18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karate Kid

orelikon • 2019-05-09, 17:54
Dzielny kadłubek roznosi w pył trójkę przeciwników. Jak dla mnie przesada słaba próba pokazania udowadniania w zasadzie nie wiem czego


Wiewór

2019-05-09, 18:02
We trzy nie mogą mu dać rady?
Sam bym mu grubo wpie**olił. :-|
Złapał bym go za to kacze skrzydełko i nałożył z garści po ryju.

orelikon

2019-05-09, 18:04
Też bym mu naj***l na solowie

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-09, 18:14
Jaki harem suczek ma,pewnie jego combo to podcięcie,na kostkę,ale życie,że nie możesz sięgnąć fiuta sobie zwalić jest terrorem...ciekawe jak jego wiara Boga miłosiernego?

de_Sade

2019-05-09, 18:28
Nie chcę być nazbyt górnolotny, ale to jest dowód na upadek europejskiej cywilizacji, całkowite oderwanie od rzeczywistości i skrajne zakłamanie w imię "dobra".

Sawix

2019-05-09, 18:39
Nie ma się co śmiać , dobry jest

McQurwa

2019-05-09, 18:52
Pierwszy ja byłem

mesjans

2019-05-09, 18:52
Nie ważę nawet 100kg dlatego też nigdy nie myślałem o karierze wojownika sumo. Temu typowi rodzice pewnie wmawiali od małego że może być kim chce, ale tak w życiu nie jest przez co marnuje czas na ćwiczenie czegoś w czym jest ch*jowy i nigdy być taki nie przestanie. Ma dłonie, palce oraz oczy mógł by osiągnąć sukces gdyby starał się zostać np. informatykiem a tak pajacuje.

Basarab

2019-05-09, 19:13
I zaczynasz rozumieć SPARTAN.

nectovelius

2019-05-09, 19:34
Lizodup napisał/a:

k***a aż przykre



de_sade napisał/a:

Nie chcę być nazbyt górnolotny, ale to jest dowód na upadek europejskiej cywilizacji, całkowite oderwanie od rzeczywistości i skrajne zakłamanie w imię "dobra".



Już niedługo tak będzie wyglądać większość społeczeństwa... każdy kto jest "inny" będzie głaskany i motywowany, i dostanie, bo biedny... a jak się zderzy z rzeczywistością, to będzie płacz. No chyba, że trafi na podobnego bandytę i karatece będzie się wydawać, że potrafi się bić, a bandycie, że dostaje wpie**ol.

krasnal_hałabała

2019-05-09, 19:37
To jest ośmieszanie osób niepełnosprawnych, każdy ma inne atuty, jeśli jesteś wątły fizycznie nie musisz być wielkim wojownikiem noszącym miecz, twoją bronią będzie umysł a taki potrzebuje osełki w postaci książek. Ale lepiej jest... k***a nawet nie chcę mi się tego komentować, to nie jest ani śmieszne ani chwalebne a jedynie przykre i żałosne...

orelikon

2019-05-09, 19:43
Abraxus napisał/a:

We trzy nie mogą mu dać rady?
Sam bym mu grubo wpie**olił.
Złapał bym go za to kacze skrzydełko i nałożył z garści po ryju.



O ty ch*ju hehe lepiej bym tego nie napisał