18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za zdradę.

de_Sade • 2019-07-12, 22:38
Trochę ciemne, ale są!


cocoboy1pl

2019-07-13, 11:56
Kamil1986DC napisał/a:

Ja pie**olę,wy polaki robaki nie nadążalibyście z urywaniem gałęzi do napie**alania swoich brzydkich,bladych,zaniedbanych polskich k***iszonów gdybyście mieli je tak karać za to, że was zdradzają haha
To co odpie**alają te polskie k***isze w cywilizowanych krajach Europy Zachodniej woła o pomstę do nieba.Na widok czarnych facetów te p*zdy wasze rozkładają nogi gdzie popadnie i to dosłownie.Takze przesyłam pozdrawiam do was prosto z Holandii polskie robale.Moze to właśnie, któregoś z was żona,albo siostra ciągnęła druta mulatowi wczoraj wieczorem po pijaku w klubie w Oss



a ty taki madry oblatany i nie polak, wiec wypie**alaj buraku , myslisze ze euro zarabaiasz i jestes lepszy? dla mnie takie pisanie mozesz wsadzic w swoja rozj***na dupe wiesiaku, a co do naszych dziewczyn, to nie sa one wyjątkowe, kazdy lubi egzotyczne klimaty, i nie tobie to oceniac zajmij sie swoja obsrana dupa cwe*usie z zadupia, polskie robaki, a kamil j***ny antypolski smiec orany w holandi traktowany jak gowno msci sie na sadolu bo zadna z naszych dziewczyn nie che z nim sie bujac, burak jestes i amen

TB303

2019-07-13, 12:13
Kamil1986DC napisał/a:

To co odpie**alają te polskie k***isze w cywilizowanych krajach Europy Zachodniej woła o pomstę do nieba.Na widok czarnych facetów te p*zdy wasze rozkładają nogi gdzie popadnie i to dosłownie.Takze przesyłam pozdrawiam do was prosto z Holandii polskie robale.Moze to właśnie, któregoś z was żona,albo siostra ciągnęła druta mulatowi wczoraj wieczorem po pijaku w klubie w Oss


Współczuję. Musi być ci naprawdę wstyd za matkę, że masz czarnego ojca.

Rozjebie

2019-07-13, 12:25
Kamil1986DC napisał/a:

Ja pie**olę,wy polaki robaki nie nadążalibyście z urywaniem gałęzi do napie**alania swoich brzydkich,bladych,zaniedbanych polskich k***iszonów gdybyście mieli je tak karać za to, że was zdradzają haha
To co odpie**alają te polskie k***isze w cywilizowanych krajach Europy Zachodniej woła o pomstę do nieba.Na widok czarnych facetów te p*zdy wasze rozkładają nogi gdzie popadnie i to dosłownie.Takze przesyłam pozdrawiam do was prosto z Holandii polskie robale.Moze to właśnie, któregoś z was żona,albo siostra ciągnęła druta mulatowi wczoraj wieczorem po pijaku w klubie w Oss



Ty, ale czaisz, ze za granice wyjeżdżają tylko menele i nieudacznicy, którzy stawiają na szali swoja godność i wykonują najgorsza robotę, której Anglicy/ Holendrzy/ Niemcy by nie robili? Te laski, o których mówisz, które ciągną lachy mulatom, wywodzą się własnie z puli tego menelstwa. Im to nie robi, ze za dnia zamiatają ulice, albo opie**alają zmywak, a wieczorem opie**oli gałę murzynowi. Normalna polska laska ma swoja godność i o siebie dba.

Kamil1986DC

2019-07-13, 12:43
Ryje wy polskie zwierzęta,bo nie jesteście godni zwracać się do mnie psy.Aha ... ktoś tam napisał, że każdy lubi egzotyczne klimaty masz rację, wcale nie dziwię się polskim dziewcznom , że wolą czarnego gościa od polaka z 12cm fiutkiem,widocznym brakiem w uzębieniu i z zaawansowanym łysieniem w wieku 20-20 paru lat.Pozdrawiam :-D

TB303

2019-07-13, 12:46
Kamil1986DC napisał/a:

Ryje wy polskie zwierzęta,bo nie jesteście godni zwracać się do mnie psy.Aha ... ktoś tam napisał, że każdy lubi egzotyczne klimaty masz rację, wcale nie dziwię się polskim dziewcznom , że wolą czarnego gościa od polaka z 12cm fiutkiem,widocznym brakiem w uzębieniu i z zaawansowanym łysieniem w wieku 20-20 paru lat.Pozdrawiam


Matka ci się puściła z czarnym, masz czarnego ojca i jeszcze się z tego cieszysz?

Kamil1986DC

2019-07-13, 12:59
Niestety mam polaka,a nie czarnego.Takie życie, niestety nie mogę sie wyprzeć tegoe, że w moich żyłach płynie polska krew,a przynajmniej nie muszę się do tego przyznawać, żeby nie robić sobię wstydu przed ludźmi.

Rozjebie

2019-07-13, 13:11
Kamil1986DC napisał/a:

żeby nie robić sobię wstydu przed ludźmi.



Ale przecież ty mieszkasz w jednym mieszkaniu na spółę z 10 murzynami czy ukraińcami, a w robocie pracujesz tak samo z ekipą murzynów i ukraińców. Wiec przed jakimi "ludźmi" ty chcesz się wstydzić, skoro całe twoje otoczenie to karaluchy? :D

Hrabia Drapula

2019-07-13, 13:24
Budrys2000 napisał/a:

Tylu chłopa na jedną drobną babę, trochę wstyd



pewnie sami bracia męża, widać że inteligencja bo w koszulach wszyscy

Kamil1986DC

2019-07-13, 13:29
Coordinator
W skrócie to wygląda tak: Murzyn,Cygan,Arab, Żyd,Niemiec,Ukrainiec, Gówno w kiblu>polak robak

Mors_Nigra

2019-07-13, 14:17
I prawidłowo. Tak zresztą będzie w europie za jakiś czas i to bez względu na to czy śniado-czarni staną się większością, czy też w końcu biali się wk***ią i odbiją swoją krainę z rąk najeźdźców. I kobiety same będą za tym głosować. Mark my words.

Rozjebie

2019-07-13, 16:20
Kamil1986DC napisał/a:

Coordinator
W skrócie to wygląda tak: Murzyn,Cygan,Arab, Żyd,Niemiec,Ukrainiec, Gówno w kiblu>polak robak



Aha, no to skoro w twoim 10-osobowym mieszkaniu z murzynami i arabami ty jesteś na ostatniej pozycji łańcucha pokarmowego, to musisz robić za cwe*a! Pewnie gotujesz obiady i czyścisz pały murzynom, co? :D

Kamil1986DC

2019-07-13, 17:06
Coordinator
Nie obrażaj mnie nazywając mnie polakiem ty polska swiniio,to już było naprawdę poniżej pasa...a jeśli chodzi o opie**alanie czarnej gały to nikt tak nie opie**ala petardy jak twoja matka,buziaczki :lol:

cocoboy1pl

2019-07-13, 17:57
Kamil1986DC napisał/a:

Coordinator
Nie obrażaj mnie nazywając mnie polakiem ty polska swiniio,to już było naprawdę poniżej pasa...a jeśli chodzi o opie**alanie czarnej gały to nikt tak nie opie**ala petardy jak twoja matka,buziaczki



wychodzi na to ze jestes bekartem k***y i brudasow powstales w rynsztoku w trakcie zbiorowego gwaltu jakis ciapatych p*zd, teraz nikt cie nie lubi. Ani bialy ani czarny, przej***ne miec matke k***e i tatusiow ciapakow zawszawionych sinych zasrancow, mimo to pozdro cwe*u w dupe dety gumiaku j***ny.

panar3

2019-07-13, 22:51
Nie przepadam za cycami w kolorze gówna, ale jak mus to mus - zasady czynią nas ludźmi. Piwo stawiam.

Rozjebie

2019-07-14, 14:35
Kamil1986DC napisał/a:

Coordinator
Nie obrażaj mnie nazywając mnie polakiem ty polska swiniio,to już było naprawdę poniżej pasa...a jeśli chodzi o opie**alanie czarnej gały to nikt tak nie opie**ala petardy jak twoja matka,buziaczki



Nazywanie ciebie Polakiem to nie jest moje widzimisie, tylko stwierdzenie faktu. Urodziłeś się w Polsce, mieszkałeś tu ileś lat a wiec pod względem prawnym jesteś Polakiem.
A od mamusi to się odczep, moja mama jest dumną, inteligentną i wykształconą Polką i patrzy z góry na polski plebs na Zachodzie, a murzyna to na oczy nie widziała!
Natomiast twoja garbata matka harująca u Abdula po 14 h dziennie ponoć ostatnio zeszła z ceny, bo jej 2 zęby wypadły i teraz bierze 5 € za gałę :D