18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanalarz

~_Yarko_ • 2020-12-01, 11:01
Norek chyba pomylił kanały.


Edit:

spoiler

Driver19cm

2020-12-01, 11:10
I na końcu kurtyna zapadła . . . . :ciasteczkowy:

Ce...........00

2020-12-01, 11:11
kto to jest norek ?

klklklll

2020-12-01, 11:15
Gość miał niezłego pecha, ale cymbał z auta chciał sobie po prostu przejechać po otwartej kratce :-?

@up
Norek to polski odpowiednik Barneya Rubble, osadzony w uniwersum ML

xXx5226

2020-12-01, 11:26
_Yarko_ napisał/a:

Norek chyba pomylił kanały.
Edit:



Czyli to tak wyglądał ostatni dzień Norka w pracy.

Hollow_Man

2020-12-01, 11:26
klklklll napisał/a:

Gość miał niezłego pecha, ale cymbał z auta chciał sobie po prostu przejechać po otwartej kratce
@up
Norek to polski odpowiednik Barneya Rubble, osadzony w uniwersum ML



pecha to mieli jego starzy że takiego kretyna spłodzili, jak by kretyn zabezpieczył otwarta studzienkę to by mu gęby nie obiło, wystarczy że siedziała w tym samochodzie laska 1,55 m w kapeluszu i gówno zobaczyła a nie otwartą studzienkę, zresztą kto jeździ po drodze i się rozgląda za otwartymi studzienkami. Dobrze tak idiocie.

~Angel

2020-12-01, 12:19
Cenzurator2000 napisał/a:

kto to jest norek ?



to taki polski łysy z Brazzers :lol:

grudzin7

2020-12-01, 12:31
Nie no, na co komu te całe BHP, przecież tylko na chwilę tam wkoczył :amused:

Qunda

2020-12-01, 12:51
grudzin7 napisał/a:

Nie no, na co komu te całe BHP, przecież tylko na chwilę tam wkoczył



No właśnie o tym pisałem post wyżej, wkoczył, co to jest? Będę się czepiał od dziś literówek, albo brak liter w słowie.

kszysiu

2020-12-01, 14:22
gość miał k***a wyczucie :D wie ktoś jakie efekty? bo jeśli miał dużo szczęścia to mu po prostu zaj***ło oponą w głowę, ewentualnie jest oszołomiony, jak pecha to pewnie jakieś pół tony przycisnęło mu głowę do krawędzi i raczej z chłopa nic nie będzie:P

grudzin7

2020-12-01, 14:38
Qunda napisał/a:

No właśnie o tym pisałem post wyżej, wkoczył, co to jest? Będę się czepiał od dziś literówek, albo brak liter w słowie.



Trzeba być upośledzonym, aby z kontekstu nie zrozumieć, że chodziło o słowo "wskoczył". Ot, literkę za lekko kliknąłem.

Polecam taką specjalną maść. Aplikować i wcierać, aplikować i cierać... aż do uzyskania efektu.

Swoją drogą patrząc po ortografii i interpunkcji w twoich ostatnich postach zalatuje tu niezłą hipokryzją. :roll:

Qunda

2020-12-01, 18:12
grudzin7 napisał/a:

Trzeba być upośledzonym, aby z kontekstu nie zrozumieć, że chodziło o słowo "wskoczył". Ot, literkę za lekko kliknąłem.
Polecam taką specjalną maść. Aplikować i wcierać, aplikować i cierać... aż do uzyskania efektu.
Swoją drogą patrząc po ortografii i interpunkcji w twoich ostatnich postach zalatuje tu niezłą hipokryzją.



A co to znaczy cierać? Może sam zacznij używać jakiejś maści? Będe się przypie**alal, bo mnie to razi. A od mojej składni się odjeb.

pnaj

2020-12-01, 19:19
Na tym portalu chyba nie było jeszcze materiału z dekapitacji zderzakiem kanalarza.

Asuritta

2020-12-01, 19:49
Tak się kończy moda na SUVy ... nie widzą baby i niscy NIC co jest przed pojazdem ... nawet jakby tam pachołki postawił oczojebne nic nie dadzą.... głupia moda i udzie giną mi to wisi bo pracy szukam ;>

DSStrielok

2020-12-02, 02:28
Przynajmniej przejechał spokojnie, a nie wpadł kołem do studzienki.