18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kara za chujowe parkowanie...

Jesse.Pinkman • 2021-12-01, 10:02
...przyszła szybciej niż się spodziewał.

Pralpunkt

2021-12-01, 11:28
Niestety ale tak wygląda przeciętny obywatel jusa ,gruby ,tępy, prawie o własne nogi się zabił..

nebelwerfer

2021-12-01, 11:29
:D ostatnio tu był taki film z mielenia owiec czy coś, na tym sk***lu to by się to zacięło

beeveer

2021-12-01, 12:00
obsługa wyleciała i pewnie z tekstem - widzi pan co się narobiło przez tego tępego ch*ja, który jak ślepa p*zda na przejściu zaparkował

Mzimu

2021-12-01, 12:17
ja pie**olę, jedna tłusta świnia się wyj***ła, a druga wyszła spojrzeć co tak jebło. Jak w chlewie.

kawior2007

2021-12-01, 12:41
Powinni go jeszcze skopać za ten samochód

Juzwa

2021-12-01, 13:16
beeveer napisał/a:

obsługa wyleciała i pewnie z tekstem - widzi pan co się narobiło przez tego tępego ch*ja, który jak ślepa p*zda na przejściu zaparkował



W hamburgerowie jest jakaś poj***na zasada, że jak się wypie**olisz nawet z własnej winy, to właściciel albo administrator miejsca wypie**olenia się ma nieco przej***ne. Tam jest dużo więcej kwiatków tego typu. Dlatego na kubkach kawy napisane jest że gorąca, na workach foliowych, że to nie jest zabawka itd. ZA DUŻO PRAWNIKÓW I ROSZCZENIOWCÓW.

bercisko

2021-12-01, 13:32
Pan Knurosław Szynkowski-Słonina upadł na ryj :-)

picolo

2021-12-01, 16:10
Sebixy wszędzie takie same.

DrAK

2021-12-01, 17:47
Pralpunkt napisał/a:

Niestety ale tak wygląda przeciętny obywatel jusa ,gruby ,tępy, prawie o własne nogi się zabił..



Pamiętam jak to niedawno, co drugi Polak śmiał się z amerykańców, że ot grubasy i głupi naród. Później, jak się okazało,, że to Polacy są najszybciej tyjącym narodem w Europie, to trochę przycichli szydercy... tylko na chwilę bo później wybrali pis i dudę na głowę państwa. Przy tym totalnym upokorzeniu, pocieszali się, że w końcu amerykanie też wybrali półgłówka na prezydenta...

Toperson1

2021-12-01, 22:10
Bał się grubas, żeby przypadkiem po drodze z parkingu do po hamburgera nie schudnąć. No i się udało :lol:

zipi

2021-12-02, 03:07
DrAK napisał/a:

Pamiętam jak to niedawno, co drugi Polak śmiał się z amerykańców, że ot grubasy i głupi naród. Później, jak się okazało,, że to Polacy są najszybciej tyjącym narodem w Europie, to trochę przycichli szydercy... tylko na chwilę bo później wybrali pis i dudę na głowę państwa. Przy tym totalnym upokorzeniu, pocieszali się, że w końcu amerykanie też wybrali półgłówka na prezydenta...



to jak rzadziło PO i bronek był prezydentem to byliśmy MĄDRZY ? :D D Ale zgodze się z tym ze Biden to jednak półgłowek.


lesku73

2021-12-03, 00:18
Gruba j***na kaleka głupi ryj rozj***ła hahahahahaha!!!