18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaplica cmentarna

Ri...........ki • 2017-05-17, 08:47
Kiedyś w moim pięknym mieście miała miejsce akcja, w której pracownicy jednego zakładu pogrzebowego pomylili ciała i prawie pochowali nie tą osobę co trzeba ;)
Ubrali zmarłą w nie te ubrania co trzeba i gdyby syn nie chciał otworzyć trumny poszło by do piachu.
Wtedy była afera na całe miasto, że jak można przechowywać tak ciała, nago i bez żadnej plakietki i nazwiska na nodze czy gdzieś tam.

To miało miejsce w grudniu - Zakład pogrzebowy Ave pomylił ciała

Wtedy słysząc w radiu wypowiedź właściciela tego zakładu cytuje: "...nie róbcie z tego afery, przecież nic się nie stało" wiedziałem, że wkrótce coś się znów wydarzy ;)

No i wydarzyło się:
Dwa ciała rzucone na siebie, bez poszanowania, na jednym miejscu, niepodpisane.


Tak ciała przechowuje zakład pogrzebowy z Wojska Polskiego


Proszę admina o nie kasowanie tematu ;)

tl...........01

2017-05-17, 20:02
Majkizrpgw napisał/a:

Jeszcze mam taki zabawny papierek pośmiertnego dawcy


Tego nawet nie trzeba nosić przy sobie, w polszy domyślnie jesteś dawcą. Ale fakt - taki papierek może przyspieszyć czas realizacji zamówienia na np. twoja nerkę.
Swoją drogą, nie rozumiem, dlaczego ktoś nie chciałby być pośmiertnym dawcą - chodzi o to, aby dobrze wypaść przed jezuskiem?

Gizmolka

2017-05-18, 21:00
JohnMadafaka napisał/a:


Zastanawiam się, ale zawsze to przyjemniej mieć wizję, że za paręset lat ktoś cię wykopie i postawi szkielet w muzeum :D

Jak się umrze na morzu i nie ma warunków do przechowania ciała, a jest się oddalonym o bodajże 2-3 dni od lądu to załoga może wrzucić cię do wody nawet na polskim terytorium :) Także jest szansa :D



Proszę mnie uświadomić, gdzie Polska ma swoje terytorium na morzu oddalone o 2-3 dni od lądu.

Mygla

2018-12-09, 00:45
W Łodzi swego czasu kręciła się ciekawa afera dotycząca sprzedaży informacji o zgonach. Sanitariusze dogadywali się z zakładami pogrzebowymi, czasami w ogóle nie ratowali pacjentów a zabijali przy użyciu Pavulonu. Na temat tego pięknego nekrobiznesu powstał film, pewnie duża część osób stąd go kojarzy, ale akurat wisi na YT, to wstawiam, warto zerknąć :lodowka: