18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kara za zaczepianie ludzi

~LegendarnyZiom • 2017-01-22, 12:06
Trafił na niewłaściwą osobę. :karate:


BrianGriffin

2017-01-22, 19:34
Velture napisał/a:

Zawsze się znajdzie jakaś ciota nieznająca sytuacji i wpie**ala się między popitkę a zagrychę



Właśnie przez takich pedałków jak ty mówi się o znieczulicy, bo ludzie się boją podejść jak kogoś napie**alają np w autobusie.

Head93

2017-01-22, 19:53
Mimo, ze nie bedzie to pierwszy komentarz w tym stylu...
Satysfakcja jest po obejrzeniu, filmik zasluguje na czteropak !

mazga50

2017-01-22, 23:35
i tak długo wytrzymał. ja "odłożyłbym rozmowę na później" już po drugiej zaczepce...

kcm

2017-01-23, 03:53
Za takie coś dostałem 2 lata i powiem szczerze że nawet kara śmierci by mnie nie powstrzymała

~Velture

2017-01-23, 12:14
BrianGriffin napisał/a:



Właśnie przez takich pedałków jak ty mówi się o znieczulicy, bo ludzie się boją podejść jak kogoś napie**alają np w autobusie.


Przez takich pedałków jak ty musimy przeprowadzać tę rozmowę kolejny raz.
Już ci kiedyś napisałem swoje stanowisko we wpie**alaniu się w cudze sprawy i jeśli mnie pamięć nie myli to zj***li cię wszyscy równo za twoje pok***ione zasady pseudo moralne.

Uzmysłowię ci to kolejny raz i może teraz zapamiętasz.
Najwidoczniej nigdy się nie biłeś na ulicy z nikim i nie masz rodziny.

Ja mam. Mam syna, córkę w drodze i żonę. Jestem głównym żywicielem rodziny. Jak zobaczę 2 typów napie**alających się obok mnie to zwyczajnie coś powiem a jak nie zobaczę reakcji to machnę ręką i odejdę.
Nie dlatego, że mam w dupie ale dlatego właśnie, że nie mam w dupie i nie chcę aby rozwścieczony typek wyciągnął nagle kosę i mnie zabił za to, że nie chciałem aby skuł ryj gościowi z którym się bił.
To nazywa się pie**olony zdrowy rozsądek i troska o rodzinę.

Co innego jakbym zobaczył, że dorosły rzuca się na jakieś dziecko. Wtedy bym instynktownie zareagował ale jeśli widzę 2 facetów bijących się to pie**olę wpie**alanie się.

Umiem się bić ale to nie sparingi z zasadami tylko walka uliczna gdzie nie ma żadnych zasad. Gość może ci wyciągnąć kosę, zasadzić pod żebro a ty tego nie poczujesz przez poziom adrenaliny. Później żona dostaje 4tyś pogrzebowego i ch*j niech się martwi bo tobie zachciało się bawić w jedynego sprawiedliwego księcia na białym rumaku.

Dorośnij.

Loki's

2017-01-23, 16:31
A szkoda gadać

BrianGriffin

2017-01-23, 17:54
Velture, a teraz obejrzyj filmik jeszcze raz. Pomijając początek, to nie jest żadne napie**alanie się dwóch typów, tylko jeden drugiemu skacze po głowie (nawiasem dobrze zrobił :) ) Typ który doszedł z boku prawdopodobnie tak widział tą sytuację.

A teraz pomyśl o swojej żonie lub dziecku. Nie miał byś żalu, gdyby jakiś sebix zakopał je w biały dzień, a ludzie udawali, że nic nie widzą?

~Velture

2017-01-24, 00:47
BrianGriffin napisał/a:

Velture, a teraz obejrzyj filmik jeszcze raz. Pomijając początek, to nie jest żadne napie**alanie się dwóch typów, tylko jeden drugiemu skacze po głowie (nawiasem dobrze zrobił :) ) Typ który doszedł z boku prawdopodobnie tak widział tą sytuację.

A teraz pomyśl o swojej żonie lub dziecku. Nie miał byś żalu, gdyby jakiś sebix zakopał je w biały dzień, a ludzie udawali, że nic nie widzą?


k***a. Czytałeś co napisałem?
Jakbym zobaczył bitkę 2 facetów bym nie reagował. Jakby jakiś gość okładał dziecko albo kobietę bym zareagował a wracając do filmu to widzę jak jakaś p*zda robi sobie małpie figle a później dostaje wpie**ol. Na miejscu tego zaczepianego też bym gościowi obił ryja do momentu aż mu się film urwie i nie wstanie. I tak przy próbie wstania bym mu znów przyj***ł aby leżał.

Fdslatghdlks

2017-01-24, 15:48
Na mój gust to można dzwonić po karawan, a nie policję. 0:28 spadł but...

bartalmighty

2017-01-24, 17:35
Szkoda, że dźwieku nie ma. Chciałbym usłyszec jego skamlenie