18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Karambol na autostradzie w Chinach

krzyks • 2016-04-02, 18:48
Tak się kończy popie**alanie przy braku widoczności...


Vredestein

2016-04-02, 21:31
Ostatnio miałem nocny kurs S7 w stronę Rzeszowa. Jechałem sobie spokojnie z paletami żarcia. Mgła jak sk***ysyn. Podziwiałem z niedowierzaniem odważnych w osobówkach którzy gnali 120-130km/h w tej mgle. Ja sam trochę zwolniłem z kagańca do 70-80. Ale widać nie każdy umie myśleć. Chociaż są też tacy co zdają sobie sprawę że we mgle trzeba znacznie zwolnić. Lepiej dojechać kilka minut później ale cało.

DużyKutas

2016-04-03, 06:01
To nie jest popie**alanie przy braku widoczności tylko to jest zatrzymywanie się na autostradzie.

~Velture

2016-04-03, 08:37
@Vredestein
Ja pamiętam jak miałem z kilkanaście lat i wracałem z ojcem w wakacje znad morza. Okolice mławy były. Godzina gdzieś ok północy. Mgła jak ja jebię i ciemno po ch*ju. Jechał ojciec ok 30-40 na godzinę bo ch*ja było widać a trasę znaliśmy na pamięć.
A tu k***a jakieś rządowe auto z kogutem doj***nym na dachu (jakaś lancia cośtam albo fiat już nie pamiętam) wyprzedziło nas jadąc ze stówkę albo i lepiej.
No i kto takiemu zabroni. ch*j ,że mgła taka ,że widoczność na poziomie 5 metrów.

krzyks

2016-04-03, 09:50
Velture napisał/a:

@Vredestein
Ja pamiętam jak miałem z kilkanaście lat i wracałem z ojcem w wakacje znad morza. Okolice mławy były. Godzina gdzieś ok północy. Mgła jak ja jebię i ciemno po ch*ju. Jechał ojciec ok 30-40 na godzinę bo ch*ja było widać a trasę znaliśmy na pamięć.
A tu k***a jakieś rządowe auto z kogutem doj***nym na dachu (jakaś lancia cośtam albo fiat już nie pamiętam) wyprzedziło nas jadąc ze stówkę albo i lepiej.
No i kto takiemu zabroni. ch*j ,że mgła taka ,że widoczność na poziomie 5 metrów.



Napisz to po angielsku... po POLSKU popełniasz za dużo błędów... 8-)

ellsworth

2016-04-03, 10:55
k***a, no nie do wiary jak daleko posunięte może być bezmózgowie! Co oni sobie wyobrażali, że w jakiś cudowny sposób wszystko im zniknie z drogi bo wielcy królowe szos jadą?? Kiedyś miałem taką mgłę, że toczyłem się dosłownie 5 km/h bo więcej widać nie było i twardo tak jechałem przez ponad 2 km aż z mgły wyjechałem. Trzeba kompletnie nie mieć rozumu by zapie**alać szybciej niż się widzi odległość zatrzymania pojazdu!

damach

2016-04-03, 11:52
W sumie hard - autobus zgniótł ten samochód co był przed nim - leci piwko :)

potencjalnymorderca

2016-04-03, 17:22
@Velture: Wiesz, niby wam też nic nie zabroniło, poza zdrowym rozsądkiem twojego taty. Rządowe auto czy nie, prędkość zabije tak samo jak każdego szarego człowieka. ;)

Pan_Doktur

2016-04-03, 20:28
Zapytam po raz kolejny: Jak można tak zapie**alać żeby nie widzieć drogi hamowania przed sobą? :roll:

Pr...........em

2016-04-03, 20:57
@Vredestein
k***a brawo, jak było mgła to w końcu zwolniłeś do przepisowej prędkości. Oklaski.