18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara dla Wesołego Kierowcy

emildraz • 2015-03-24, 12:58
Kilka dni temu GoralPL dodał temat z nagraniem kierowcy Warszawskiego autobusu, który różnymi, śmiesznymi tekstami umilał przejazd pasażerom.

Pierwszy komentarz w tamtym temacie, który mówił o wywaleniu gościa z pracy:
Dżezus_Chryptus napisał/a:

Mam nadzieję, że gość nie jest napie**olony i nie wyleją go z pracy.
Bardzo sympatyczny Pan.


Może i pijany nie był, ale na dywanik szefa już poleciał:
warszawawpigulce.pl napisał/a:

Niestety ZTM zaprosił go „na dywanik”, by przywołać do porządku. Okazało się, że nie wszystkim pasażerom żarty przypadły do gustu.



Niestety, jeżeli ktoś chce nam umilić życie, szefostwo firmy musi się od razu doj***ć.... Bo po co być miłym dla pasażerów...

Trochę więcej info na stronie:
Warszawa w pigułce
:idzwch*j:

KwusheR

2015-03-24, 13:23
Z drugiej strony - ludzie jadą do pracy, szkoły, do lekarza... są skazani na pseudo śmieszne komentarze kierowcy. Mając przed sobą kilkanaście przystanków niezbyt cieszyłbym się z przymusowego wysłuchiwania pie**olenia tego Pana.

Verbatim369

2015-03-24, 13:31
@KwusheR słoiki wracające z pracy jadące na Białołekę. Jakiemuś korpofiutowi się nie spodobało, bo się jeszcze samochodu służbowego nie dorobił. Miałem przyjemność jechać z tym panem i to było całkiem fajne. Raz, że podróż przebiegała szybko, dwa, że ludzie naprawdę byli rozbawieni.

Najlepiej wszystko zamalować szarą farbą i ubrać wszystkich w te same mundurki.

Pindolicie Panie Hipolicie...

Gott-mit-uns

2015-03-24, 13:40
KwusheR, jak zwykle wszystko sprowadza się do umiaru. Jeśli facet potrafi znaleźć złoty środek pomiędzy rozbawianiem pasażerów a uszanowaniem ich prawa do świętego spokoju, to jestem jak najbardziej za tego typu przedsięwzięciami. Jeśli natomiast jego żarty są zbyt nachalne, to raczej powinien siedzieć cicho. W telewizyjnym reportażu wyglądało to całkiem sympatycznie. Jak jest naprawdę, czyli na co dzień, wiedzą tylko Warszawiacy.

Velterwald

2015-03-24, 14:01
Jeśli używał wulgaryzmów to dywanik jak najbardziej wskazany, jeśli nie to ktoś był nadgorliwy.

osa79

2015-03-24, 14:14
Cebulandia to kraj cebulaków...

~CanesPL

2015-03-24, 14:54
Nie jest aż tak źle.

Cytat:

ZTM chciał nagany dla Roberta Chilmończuka, zwanego popularnie, „Wesołym Kierowcą”. W tym celu zwrócił się od prywatnego przewoźnika, który go zatrudnia.

ITS Michalczewski nie zamierza jednak dyscyplinować kierowcy. Twierdzi, że nie ma Chilimończukowi nic do zarzucenia. Jeździ bezpiecznie, przepisowo i już od trzech lat zagaduje pasażerów. Mało tego! ZTM nie miał do niego zastrzeżeń chociaż wiedział o tym, że mówi przez głośnik i w zeszłym roku dał kierowcy… nagrodę! Hipokryzja? Dulszczyzna? Strach? Nie wiadomo jak nazwać dziwne, dwuznaczne zachowanie ZTM.

ITS Michalczewski ustami Aleksandry Michalczewskiej-Kucharskiej przekazał, że jeżeli dostanie oficjalne pismo, będzie mógł się do niego odnieść. Na razie jednak żadne konsekwencje nie zostaną wyciągnięte.



źródło

Kremil

2015-03-24, 15:27
nie szefostwo a jakas k***a menda musiała podj***ć do zarządu a zarząd wtedy interweniował ... wszędzie k***a mendy, jak ja nie lubię ludzi.

KwusheR

2015-03-24, 16:06
Verbatim369 napisał/a:

@KwusheR słoiki wracające z pracy jadące na Białołekę. Jakiemuś korpofiutowi się nie spodobało, bo się jeszcze samochodu służbowego nie dorobił. Miałem przyjemność jechać z tym panem i to było całkiem fajne. Raz, że podróż przebiegała szybko, dwa, że ludzie naprawdę byli rozbawieni.

Najlepiej wszystko zamalować szarą farbą i ubrać wszystkich w te same mundurki.

Pindolicie Panie Hipolicie...



To mówisz, że nie dorobiłeś się jeszcze auta w korpo?

saves

2015-03-24, 18:00
Ja staram się cały czas uśmiechać do ludzi, zagadywać w sklepie czy życzyć przyjemnego dnia. Ale jak widać, zawsze musi się znaleźć jakaś zatęchła p*zda, która budzi się rano z pyskiem wykrzywionym w grymasie niezadowolenia Potem jedzie przez miasto i wk***ia ją wszystko wokół. A to trawa za głośno rośnie, a to korki w mieście czy kierowca się wygłupia. Murzyński ku*as w dupę wszelkiej maści ponurakom i niezadowolonym.

Mercury001

2015-03-24, 20:47
Najlepsze jak pokazywali w tv jego "koleszków" z pracy. Janusze Cebule pełną gębą z wyglądu i mowy.

eterhal

2015-03-24, 20:53
Nie ma co czepiać się szefostwa. Jakbyś był jego szefem, i przyszedłby jakiś oburzony pasażer robić aferę, to czy by ci się to podobało czy nie, musiałbyś zwrócić kierowcy uwagę.

crackit

2015-03-24, 21:03
Warszawka... i wszystko jasne...

Dżezus_Chryptus

2015-03-24, 21:04
Jupiiii jestem sławny!

A tak na serio ch*j w dupę tym pasażerom, którzy zgłosili. j***ne snoby.
Niektórzy po prostu nie lubią uprzejmości i chwalą sobie dostawanie regularnego wpie**olu.