18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karen jak zawsze

~Beny • 2021-02-27, 20:48
Nie da dojść do słowa


ququa

2021-02-27, 21:12
Oj tam, wężyk tylko sobie beztrosko dynda z wlewu paliwa.

Panowie badzmy wyrozumiali, kazdemu z nas sie to może przytrafić przecież :D :D

NiemiecWaszPan

2021-02-27, 23:15
Niby głupia, a jeździ nowiutkim Merolem GLA 250. Nieźle musi polerować berło swojemu facetowi. Wątpię, żeby taki pusty dzban nie potrafiący zatankować paliwa zarobił na taką furę sam, nawet w Ameryce...

DzidaZawodnik

2021-02-27, 23:22
Ustawione i tylko kompletny debil albo lewak by nie zauważył.

Ale ch*j wytłumaczę.

-wyłaczony silniik
-Kamera nie okazuje co się stało, żeby widz nie wiedział, aż do momentu kiedy p*zduś dojdzi edosłowa (bo to cały sens skeczu)
- wąż zwisął po jej stronie i pewnie by się wyj***ła o niego po wyjściu z auta
- gra aktorska na poziomie madki z Sosnowca
- banalne
- montaż

PS każda beta chce wierzyć w te filmiki, bo daje im to poczucie wyższosci nad ładnymi laskami, dlatego jest taki popyt na te fejki przy totalnym odrzuceniu przez ich głodne ego, że to udawane dl apołechtania ich ego.

Gershwin

2021-02-27, 23:28
Nie mam pojęcia, skąd to się bierze, ale jest tego pełno, przekonane o tym, że są pępkiem świata, że wszystko się kręci wokół nich. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, a jesteśmy oceniani na każdym kroku, właśnie przez takie idiotki . Wracacie z roboty, nie wiem, pieszo przez park, albo tramwajem. Przez przypadek Wasze spojrzenie krzyżuje się ze spojrzeniem jakiejś loszki. Macie wyj***ne, bo jedyne o czym myślicie po całym dniu harówy, to zjeść coś dobrego, spotkać się z kimś, umówić z dziewczyną na segz, a sama loszka to najwyżej 5/10. Po 2 sekundach już jesteście myślami gdzie indziej, ale nie ona. Ona będzie analizować: "spojrzał się, pewnie szykuje jakiś tekst na podryw. ale nie, nie odzywa się, patrzy się w inną stronę. Pewnie się wstydzi stulejarz, pewnie nigdy nie zar*chał nawet. I co on myśli, że ja z takim się umówię? Patrzy się przez szybę, telefonu nie wyciągnie nawet, pewnie ma jakiegoś trupa z posklejanym ekranem. Z takim to tym bardziej nie chcę. I co, już się nie spojrzy na mnie? Bo co? za brzydka jestem? a on co jest? Adonis pie**olony? Niech się śpieszy, bo zaraz mu zakola się połączą i nikogo nie poderwie, jak będzie tak wybrzydzał... " Tak jak ta dzida z samochodu....

DzidaZawodnik

2021-02-27, 23:29
joeblacktwo napisał/a:

I to ma prawo głosu



Co za ironia.

Justynka99

2021-02-27, 23:55
Gershwin napisał/a:

jesteśmy oceniani na każdym kroku,



Gershwin napisał/a:

a sama loszka to najwyżej 5/10.



To tak pomijając resztę bzdur w tym poście :D

NiemiecWaszPan

2021-02-28, 00:08
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Tak prawdziwe, jak troska lewicy o ludzi....



Wy gimbusy we wszystkim dopatrujecie się ustawki. Skończysz szkołę, nabierzesz odwagi i masy mięśniowej, to też będziesz potrafił zagadać do obcej laski...

Gershwin

2021-02-28, 00:17
Justynka99 napisał/a:

To tak pomijając resztę bzdur w tym poście



Cóż mogę napisać? zacytowane zdania wyrwane z kontekstu :-D Chodzi o ocenę typu "już ja wiem co on myśli", a nie fizyczności.

Co do bzdur w poście , chcesz coś realnego? Koleżanka pracująca jako przedstawiciel handlowy. Każdy, ale to absolutnie każdy, kto wchodził we współpracę, był wg. niej, napalony, patrzył się jej na cycki, albo "myślał że zar*cha", oraz absolutnie każdy, kto odmawiał współpracy, bo nie był zainteresowany ofertą, to "na 100% gej", albo "pewnie mu nawet nie staje". Więc sam tekst ma charakter satyryczny, ale problem z oceną rzeczywistości i tak ma miejsce...

wolverine277

2021-02-28, 01:36
Gershwin napisał/a:

Nie mam pojęcia, skąd to się bierze, ale jest tego pełno, przekonane o tym, że są pępkiem świata, że wszystko się kręci wokół nich. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, a jesteśmy oceniani na każdym kroku, właśnie przez takie idiotki . Wracacie z roboty, nie wiem, pieszo przez park, albo tramwajem. Przez przypadek Wasze spojrzenie krzyżuje się ze spojrzeniem jakiejś loszki. Macie wyj***ne, bo jedyne o czym myślicie po całym dniu harówy, to zjeść coś dobrego, spotkać się z kimś, umówić z dziewczyną na segz, a sama loszka to najwyżej 5/10. Po 2 sekundach już jesteście myślami gdzie indziej, ale nie ona. Ona będzie analizować: "spojrzał się, pewnie szykuje jakiś tekst na podryw. ale nie, nie odzywa się, patrzy się w inną stronę. Pewnie się wstydzi stulejarz, pewnie nigdy nie zar*chał nawet. I co on myśli, że ja z takim się umówię? Patrzy się przez szybę, telefonu nie wyciągnie nawet, pewnie ma jakiegoś trupa z posklejanym ekranem. Z takim to tym bardziej nie chcę. I co, już się nie spojrzy na mnie? Bo co? za brzydka jestem? a on co jest? Adonis pie**olony? Niech się śpieszy, bo zaraz mu zakola się połączą i nikogo nie poderwie, jak będzie tak wybrzydzał... " Tak jak ta dzida z samochodu....



Serio nie masz pojęcia skąd się to bierze? Słyszałeś o czymś takim jak gwałt? Co 5 polka zostaje zgwałcona. Już nie wspominając o tym, że 98 % gwałtów nie zgłaszane są policji. Zresztą co się dziwić jak 40 % sprawców, jeżeli już są zebrane mocne dowody, dostaje karę w zawieszeniu. Więc dlaczego się dziwisz, że laska wracająca sama przez park i gdy jakis koleś powiedzmy idzie za nią, czuje niebezpieczeństwo i "ocenia kogos" i stwierdzasz że to idiotka? To są ludzkie instynkty.
Btw rozśmieszyła mnie ta historia, że każda z którą skrzyżowałeś wzrok, chce cie wyr*chać :)

djted

2021-02-28, 03:29
Widze, ze tu jakaś sztama z Dzidą jest. Wymienianie sie filmami. Fajnie bo JBZD to tez spoko strona

Seksiaczek

2021-02-28, 04:29
wolverine277 napisał/a:

Serio nie masz pojęcia skąd się to bierze? Słyszałeś o czymś takim jak gwałt? Co 5 polka zostaje zgwałcona. Już nie wspominając o tym, że 98 % gwałtów nie zgłaszane są policji. Zresztą co się dziwić jak 40 % sprawców, jeżeli już są zebrane mocne dowody, dostaje karę w zawieszeniu. Więc dlaczego się dziwisz, że laska wracająca sama przez park i gdy jakis koleś powiedzmy idzie za nią, czuje niebezpieczeństwo i "ocenia kogos" i stwierdzasz że to idiotka? To są ludzkie instynkty.
Btw rozśmieszyła mnie ta historia, że każda z którą skrzyżowałeś wzrok, chce cie wyr*chać



Co ty pie**olisz debilu? Co 5 Polka hahahaha
Twoje dane są wyjęte z dupy twojego chłopaka. O wiele większy problem mamy z fałszywymi oskarżeniami o gwałt. Kobietkom wierzy się na słowo i wielu facetów na tym cierpi.
"Zresztą co się dziwić jak 40 % sprawców, jeżeli już są zebrane mocne dowody, dostaje karę w zawieszeniu"-Mocne dowody, czyli słowa "ofiary" i jej koleżanek? W łeb się pie**olnij debilu