak by ktoś pytał tak jestem z warszawy,tak jak moi rodzice,dziadkowie i par




dobra chłopaczku nie pie**ol że gejowską tęczę zrobili przyjezdni.obrażasz teraz wszystkich.jesteś z gaylandu i miej odwagę się do tego przyznać.

Kosmodysk

2016-09-16, 21:45
Łosz k***a, końcówka s2, zjazd na Piaseczno, to są tam takie korki? Chyba nie w tych godzinach tam śmigam, a śmigam codziennie.


Kaczorowy

2016-09-16, 21:52
zeto88 napisał/a:

Typ się wk***ił bo mu jakaś p*zda środkowy blokowała. W niemczech też tak jeżdżą. Mogą być nawet 4 pasy i ch*j, prawy często wolny a trzy następne zapchane. Wyprzedzić nie wyprzedzisz więc jedyne co pozostaje to zjechać na prawy i przyspieszyć. Niektórzy nigdy się nie nauczą. Takich powinni ścigać.



Chyba k***a w NRD

Tamtaramtam

2016-09-16, 23:29
Gównoburza gimbusów co im mama po skuterze chińskim kupiła.0,9kW wow

Henboh

2016-09-17, 03:32
jbone napisał/a:




kolego ja najpierw patrzę na rejestrację później ćwiczę.nie rób ze mnie tępego debila...



Gdzieżbym śmiał, sam sobie dobrze z tym radzisz.

Ale napiszę jeszcze raz, prościej, może dotrze:
ch*jów, debili, wieśniaków, szeryfów, melepet jest wszędzie pełno. Czy to Warszawa, Ustrzyki czy Radom, więc rysując samochody tylko warszawiakom, za to że niektórzy nie potrafią jeździć, pokazujesz tylko swój debilizm.

A rysując obcym ludziom samochody, z jakiegokolwiek powodu, równasz do poziomu gówna, wielkiego twardziela, co wali znienacka i ucieka, bo nie ma odwagi stanąć twarzą w twarz. Jakieś kompleksy masz? Staje ci tylko gdy niszczysz cudzą własność? Chciałeś się przeprowadzić do stolicy, ale mama nie pozwoliła? Dorośnij kmiocie.

marcinsud

2016-09-17, 19:33
Przecież można na większości dróg wyprzedzać z prawej o ile się to robi normalnie nie jak tutaj.

b0r000

2016-09-20, 21:39
*obniża szybę*
-Dzień dobry czy ma pan chwile porozmawiać o naszym panu i zbawcy Papie Smerfie?