18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kąpiel Żyda

Karol334 • 2016-03-22, 14:08
Hans mówi do małego Żyda:

-Dziś umyje Cię mama

Po czym rzuca mu mydło.

czokmen

2016-03-22, 14:09
Byłem świadkiem

nowynick

2016-03-22, 14:59
zaraz przecież kąpiel nie oznaczała prysznica tylko komorę gazową... to na ch*j mu mydło?

Ra...........hi

2016-03-22, 15:55
@up, żeby miał się po co schylać :krejzi:

bleblebator1

2016-03-22, 16:49
@up
A podobno rabini uwielbiają wysysać serek z napletka małych dzieci

mr-dupa

2016-03-22, 17:19
Słaby żart....

mieszalniapasz

2016-03-22, 17:25
W ch*j nieśmieszne. Nie pałam sympatią do owej nacji, ale to nie powód by klecić płytkie pseudo dowc**y o czyjejś śmierci. Ciekawe jakby tobie zaj***ł ktoś bliskiego i przeczytałbyś o tym dowcip... i do tego taki ch*jowy. :kupa:

Globik

2016-03-22, 22:18
@up Tak to jest SALOD. Na sadolu taki żart nie powinien przejść moderacji za ch*jowość.

Hans mówi do małego Żyda:

-Dziś umyje Cię tata

Po czym rzuca mu akumulator do wody, poćwiartowanego ojca i patrzy jak w konwulsjach obija się o kawałki tatusia i ściany beczki, złuszczając przy okazji stary naskórek i bród.


Naprawiłem.

kotorminator

2016-03-22, 23:17
Tylko w książce Zofii Nałkowskiej "Medalion", jest opisana procedura wyrabiania mydła z ludzi. Trochę to zastanawiające. Nie nie podważam Holokaustu, ale coś z tym mydłem, jest nie tak.

myself7

2016-03-23, 07:10
Aj tam, pie**olicie. Dowcip przedni!

merh

2016-03-23, 07:56
powielanie bredni i propagandy zydowskiej. Skoro istnieje paragraf na zaprzeczanie istnieniu holokaustu,to znaczy,ze są podwaliny do tego,zeby mu zaprzeczać. Ja uwazam ze owszem,wytłuczono wielu z tej nacji,ale jak to ktos napisał-poświecono biedotę,zeby w przyszlosci było łatwiej.Eliminowanie najsłabszych osobników. A teraz zydzi mają raj na ziemi jesli chodzi o prawo,wolnosci i swobodę działania.Słyszał ktoś w telewizji jak traktuja palestynczyków?.Kazde słowo nie po ich myśli to antysemityzm,a antysemityzm = bezwzględne wiezienie lub grzywna z automatu. A kto to prawo napisał to juz pomyslcie sami...

AmbasadorIzraela

2016-03-24, 01:52
merh napisał/a:

powielanie bredni i propagandy zydowskiej. Skoro istnieje paragraf na zaprzeczanie istnieniu holokaustu,to znaczy,ze są podwaliny do tego,zeby mu zaprzeczać. Ja uwazam ze owszem,wytłuczono wielu z tej nacji,ale jak to ktos napisał-poświecono biedotę,zeby w przyszlosci było łatwiej.Eliminowanie najsłabszych osobników. A teraz zydzi mają raj na ziemi jesli chodzi o prawo,wolnosci i swobodę działania.Słyszał ktoś w telewizji jak traktuja palestynczyków?.Kazde słowo nie po ich myśli to antysemityzm,a antysemityzm = bezwzględne wiezienie lub grzywna z automatu. A kto to prawo napisał to juz pomyslcie sami...



O tak k***a, i to właśnie dlatego ostatnio Francja powiedziała, że jeśli rozmowy o status Autonomii Palestyńskiej i rozwiązania kwestii państwa Palestyna zawiodą, to z automatu uznaje Palestynę jako państwo. Palestyńczyków ukochano jak takiego domowego pieska, co to co chwilę podgryza poduszki i drapie tapczan, ale no taki kochaniutki. Jeszcze bardziej mnie śmieszy fakt, że ludzie widzą jak muzułmanie zachowują się w Europie, jak sk***ysyńscy i roszczeniowi są, jak bardzo im się wszystko należy, a mimo to większość ludzi w tym konflikcie za nimi obstaje i we wszystkim im się wierzy, bo z drugiej stronie są Żydzi, hehe spiskowcy, dobrze tak rzydkom, hehe. To że Żydzi uknuli holocaust to tak jakby powiedzieć że Polska rozpętała II wś, bo dostała po wojnie Szczecin i Wrocław, zostawiając Polskę B z tyłu #TAG BYŁO. Tak samo jak czekam na ten domniemany atak na Iran, przecież USA to ich pies na smyczy ponoć.... a nie, USA z Iranem ostatnio się ułożyło.

Jak ja kocham te bandę idiotów, którzy żyją we własnym wyimaginowanym świecie, do którego fakty i realne argumenty nigdy nie docierają, bo oni maja zawsze racje, a za wszystkim stoją Żydzi <3

A co do robienia mydła to nie zagłębiałem się w temat, ale to ponoć seryjna robótka nie była, tylko jakieś testy. Mydło (w sensie chemicznym) pozyskujemy kiedy popioły roślinne i tłuszcz zwierzęcy podgrzewamy, także teoretycznie jak najbardziej mydełko z człowieka zrobić się da.