18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kanadyjskie policjantki

Jesse.Pinkman • 2021-10-13, 22:35
Te dwie panie ewidentnie powinny pomyśleć o zmianie zawodu.

janlew

2021-10-14, 14:54
Adam_WKLADAM napisał/a:

tak wlasnie wyglada przydatnosc kobiet w: policji, wojsku, strazy pozarnej itd. I to jeszcze byl jakis suchoklast... jak by tym babom trafil sie murzyn to by im tam lby poukrecal w trymiga


A ja bym w czasie pokoju właśnie całą piechotę zmienił na baby, najlepiej feministki. Do bycia bezużytecznymi trepami się nadadzą. A faceci mogli by w tym czasie zajmować się jakimś pożytecznym rzemisłem

mesjans

2021-10-14, 17:24
Zapewne potem te kajdanki ktoś dla brechy komuś założył po czym przypomniał sobie że w tym gratisie kluczyków nie było.

Wojownik12

2021-10-14, 21:53
może z zimna gdzieś padnie po drodze

Wiewór

2021-10-14, 21:56
Adam_WKLADAM napisał/a:

tak wlasnie wyglada przydatnosc kobiet w: policji, wojsku, strazy pozarnej itd. I to jeszcze byl jakis suchoklast... jak by tym babom trafil sie murzyn to by im tam lby poukrecal w trymiga



pie**olisz głupoty. Wszystko jest kwestią wyszkolenia.
W Grom normalnie baby sluza jako operatorki. Nie do wszystkich zadań ale są i biorą udział w akcjach.
W policji w Krakowie sluzyla w tajniakach pani Monika. Wszystkie karki na osiedlu jak ja widzieli to ścigali czapki i się kłaniali w pas.
Baba wzbudzała taki strach że nikt nie odważył by się jej obrazić. Każdy dres który próbował marnie kończyl bo trenowała kick boxing.

fidel007

2021-10-15, 01:13
Wiewór napisał/a:

pie**olisz głupoty. Wszystko jest kwestią wyszkolenia.
W Grom normalnie baby sluza jako operatorki. Nie do wszystkich zadań ale są i biorą udział w akcjach.
W policji w Krakowie sluzyla w tajniakach pani Monika. Wszystkie karki na osiedlu jak ja widzieli to ścigali czapki i się kłaniali w pas.
Baba wzbudzała taki strach że nikt nie odważył by się jej obrazić. Każdy dres który próbował marnie kończyl bo trenowała kick boxing.



Mógłbyś u Vegi pisać scenariusze.

Wiewór

2021-10-15, 09:36
To ty nie wiesz debilu że Vega pisze scenariusze na podstawie prawdziwych wydarzeń?

eLzar

2021-10-15, 17:17
Co 3 lata powinny być ponowne testy sprawnościowe w każdej służbie mundurowej bez dwóch zdań.

I jest takie powiedzenie :
"W policji kobiety są przydatne kiedy żony w domu nie ma" :)