18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karaluch na łowach

Kriski • 2023-04-19, 17:39
Samice karalucha na łowach


Baronessa

2023-04-19, 18:20
Powinni na zaplecze zaciągnąć tego cygańskiego paszteta i rozebrać do cyckonosza i majtów. Ze trzy razy tyle jeszcze by wypadło jej z fałdolców...

Manolito666

2023-04-19, 18:36
To nie żart. Dla Cygana grzechem nie jest ukraść. To wręcz powód do dumy. Grzechem jest dać się złapać na kradzieży.

Takie kolejne "ubogacenie" kulturowe.

djoshin

2023-04-19, 18:46
a co ona k***a z tym waniszem myśli że się wybieli jak dżekson ...ni ch*ja nie da rady

piter52

2023-04-19, 18:50
Za komuny stałem w kolejce po chleb przed jeszcze zamkniętą piekarnią. Śniady gówniarz znienacka złapał za rower jednego z kolejkowiczów i zaczął uciekać. A że rower duży i bez przerzutek więc zanim go rozbujał to właściciel zaczął gnoja dochodzić. Ten, widząc, że zaraz będzie dojechany, nie przestając pedałować zaczął się drzeć :,,Panie..! To nie ja!To nie ja!"

Baronessa

2023-04-19, 19:17
piter52 napisał/a:

Za komuny stałem w kolejce po chleb przed jeszcze zamkniętą piekarnią. Śniady gówniarz znienacka złapał za rower jednego z kolejkowiczów i zaczął uciekać. A że rower duży i bez przerzutek więc zanim go rozbujał to właściciel zaczął gnoja dochodzić. Ten, widząc, że zaraz będzie dojechany, nie przestając pedałować zaczął się drzeć :,,Panie..! To nie ja!To nie ja!"



Cool story, bro... :anegdotka:

opółnocyuciebie

2023-04-19, 20:31
miesiąc w mojej ciemnej piwnicy i oduczyła by się kraść

MalcolmX

2023-04-19, 21:02
Najlepsze jest, że te pie**olone, podludzkie szmaty zawsze mają miny, jakby były oburzone że muszą oddawać te skitrane fanty. Normalny człowiek złapany na kradzieży to chociaż spuści łeb. Trochę mu głupio. Przypał, że dał się złapać. Wstyd, itp... Te łachudry, jeszcze mają pretensję, że muszą oddać. Ale to i tak nic. Na przykład nygusy w hamburgerlandzie to twierdzą, że im się należy. Ostatnio jakaś bezwłosa małpa nabrała fantów za kilkaset $$$ i przy kasie orzekła, że to sa reparacje za niewolnictwo.

kuba1986

2023-04-19, 22:19
Jeszcze pralki, lodówki i tv 65 cali brakowało pod tą sukienką...

Noct

2023-04-19, 22:31
PutinToSmiec napisał/a:

j***ne rumuńskie zwierzęta xD



cyganie pochodzą z Indii, nie z Rumunii

Manolito666

2023-04-19, 22:48
Noct napisał/a:

cyganie pochodzą z Indii, nie z Rumunii



Rumuni to normalny europejski naród, tylko mieli historyczną przejebkę, że im się to robactwo zalęgło i rozmnaża się jak szczury.

Noct

2023-04-19, 23:00
Manolito666 napisał/a:

Rumuni to normalny europejski naród, tylko mieli historyczną przejebkę, że im się to robactwo zalęgło i rozmnaża się jak szczury.



Rumuni to obywatele Rumunii. Cyganie to romowie, jest ich w Rumunii około 2-3%. Romowie mają tyle wspólnego z Rumunią co z mydłem.