18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karetką na sygnale - odcinek 3

krzychuxxx4848 • 2013-10-24, 15:29
Witam serdecznie drodzy sadole,
dziś ukazał się kolejny odcinek z serii "Karetka na sygnale."
Krótko i na temat. Według mnie znakomita seria, warta poświęcenia 3 minutek z życia. Dziś w programie zaliczymy także zgon. :dead: Enjoy!
PS. 1:10 turbo zapie**alacz. :mrgreen:

Taki kierowca karetki to ma przekichane. Krata piwa dla nich!

quartz75

2013-10-24, 15:36
Daj już spokój. Pierwsza minuta, mógł objechać bokiem, po trawniku. Dalej mi się nie chciało, ileż można się spuszczać nad tym, że mu wolno ale nie potrafi i zwala swoją indolencję na innych użytkowników drogi. Kolejny pokrzywdzony bo nikt się nagle nie zesrał, nie wyleciał w kosmos czy też w inny sposób się zdematerializował bo karetka jedzie.

TheSkorpioniks

2013-10-24, 16:25
Powiem tak mało sadystyczne, ale kierowcy karetek mają wielkie JAJA. To nie tylko jazda na sygnale i dawaj na drodze ile wlezie. Wiem że pojawią się zaraz zdjęcia jak to kierowcy pogotowia rozwalają się w te i wewte. Ale nie zmienia to faktu, że prowadzą takiego busika zajebiście.

Kiciok

2013-10-24, 19:56
Karetkę ciężko się prowadzi. Łatwo ją wyj***ć na bok przy ostrym zakręcie.

Wiem, bo grałem w GTA.

necroorcen

2013-10-24, 19:58
Tonuje wypowiedzi jak MMK:

Karetka ma problem z PRZejeCHanIEM

proXe

2013-10-24, 19:59
Koleś gada trochę jak nasz Max Kolanko :amused:

SpirytusSalicylowy

2013-10-24, 20:09
Ale jestem popie**olony, zacząłem cieszyć ryj jak dowiedziałem się że typ wykitował :krejzi:

elqui

2013-10-24, 20:10
quartz75 napisał/a:

Daj już spokój. Pierwsza minuta, mógł objechać bokiem, po trawniku. Dalej mi się nie chciało, ileż można się spuszczać nad tym, że mu wolno ale nie potrafi i zwala swoją indolencję na innych użytkowników drogi. Kolejny pokrzywdzony bo nikt się nagle nie zesrał, nie wyleciał w kosmos czy też w inny sposób się zdematerializował bo karetka jedzie.



Ktoś tu się nie wsłuchał w słowa spikera. Włącz sobie od 35 sekundy, a się dowiesz dlaczego nie pojechał bokiem.




Słuchaj następnym razem, albo będą baty. :pejcz:

POW667

2013-10-24, 20:21
Ciekawe czy kierowcy karetek mają później problemy z normalną jazdą, już w swoich autach :)

quartz75

2013-10-24, 20:31
Zawsze mi możesz to zacytować. Ja nie wiem ale wiem jakie będzie tłumaczenie. Takie pie**oluto, że mógł zabić a nie zabił...Od 0:23 a jak karetka ma problem ze zbyt wysokim krawężnikiem to czas zmienić kierowcę. Proste jak k***a jeżdżenie na sygnale. Ogólnie to gorsze pleplanie niż w kronikach filmowych z lat 50 czy 60 ubiegłego wieku. Nie dajesz rady to wypie**alaj a nie filmy o swojej nieudolności w necie zamieszczasz. W dupie mam twoją kamerkę, jak mi matka będzie umierać a ty wrzucisz na YT filmik, że nie dojechałeś bo ktoś ciebie blokował na skrzyżowaniu. Zmień zawód bo do tego się nadajesz jak koza do dojenia krowy.

lisukk

2013-10-24, 20:41
Tak się to robi :mrgreen:

Co...........oc

2013-10-24, 20:55
fajne.
Piwko.

Rufus

2013-10-24, 20:59
Moja babka całe życie przejeździła jako lekarz w karetce. Dzisiaj, gdy ją wiozę swoim autem, to choćbym nie wiem jak zapie**alał i czego nie odstawiał na drodze to ona i tak siedzi i się nudzi...

krille11

2013-10-24, 21:05
Ci to się muszą naklnąć