18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za bicie dziecka

phrontch • 2019-09-24, 05:00
Według opisu pan był brutalny i stosował przemoc wobec dziecka




BundyR

2019-09-24, 05:23
piękny oklep, ale pewnie nic mu to nie da, kto mendą się urodził, mendą zdechnie. Potem odrobi sobie na dziecku

Matt

2019-09-24, 06:48
Prawidłowo niech się cieszy ze mu pies jaj nie odgryzl.

edmund

2019-09-24, 07:05
myślę że się zastanowi kilka razy czy warto następnym razem podnieść ręke,
ktoś jednak podpie**olił h*ja, więc widzi co się dzieje w tej rodzinie

Eddy89pl

2019-09-24, 07:17
Wpie**ol na eleganckości się należy :-P

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-24, 07:22
Dyżurny się pyta.
Co on taki siny?
Przewrócił się na plecy...

nowynick

2019-09-24, 08:23
najpiękniejsze w tym wpie**olu, że zrobił to lokalny oddział policji :mom_please: zamiast się pie**olić z niebieskimi kartami, łamanymi zakazami zbliżania i ryzykowaniem, że pijany tatuś wpadnie i powybija swoją rodzinę taki prewencyjny łomot, że się ch*j milion razy zastanowi zanim podniesie rękę na własne dziecko. Geniusze k***a :wodka:

Eges

2019-09-24, 08:30
teraz k***a widzi jak to jest być bezsilnym w obliczu wpie**olu od silniejszego. Sk***ysyn

Sonal

2019-09-24, 09:11
Hahahah - mam nadzieję, że wszyscy powyżej w jakimś innym temacie o biciu dziecka - nie będą pie**olić o jakie wychowanie bezstresowe jest złe itd. Myląc jak zawsze przemoc (niektórzy pojeby nazywając to niewinnym klapsem) z tzw. wychowaniem bezstresowym.
Pisze to ojciec dzieci, które nigdy nie zostały uderzone i nie ma z nimi żadnych problemów wychowawczych, edukacyjnych itp.

_P...........me

2019-09-24, 09:12
U nich (Da Silva) stało się to popularną rozrywką. Prawidłowo.

Makster_26

2019-09-24, 09:14
Sonal poczekaj aż podrosną ;-)

fistik

2019-09-24, 09:22
Sonal napisał/a:

Hahahah - mam nadzieję, że wszyscy powyżej w jakimś innym temacie o biciu dziecka - nie będą pie**olić o jakie wychowanie bezstresowe jest złe itd. Myląc jak zawsze przemoc (niektórzy pojeby nazywając to niewinnym klapsem) z tzw. wychowaniem bezstresowym.
Pisze to ojciec dzieci, które nigdy nie zostały uderzone i nie ma z nimi żadnych problemów wychowawczych, edukacyjnych itp.



Ciągle powtarzam: nie można mylić wychowania bezstresowego z brakiem wychowania. Nie można też napie**alanie dzieci mylić z wychowaniem.
Pozdrawia ojciec dzieci, z których jedno (starsze) parę razy dostało kontrolnego klapsa a młodsze praktycznie nie. Różnic w wychowaniu nie ma, nawet rzekłbym, że młodsze jest grzeczniejsze.
Oczywiście sceny takie, że dziecko szaleje bo mu nie kupię czegoś co chce to sobie mogę najwyżej na filmikach na wioska peel pooglądać, i poczytać komentarze gdzie gawiedź mądrkuje jakby to na miejscu rodziców tym dzieciom napie**oliły za takie zachowanie.

Marcinxxxxx

2019-09-24, 09:35
Zgubił klapki już po chłopie

vass

2019-09-24, 11:33
Ja się pytam czemu ta deska nie ma wystających gwoździ :) ?