18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za znęcanie się nad córeczką

Macx83wwww • 2020-10-19, 16:37
Czasami gangusy mają ludzkie odruchy



Brazylia

Warystor

2020-10-19, 17:05
Nie wysokość kary ale jej nieuchronność jest najskuteczniejsza - twierdzą lewackie mądrale. Tutaj mamy dwa w jednym: łagodną karę wymierzoną nieuchronnie)))) Mogli mu przecież obciąć wacka zamiast palca!

blokern

2020-10-19, 17:15
to samo powinno byc u nas. nie mowie o samosądach ale kara nie powinna dotyczyc pozbawienia wolnosci tylko np uj***nie palca za pobicie dziecka, za gwalt dziecka uj***nie łba, przej***les 100 mln na wybory ktore sie nie odbyly - 100 batów, kupiles nieistniejace repisratory, podlaczaja Cie pod nieistniejacy respirator jak tego potrzebujesz, przejechales po pijaku czlowieka samochodem to powiedzmy przejezdzamy Ci samochodem po kolanach i dloniach.
Ja juz od dawna przestalem chodzic na wybory ale jak tylko trafi sie jakas banda ktora bedzie za zaostrzeniem kar dla przestepcow i wprowadzeniem cielesnych oraz pozwoli obywatelom na dostep do broni tak jak jest jest w czecach to ide glosowac w ciemno

JaTylkonaChwile

2020-10-19, 17:28
blokern napisał/a:

to samo powinno byc u nas. nie mowie o samosądach ale kara nie powinna dotyczyc pozbawienia wolnosci tylko np uj***nie palca za pobicie dziecka, za gwalt dziecka uj***nie łba, przej***les 100 mln na wybory ktore sie nie odbyly - 100 batów, kupiles nieistniejace repisratory, podlaczaja Cie pod nieistniejacy respirator jak tego potrzebujesz, przejechales po pijaku czlowieka samochodem to powiedzmy przejezdzamy Ci samochodem po kolanach i dloniach.
Ja juz od dawna przestalem chodzic na wybory ale jak tylko trafi sie jakas banda ktora bedzie za zaostrzeniem kar dla przestepcow i wprowadzeniem cielesnych oraz pozwoli obywatelom na dostep do broni tak jak jest jest w czecach to ide glosowac w ciemno



skad ty bierzesz takie przyklady ? przej***ne miliony na wybory? respiratory? jeszcze co wymyslisz? Ktos moze sprowadzil lewe maseczki od znajomego?
NaTVPIS nic takiego nie bylo wiec mowisz nieprawde.

Ma...........te

2020-10-19, 17:52
Nawet nawet ten MOPS

borelli

2020-10-19, 17:54
Ta córka ma większe jaja niż on, bo nic nie zapłakała, a ten ryczy jak zwykła pipa.

mygyry

2020-10-19, 18:00
Powinni mu tego palca w nadgarstku odciąć

szybkiLopez1991

2020-10-19, 18:03
Taka bezbronna istota która ma tylko rodziców... A taka k***a robi jej krzywdę. Serce pęka.

~Esencja

2020-10-19, 18:06
Ja bym obcięła mu coś więcej niż palec...

zipi

2020-10-19, 18:08
w sumie nie lubie bachorów, ale jak zobaczyłem co ten typ odj***ł odrazu go zakwalifikowałem jako śmieć ludzki, nie potrzebny nikomu, czemu to jeszcze zyje ?

cz...........ek

2020-10-19, 18:25
szybkiLopez1991 napisał/a:

Taka bezbronna istota która ma tylko rodziców... A taka k***a robi jej krzywdę. Serce pęka.


Oj k***a to idź na disney.pl

Nie popieram krzywdzenia dzieci, ale wszyscy normalni na sadolu mają w dupie twoje pł cze

dabster

2020-10-19, 18:25
Fakt jest też taki że gangusy wiedzą, że z tego dziecka wyrośnie w tym kraju albo taki sam gangus albo k***a, więc jest to jakoby inwestycja w przyszłość społeczności

purunkpustunk

2020-10-19, 18:36
To od razu jest walka z zbyt dużym przyrostem populacji. Zobaczy jakaś tam krypto rodzinka co się dzieje za pobicie dziecka, i od razu odechciewa im się rozmnażać. Jedynie ci co trzepią kokosy na aborcji zacierają sakiewki.

baronturbina

2020-10-19, 18:47
Powinni mu uj***ć wszystkie palce łącznie z tymi u stóp.

Cudak

2020-10-19, 18:50
Potwierdzone info, że to ten sam gość? Byłaby większa przyjemność oglądania szybkich sądów :D