18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara

BurakCebulak • 2015-12-09, 23:26
Trzech chłopa zadarło z gangiem narkotykowym. Ci w końcu się wk***ili i postanowili złożyć wizytę oraz kulturalnie porozmawiać :hitler:



PS. Prawie gówno widać, także nie wiem czy na harda pasuje. Jeśli tak, OKEJ.

sard

2015-12-09, 23:37
Kultura dresiarza zapowiada, że zrobią ci wjazd na chatę i będzie zabawa.
Rozpiżdżą rodzinę, zajebią każdego - takim losem każą "wroga" swego.

sansiro

2015-12-10, 00:40
Faktycznie gówno widać, i to nie jedno.

MlodyB

2015-12-10, 00:42
Fake, jak ch*j!

michuwsm

2015-12-10, 07:35
Czy tylko ja słyszałem tam Allah akb... A h*j we łbie się już pie**oli

Mesjaszowaty

2015-12-10, 07:37
@up To moze ten backmasking co ostatnio gdzies tu byl.

stemps

2015-12-10, 13:35
ale po co, zapewne chodziło o kasę, martwy nie odda

ocwpzw

2015-12-10, 15:46
Jak wisiał jakieś grosze, to go odj***li dla zasady i na postrach, żeby następny, który chciałby z nimi pogrywać na większą sumę przyniósł im kasę w zębach i przeprosił.

Titelitury

2015-12-10, 16:02
A j***ć gangsterów, kiedyś też były narkotyki za monarchii i były nielegalne (jak ktoś zna stare przepisy prawne to wie), ale nie było handlu narkotykami bo jak złapali dilera co opiatami handlował albo innym gównem czy alkoholem bez koncesji to najpierw go torturowano w lochu żeby wyśpiewał wszystko jak na spowiedzi, jego rodzinę brali i na jego oczach pierwszemu dziecku zdzierali żywcem skórę i kazali patrzeć jak kat ją na siebie zakładał r*chając w dupę drugie dziecko, po takiej traumie śpiewał wszystko co wiedział o swoich szefach a i tak go zabijali wraz z rodziną i to publicznie dla przykładu, jak złapali bossa to najpierw konfiskowali mu majątek (ewentualnie herb jak był szlachcicem), i bez sądu tygodniowe tortury zwieńczone egzekucją poprzez nabicie na pal, najpierw łańcucholubna k***a patrzyła jak zdychają jej dzieci a później samego bossa się nabijało na pal albo paliło na stosie żywcem publicznie ku uciesze gawiedzi a jak ktoś skakał to podzielał jego los i nikomu nie chciało się handlować ani haszyszem ani mlekiem makowym ani opium ani alkoholem bez koncesji już nie mówiąc o hazardzie czy sutenerstwie który był sądzony ze stopy Kościoła jako obcowanie z Szatanem już nie mówiąc o tym że zakony takie jak Zakon Liwoński, Maltański, Krzyżacki czy Templariusze albo Zakon Chrystusowy same zajmowały się handlem narkotykami i mając na to monopol robiły koło dupy każdemu chojrakowi w łańcuchach, zabierali mu złoty łańcuch a zakładali na łeb żelazny z opiłkami i kazali kręcić młyn biczując plery i to był jedyny handel narkotykami, albo pracowałeś dla Zakonu albo zdychałeś wraz z rodziną, ale Zakonnicy mieli swój honor i nie sprzedawali narko kobietom i dzieciom poniżej 16 roku życia za bo była kara śmierci, tam gdzie nie było w ogóle zakonów tam w ogóle nie było narkotyków bo za to była kara śmierci, nie było korumpowania urzędników bo za korupcje była kara śmierci bo Król traktował to jak zdradę stanu i był spokój.

Moim zdaniem społeczność która poddaje się mafii i pozwala kartelom sobie na łeb włazić zasługuje na niewolnictwo bo nie potrafią złapać za siekiery, widły, pochodnie i kilofy i zlinczować całym miastem bandę łańcucholubnych szczurów!

NafazowanyKoleś

2015-12-10, 17:19
Titelitury napisał/a:



Moim zdaniem społeczność która poddaje się mafii i pozwala kartelom sobie na łeb włazić zasługuje na niewolnictwo bo nie potrafią złapać za siekiery, widły, pochodnie i kilofy i zlinczować całym miastem bandę łańcucholubnych szczurów!





Kuuurwa... Jestem pod wrażeniem...

Nie wiem jak ty - ale ja nie szedłbym z siekierą, widłami, pochodnią i kilofem na kartel uzbrojony w broń palną - pewnie nie tylko pistolety.

A tak w ogóle to na ch*j mi ta pochodnia?





PS. Nie zapomnij wrzucić materiału na harda jak już dojedziesz widłami jakiegoś sebę handlarza dropsami albo trawą.

Lyck

2015-12-10, 17:24
Powiem tak afryka to gowno, ale zyja tam same malpy, za to ameryka poludniowa jest niebezpieczna, bo malpy skrzyzowaly sie z indianami i hiszpanami i teraz wiedza jak sie bronia poslugiwac itd. dobrze, ze leza tak daleko od nas, przynajmniej jak zapie**olimy atoma to z chmurką nie przywieje

klexik

2015-12-11, 00:40
Na końcu woła, żeby mu bazooke podać ;d

Hidalgo

2015-12-11, 13:59
No i potem telefon do Mr Wolf'a ;)