18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karbid zawsze spoko

~Sunday • 2019-10-30, 10:12

Bardzo dobrze poleciało :-D

ZaSwojePiję

2019-10-30, 13:11
Zawsze znajdzie sie ofiara losu, ktora np wbiegnie pod przewracajace się drzewo, lub spadajacy z nieba przedmiot. Niby moze uciec wszedzie, ale pobiegnie akurat TAM.

weryfikator4

2019-10-30, 13:40
ZaSwojePiję napisał/a:

Zawsze znajdzie sie ofiara losu, ktora np wbiegnie pod przewracajace się drzewo, lub spadajacy z nieba przedmiot. Niby moze uciec wszedzie, ale pobiegnie akurat TAM.



jakieś wspomnienia/trauma z dzieciństwa?

macius2232

2019-10-30, 18:44
Dziecinstwo pamietny rok 1981 nie obejzalem teleranka , do zeczy
Strzelalo sie z karbidu do litrowej puszki po emulsyjnej farbie w dnie puszki przebijalo sie
dziurke do srodka karbid i polewalo sie woda i zamykalo sie wieczko on karbid wytwarzal acetylen kladlo sie
puszke na ziemi stawalo noga i przy dziurce podpalalo sie zapalka i huk glosny i dekiel lecial na pare metrow
tak mona w kolko ale raz zalalismy i tam szumialo i kazy sie bal podpalic w koncu jak ktos podpalil jak chuklo

Wspaniale dziecinstwo lat 1980 siatych .

ca...........ia

2019-10-30, 21:00
He he, uśmiałem się.

Tr...........ty

2019-10-30, 23:23
macius2232 napisał/a:

Dziecinstwo pamietny rok 1981 nie obejzalem teleranka , do zeczy
Strzelalo sie z karbidu do litrowej puszki po emulsyjnej farbie w dnie puszki przebijalo sie
dziurke do srodka karbid i polewalo sie woda i zamykalo sie wieczko on karbid wytwarzal acetylen kladlo sie
puszke na ziemi stawalo noga i przy dziurce podpalalo sie zapalka i huk glosny i dekiel lecial na pare metrow
tak mona w kolko ale raz zalalismy i tam szumialo i kazy sie bal podpalic w koncu jak ktos podpalil jak chuklo
Wspaniale dziecinstwo lat 1980 siatych .



Ja dokładnie w ten sam sposób strzelałem w latach 90., ale jako źródło wody używaliśmy spryskiwacz od płynu do szyb.
To na filmie to raczej zwykła petarda.

dominator76

2019-11-03, 01:09
Jakiś nowy program kosmiczny?