18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karą za fikanie...

~Velture • 2017-07-11, 10:18
... jest policjanta wysiadanie.


TWradek

2017-07-11, 10:53
k***a i prawidłowo. Pedałyyyyyyy!!!!

ziomandrzej

2017-07-11, 11:31
W normalnym kraju to takiego delikwenta to się na glebę ładuje, zakuwa i doprowadza przed oblicze sprawiedliwości... Policjanci jakimi by sk***ielami nie byli to jednak często mają poważne interwencje i bardzo często odpie**alają kawał dobrej roboty...

Ciekawe czy taki cwaniak by zablokował drogę wozowi strażackiemu ? Albo konwojowi wojskowemu...

Siberian_Meat_Grinder

2017-07-11, 11:52
ziomandrzej napisał/a:

Ciekawe czy taki cwaniak by zablokował drogę wozowi strażackiemu ? Albo konwojowi wojskowemu...



ciekawiej by było, gdyby zablokował drogę konwojowi ochranianemu przez Secret Service :) rozmawiałem kiedyś z jednym z ich kierowców - nikt nie ma prawa znajdować się przed pierwszym pojazdem w odległości 100 metrów - by zdążył uciec, bo gdy kolumna rusza, to nie zatrzymuje się choćby na pasy wszedł człowiek.

tranzystor

2017-07-11, 13:31
Nie wiem z jakiego kraju jest to nagranie, ale tamtejsza Policja reaguje przynajmniej na łamanie przepisów przez pedelarzy i robi to we właściwy sposób :-D

Argeusz

2017-07-11, 14:30
I te tępe p*zdy "EEEEEEYYY EEEEYY" no k***a jak to możliwe! JAK TEN POLICJANT MÓGŁ GO W OGÓLE DOTKNĄĆ?!? k***a czasami lubię fantazjować, że mam władzę absolutną i daję rozkaz rozstrzelania wszystkich tych kretynów. Zlecałbym badania na idiotyzm oraz kretynizm dla każdego człowieka, jeśli badanie wyjdzie pozytywnie to do gazu.
Ale niestety nie mam takiej władzy i się muszę wk***iać :(

mietas12

2017-07-11, 14:51
tranzystor to z Niemiec ten filmik na drugim radiowozie stylu napis POLIZEI widać

dlancer

2017-07-12, 06:42
Za wpie**ol dla pedalarza zawsze browar :-)

jackalski

2017-07-12, 15:58
Znak czasów. Jeszcze niedawno było JP 100%, teraz nagle P 100%.

mlody118

2017-07-12, 20:07
tranzystor napisał/a:

Nie wiem z jakiego kraju jest to nagranie, ale tamtejsza Policja reaguje przynajmniej na łamanie przepisów przez pedelarzy i robi to we właściwy sposób :-D


to naziland, dokładniej hamburger. ten zagubiony koleś w obcym mieście to antyglobalista, który nie chce wpie**alać hamerykańskich kebabów, bo robią je z pół-świń pół-kosmitów przyprawionych giemo (chyba jakaś orientalna przyprawa). ok 100 tysięcy tych zjebów rozbiło sobie obóz w tym mieście, a ogniska rozpalali za pomocą jakiś przypadkowych materiałów znalezionych na ulicach, głównie jakieś porzucone automobile.

gonzoss

2017-07-16, 04:32
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



ciekawiej by było, gdyby zablokował drogę konwojowi ochranianemu przez Secret Service :) rozmawiałem kiedyś z jednym z ich kierowców - nikt nie ma prawa znajdować się przed pierwszym pojazdem w odległości 100 metrów - by zdążył uciec, bo gdy kolumna rusza, to nie zatrzymuje się choćby na pasy wszedł człowiek.



każdy konwój ma takie wytyczne...
swojego czasu w MONie (zwykły szwej z zasadniczej bez pagonu) kierowcą będąc czasem jedździłem w konwojach. Woziłem broń lub amunicję (nigdy razem) albo pieniądze z banku (sporo - na żołd dla szwejostwa).
Zawsze przed wyjazdem kierowcy mieli rozkazy nie zatrzymywać się dla nikogo. NIKOGO! policja czy żandarmeria wojskowa jak już się chciała usrać żeby skontrolować (nawet mając powody: jazda bez świateł, bez koła czy ciągnąc trupa na lince) to ni ch*ja mam się nie zatrzymywać aż dojedziemy do celu. mogli za nami jechać aż do jedostki i kontrolować czy wystawiać mandaty ale na naszych warunkach.
Jakbym się zatrzymał to do końca służby jeździłbym ale na szmacie od pobudki do capsztyku :)
A jakby ta policja czy ktokolwiek okazał się przebierańcem i zaj***ł nam towar to poszedłbym siedzieć za współudział.
o zwykłych cywilach chyba nie muszę pisać ;) hehe... przeważnie pociskałem Starem 266 na czele (szwej to oczywiście na pierwszy ogień) a w konwoju co najmniej 3 pojazdy.. więc niewielką blokadę z samochodów moglibyśmy rozjechać hehe
nigdy mi się nic dziwnego nie przytrafiło.

ps. w każdym pojeździe oczywiście oficer (z bronią). Na naszej jednostce była prywatna firma ochroniarska więc od nich też zawsze jeden pojazd jechał z dwoma oficerami z długą bronią. nawet księgowa do banku jechała z pistoletem pod pachą tylko k***a szweje za kółkiem jechali z niczym, nawet nam k***a bagnetu nie dawali hehe.
j***ć MON !